Praktická dočasná snímateľná zubná náhrada

Kód: DS93200906
€14,99 –7 % €13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte praktickú dočasnú snímateľnú zubnú náhradu a získajte nádherný, dokonalý a plný chrup v priebehu 5 minút. V okamihu si dokážete pripevniť náhradný chýbajúci zub, alebo prekryť zlomený zub, ba dokonca vybieliť chrup pre váš krajší úsmev.

Postup na výrobu dočasnej náhrady zubu je skutočne jednoduchý. Vyberiete vhodný zub zo sady, pripevníte naň hmotu vyrobenú z pribaleného špeciálneho granulátu a vložíte ho do priestoru chýbajúceho zubu.

V balení sa nachádza 3 krát sada 10 implantátov, takže si budete môcť presne vybrať zodpovedajúci tvar i veľkosť nového zubu.

Jedinečná dočasná náhrada chrupu vám umožní získať opäť nádherný, žiarivý a spokojný úsmev.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete 2-balenie praktickej dočasnej snímateľnej zubnej náhrady za zvýhodnenú cenu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SENZAČNÁ DOČASNÁ SNÍMATEĽNÁ ZUBNÁ NÁHRADA

Potrebujete okamžite zakryť zlomený, sfarbený, alebo chýbajúci zub? Vyskúšajte senzačnú dočasnú snímateľnú zubnú náhradu. Jej použitie je veľmi rýchle, jednoduché a efektívne. Je ideálna ako dočasná:

  • kozmetická úprava zubov – počas osláv, akcií
  • náhrada zubu – pri nečakanom vylomení zubu
  • zubná náhrada bez podnebia počas čakania na vašu stálu zubnú protézu od zubára

 

dočasna-nahrada-zubov

 

DOČASNÁ OPRAVA ZUBOV

Jedinečná snímateľná zubná náhrada vám poskytne možnosť pohodlnej, presnej a najmä rýchlej opravy zubov za menej ako 5 minút.

Mnohokrát v našom živote sa stretneme s náhodami, ktoré nám dokážu poriadne znepríjemniť život. Nešťastne vybitý zub deň pred rodinnou oslavou patrí medzi ne. Riešením je práve táto senzačná dočasná zubná náhrada. Nový zub získate behom okamihu.

 

VRÁTI VÁM SEBADÔVERU

Máte problémy so zubami? Lámu sa alebo vypadávajú vám zuby? Nečakajte, kým sa tak opäť stane. Pripravte sa a zadovážte si snímateľnú zubnú náhradu. Žiaden zubný problém nebude prekážkou, aby ste vyšli medzi ľudí. Tieto nové dočasné zuby vám okamžite vrátia stratenú sebadôveru.

Sú ideálne aj vtedy, ak si chcete užiť belšie zuby počas rôznych špeciálnych príležitostí, ako sú svadby, oslavy, či rôzne iné akcie.

 

REALISTICKÝ IMPLANTÁT NA HORNÉ I DOLNÉ ZUBY

Táto unikátna dočasná zubná náhrada je jedinečný a realistický implantát, ktorý si pohodlne pripevníte na horné i dolné zuby. V prípade potreby si horný i dolný rad chrupu dokážete opraviť naraz.

 

 docasna-zubna-nahrada

3 X SADA 10 IMPLANTÁTOV

V balení nájdete 3 krát sadu 10 implantátov. Budete si môcť vybrať odtieň a veľkosť, ktorý najviac zapasuje do radu vašich zubov. Docieli sa tak čo najprirodzenejší vzhľad.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia so snímateľnou zubnou náhradou je skutočne veľmi jednoduchá.

  • vyberiete si zub zo sady, ktorý chcete
  • vystrihnete vybratý zub zo sady
  • vložíte „malé guľôčky“ z obalu do vriacej vody
  • keď sa „malé guľôčky“ rozpustia, vyberiete ich a nalepíte na zubnú náhradu
  • vložíte pripravenú zubnú náhradu na miesto zuba

 

DOKONALÝ ÚSMEV

Neskrývajte svoje zuby. Doprajte si dokonalý úsmev s tak jednoduchým, dostupným  a praktickým riešením ako je táto špeciálna dočasná snímateľná zubná náhrada. Urobíte radosť sebe i svojim blízkym.

 

nahrada-zubov

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 3 x sada 10 implantátov
  • rozpustné granule na nahradenie chýbajúcich zubov

 

VAŠE SKÚSENOSTI

hviezdy-icon

„Táto jedinečná sada zubov mi zmenila život. Dlho som nechodil do spoločnosti kvôli nepeknému chrupu. Aj keď chodím k zubárovi, stále mám niečo so zubami, najmä s tými prednými, čo je v spoločnosti dosť veľký problém. Teraz je to už vyriešené. Vďaka a odporúčam. Vyskúšajte.“

ADRIÁN K.

hviezdy-icon

„Kúpila som si túto sadu, lebo som si chcela dať vyrobiť protézu a bála som sa, ako budem fungovať, keď mi vytrhajú viaceré zuby naraz. Dobre som urobila. Táto zubná protéza mi dočasne nahradila zuby, keď som šla do obchodu alebo do klubu. Nikto si nič nevšimol. Ďakujem.“

ZUZANA L.

hviezdy-icon

„Ja mám problémy so zubami, takže som túto náhradu zubov už niekoľkokrát spoľahlivo využila.“

HENRIETA O.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: