Praktická lego páska

Kód: DS78934786
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Rozšírte svoje LEGO stavebné možnosti s perfektnou LEGO páskou. S touto inovatívnou páskou môžete stavať vo všetkých smeroch - horizontálne, vertikálne alebo dokonca hore nohami.

S praktickou dĺžkou 3,6 metra budú mať vaše deti neobmedzený priestor pre svoje stavebné dobrodružstvá. Dĺžku pásky si takisto môžete jednoducho prispôsobiť podľa svojich potrieb.

S originálnou LEGO páskou sa všetky stavebné projekty stanú ešte zaujímavejšími a kreatívnejšími. Vaša kreativita i kreativita vašich detí bude neobmedzená a každý projekt jedinečný.

Očarujúca LEGO páska je dostupná v 4 rôznych farbách, čo umožňuje vytvárať farebné a pútavé modely, ktoré vás budú ohromovať.

Aj túto kvalitnú LEGO pásku budete môcť po skončení hry odstrániť. Dá sa jednoducho odlepiť a nezanecháva žiadne stopy na povrchu.

Prežite nezabudnuteľné chvíle pri hre so svojimi deťmi s obľúbenými stavebnicami a perfektnou LEGO páskou. Objavte nový svet stavebných možností a nechajte sa inšpirovať kreativitou, ktorá nemá medze.


 

NÁŠ TIP

Pokiaľ sa vaše deti radi hrajú s legom nesmie vám chýbať náš praktický kôš na lego s podložkou

Tu nájdete ďalšie skvelé hračky pre vaše deti.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ORIGINÁLNA LEGO PÁSKA

Ak máte doma malých staviteľov, ktorí obľubujú LEGO stavebnice, viete, aké dôležité je podporiť ich kreatívne schopnosti a inšpirovať ich.

S perfektnou LEGO páskou budú mať vaše deti možnosť premeniť svoje stavebné projekty a rozšíriť ich do úplne nových rozmerov. Táto inovatívna páska je kľúčom k novej úrovni kreativity a zábavy.

originálna lego páska

VÝSTAVBA VO VŠETKÝCH SMEROCH

S touto výnimočnou páskou už nebudú možnosti vašich detí obmedzené iba na horizontálny stavebný priestor. Perfektnú LEGO pásku stačí nalepiť na stenu alebo akýkoľvek iný povrch. Vaše deti môžu začať budovať svoje dielo v rôznych smeroch:

  • v horizontálnom smere
  • vo vertikálnych rovinách
  • dokonca aj hore nohami

 

NEOBMEDZENÉ STAVEBNÉ MOŽNOSTI

Špeciálna lego páska je originálny kúsok stavebnice, ktorú ocenia aj skúsení a kreatívni stavitelia. Možnosti, ktoré vynikajúca LEGO páska ponúka, sú takmer neobmedzené. Vaše deti môžu vytvárať komplexné modely, ktoré sa vznášajú vo vzduchu. Dokážu tiež experimentovať s unikátnymi stavbami, ktoré vás ohromia. Vďaka lego páske budú vaše deti objavovať nové spôsoby budovania z LEGA v priestore.

 

RÔZNE FARBY PRE VÄČŠIU KREATIVITU

Očarujúca LEGO páska je k dispozícii v štyroch rôznych farbách. Toto umožňuje vašim deťom vytvoriť farebné a zaujímavé modely podľa ich predstáv. Rozmanitosť farieb pridáva do stavebných projektov ďalší rozmer a umožňuje vytvoriť skutočne jedinečné diela.

špeciálna lego páska

DĹŽKA, KTORÚ SI MÔŽETE PRISPÔSOBIŤ

S celkovou dĺžkou LEGO pásky 3,6 metra bude mať vaše dieťa dosť priestoru na to, aby si vytvorilo svoje stavebné diela. A čo je ešte lepšie, dĺžku pásky je možné jednoducho prispôsobiť podľa potreby.

  • kratšia časť pásky - stačí jednoducho odrezať
  • dlhší úsek – použijete viac pások za sebou

 

BEZ PROBLÉMOV ODSTRÁNITEĽNÁ

Jedinečná LEGO páska sa po skončení stavby dá jednoducho zlúpnuť zo steny alebo iného povrchu, pričom nezanecháva žiadne nežiaduce stopy. Vaše deti môžu budovať a premýšľať o ďalších nových projektoch bez obáv.

 

EXPERIMENTUJTE A BUĎTE KREATÍVNI SPOLU S DEŤMI

Napadlo vás niekedy postaviť LEGO stavbu na stene? Alebo by ste chceli vybudovať mestečko hore nohami? S perfektnou LEGO páskou to už nie je len sen pre deti, ale skutočnosť, ktorú si s nimi môžete vyskúšať. Dajte svojej kreativite voľný priechod a začnite stavať spolu s vašimi deťmi. Určite oceníte čas, ktorý spolu strávite.

praktická lego páska

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • páska v štyroch farbách
  • celková dĺžka 3,6 metra

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: