Unikátna veľká guľôčková dráha

Kód: DS13868049
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte unikátnu veľkú guľôčkovú dráhu zaručujúcu zábavu pre vaše deti. Táto špeciálna konštrukcia dráhy je nielen zábavnou hrou, ale aj vzdelávacím nástrojom, ktorý pomáha rozvíjať schopnosti vašich detí.

Jedinečná guľôčková dráha je intuitívna a jednoduchá na používanie. Všetky jej prvky sa dajú rýchlo a ľahko spojiť i rozpojiť. Táto konštrukčná hra je samozrejme vynikajúca aj pre staršie deti, ktoré si ňou trénujú rôzne schopnosti a zručnosti.

Originálna guľôčková dráha je ideálnym nástrojom na rozvoj myslenia. Vaše deti si budú musieť premyslieť, ako postaviť dráhu, aby gulička prekonala plánovanú trasu.

Veľká guľôčková dráha obsahuje až 113 farebných prvkov na stavbu rôznych dráh, po ktorej sa guličky pohybujú všetkými smermi. Sada obsahuje 30 guličiek, pre ktoré si môžete nakonfigurovať atraktívne trasy.

Perfektná veľká guľôčková dráha je ideálnym darčekom, ktorým svojim deťom poskytnete hodiny zábavy a vzdelávania.


 
  

NÁŠ TIP

Prekvapte svoje deti okúzľujúcou farmou so zvieratami a farmárskymi vozidlami.

Tu nájdete ďalšie skvelé hračky pre vaše deti.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ORIGINÁLNA VEĽKÁ GUĽÔČKOVÁ DRÁHA

Vitajte v svete nezabudnuteľnej zábavy s našou originálnou veľkou guľôčkovou dráhou!

Hľadáte hračku, ktorá pobaví vaše dieťa na dlhší čas? Potrebujete hračku, ktorá je vhodná pre viaceré vekové kategórie? Práve ste ju našli. Táto konštrukcia je nielen zábavnou hrou pre najmenších, ale aj vzdelávacím nástrojom, ktorý pomáha rozvíjať schopnosti vašich detí – aj tých starších.

 

zábavná gulôčková dráha

INTUITÍVNA ZÁBAVA

Špeciálna guľôčková dráha je navrhnutá tak, aby bola intuitívna a jednoduchá na používanie. Všetky jej prvky sú rýchlo a ľahko spojiteľné, čo umožňuje vašim deťom rýchlo meniť trasu a vytvárať nové vzrušujúce trate.

 

AJ PREMYSLENÉ KONŠTRUKCIE

Táto veľká guľôčková dráha nie je len zábavnou hrou, ale aj nástrojom na rozvoj myslenia. Vaše deti si budú musieť premyslieť, ako postaviť dráhu, aby loptička prekonala plánovanú trasu. To podporuje rôzne schopnosti a zručnosti:

  • schopnosť logického myslenia
  • priestorovú predstavivosť
  • manuálne zručnosti

 

AŽ 113 FAREBNÝCH PRVKOV

Unikátna kreatívna sada – guľôčková dráha obsahuje senzačných 113 farebných prvkov. Vaše deti môžu vytvoriť množstvo rôznych trás. Týmto spôsobom sa nielen zabavia, ale aj rozvíjajú svoje inžinierske schopnosti. Všetky prvky sú navzájom jednoducho prepojené a ľahko nastaviteľné, čo umožňuje rýchle zmeny rozloženia trate a zaručuje tak veľa okamihov vzrušujúcej zábavy.

 

originálna gulôčková dráha

 

30 GULIČIEK V SADE

Sada obsahuje 30 guličiek, pre ktoré si môžete nakonfigurovať atraktívne trasy. Keď sa guľôčky kotúľajú po dráhe, vyzerajú naozaj atraktívne a zábavne. Deti sa budú smiať a ľahko získajú veselú náladu.

 

UČENIE HROU

Perfektná guľôčková dráha je jednou z populárnych didaktických hračiek, ktoré sú vhodné na použitie doma i v škôlkach. Ide o hru, ktorá má veľmi silný vzdelávací účinok. Pomáha rozvíjať logické i kritické myslenie, priestorovú predstavivosť a manuálne zručnosti vašich detí, a to všetko formou zábavy.

 

PERFEKTNÝ DARČEK

Kvalitná, podmanivá a podnecujúca veľká guľôčková dráha je ideálnym darčekom pre vaše deti. Okrem zábavy im ponúka aj príležitosť rozvíjať svoje schopnosti. Toto je darček, ktorým svojim deťom poskytnete hodiny zábavy a vzdelávania.

Navyše je ideálnym darčekom aj do vašich škôlok.

 

veľká gulôčková dráha

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • farba: viacfarebná
  • materiál: plast
  • rozmery: 36 x 20 x 35 cm
  • hmotnosť: 0,535 kg
  • hmotnosť v balení: 0,683  kg

Balenie obsahuje:

  • gulôčková dráha
  • 30 x gulička

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: