Okúzľujúca farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami

Kód: DS97320489
€30,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Prineste pravý farmársky zážitok do života vašich detí s touto ohromujúcou sadou. Okúzľujúca farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami so 102 dielmi na zostavenie poskytne vašim deťom hodiny kvalitnej zábavy.

4 spojiteľné dosky tvoria podklad pre stromy, stajne a ohradu, kde môžu vaše deti prežiť nekonečné dobrodružstvá so svojimi 2 traktormi s vlečkou a samozrejme s 3 hospodárskymi zvieratami.

Táto perfektná farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami ponúka rozvoj kreativity, jemnej motoriky i predstavivosti. Vaše dieťa ju bude využívať niekoľko rokov.

Nechajte vaše deti objaviť radosť zo starostlivosti o zvieratá a farmárske práce, zatiaľ čo sa učia a hrajú. Okúzľujúca farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami ponúka aj autentický pohľad na farmársky život v pohodlí detskej izby.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame ďalšie kreatívne hračky pre rozvoj kretivity a myslenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

NÁDHERNÁ FARMA SO ZVIERATAMI A FARMÁRSKYMI VOZIDLAMI

Hľadáte vhodnú hračku pre vašich najmenších?

Nádherná farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami je ideálna voľba pre deti, ktoré túžia po dobrodružstve na farme. Táto sada sa stáva nielen skvelým zdrojom zábavy, ale aj nástrojom pre rozvoj vašich malých dobrodruhov.

 • vzrušenie
 • kreativita
 • vývojové benefity

okuzľujúca farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami 

PRAVÁ FARMÁRSKA ZÁBAVA PRE NAJMENŠÍCH

Táto úžasná hračka prináša svet farmy priamo k vašim deťom. Táto súprava je stvorená pre malých milovníkov farmárčenia, ktorí túžia objaviť pôžitok zo života na farme:

 • spoznať radosť z hospodárenia s hospodárskymi zvieratami
 • vyskúšať si používanie farmárskych vozidiel

 

ŽIVÁ SCÉNA FARMY V JEDNEJ SADE

Unikátna sada prináša farmársku krajinu priamo do detskej izby. Súčasťou tejto hračky sú stromy, ohrada a stajne, v ktorých nájdete realistické a detailné hospodárske zvieratá. Okrem toho sa môžu deti tešiť na dva traktory s vlečkou, ktoré umožňujú interaktívne hranie a ešte väčšiu zábavu.

 

KREATÍVNE ZOSTAVOVANIE S PRAKTICKOU ZÁKLADŇOU

Okúzľujúca farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami obsahuje celkovo 102 dielov, ktoré dávajú deťom možnosť vytvoriť svoju vlastnú unikátnu farmu.

Základom sú 4 spojiteľné dosky, ktoré tvoria podklad pre ďalšie doplnky:

 • stromy
 • stajne
 • ohrada
 • 2 traktory s vlečkou
 • 3 verné repliky hospodárskych zvierat

 kvalitná farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami

 

PODPORA ROZVOJA A PREDSTAVIVOSTI

Okrem nespočetných hodín zábavy prinesie táto sada aj významný prínos pre vývoj vašich detí. Pozitívne ovplyvňuje intelektuálny rast a motoriku vášho dieťaťa. Zostavovanie celého prostredia farmy rozvíja kreativitu a predstavivosť, čo je v dnešnom svete neoceniteľná schopnosť.

 

JEDNODUCHÉ ZOSTAVENIE, VEĽKÁ RADOSŤ

Vytváranie farmy z tejto sady je pre deti veľmi jednoduché a intuitívne. Diely sa ľahko spoja a vytvoria pekný a stabilný model farmy. Vaše deti sa tak môžu okamžite pustiť do hrania a objavovania sveta farmárskeho života.

 

IDEÁLNY DARČEK PRE DETI

Táto perfektná farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami prináša svet farmárskeho života priamo do rúk vašich malých milovníkov dobrodružstva. So 102 dielmi na zostavenie a tvorbu vlastnej farmy, budú deti neustále objavovať nové možnosti a scenáre.

Tento ideálny darček prinesie nekonečné hodiny radosti a vzrušenia pre deti od 3 rokov a viac.

unikátna farma so zvieratami a farmárskymi vozidlami

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: kvalitný plast
 • Počet prvkov: 102
 • Rozmery: 62 x 54 x 20 cm
 • Hmotnosť produktu: približne 1,5 kg
 • Odporúčaný vek: pre deti od 3 rokov

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: