Praktická súprava na výsadbu rastlín

Kód: DS57400453
€28,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Doprajte si pohodlie pri práci v záhrade. Táto súprava na výsadbu rastlín vám túto činnosť nielen uľahčí, ale aj zefektívni. Sadenie je vďaka nej omnoho rýchlejšie a bez námahy.

Súprava vás prekvapí svojou praktickosťou. Jej súčasťou sú dva mechanické sádzače, mäkká podložka na kľačanie a záhradné rukavice. Výsadba rastlín nikdy nebola jednoduchšia.

Vysoká kvalita materiálov je samozrejmosťou. Všetky časti súpravy na výsadbu rastlín sú odolné, takže sa môžete spoľahnúť na ich dlhú životnosť. Môžete ich používať na sadenie rôznych druhov rastlín.

Mechanické sádzače sú skvelé na presádzanie cibuľovín, ale poslúžia aj na sadenie iných rastlín, pričom dokonale zachovajú ich koreňový systém. Oceníte ich aj pri príprave pôdy na sadenie.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie praktické doplnky do záhrady ktoré využijete v každej záhrade a okolí domu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÁ SÚPRAVA NA SADENIE RASTLÍN

Blíži sa záhradkárska sezóna a vy premýšľate, ako si aktivity v záhrade čo najviac uľahčiť? Aj keď je pre vás sadenie rastlín skôr relaxom než nepríjemnou povinnosťou, určite viete, že občas dokáže byť aj táto činnosť celkom náročná. 

Preto by vo vašej výbave nemala chýbať súprava na sadenie rastlín.

  • 2 praktické mechanické sádzače
  • Pohodlná podložka na ochranu kolien
  • Záhradné rukavice 
  • Vhodné na sadenie rôznych druhov rastlín
  • Chránia koreňový systém pred poškodením
  • Jednoduchá manipulácia
  • Kvalitné a odolné materiály

praktický nástroj na výsadbu rastlín

VYUŽITIE SÁDZAČA

Spoznajte unikátne mechanické sádzače, pomocou ktorých jednoducho vyhĺbite otvory do pôdy. Do pripravenej zeminy môžete vložiť rastlinu rovnako ľahko, a to behom chvíľky. 

 

BEZ OHĽADU NA DRUH RASTLINY

S ručným sádzačom môžete sadiť zeleninu aj kvety. Je vynikajúci pomocník pri sadení cibuľovín, no oceníte ho aj pri presádzaní rastlín s bohatým koreňovým systémom. Chráni rastlinu pri manipulácii a umožňuje jej rýchlejšiu aklimatizáciu.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Získajte unikátneho asistenta do záhrady, ktorý všetku náročnú prácu urobí za vás. Použitie sádzača je totiž mimoriadne jednoduché. Jednou rukou sa dá pohodlne otvoriť aj zatvoriť.

Odolný zárhadný pomockík - Plantigo - Planting kit

 

KOMFORT PRI PRÁCI

V súprave na sadenie rastlín nájdete aj excelentnú podložku, ktorá sa postará o ochranu vašich kolien. Je mäkká, takže je veľmi pohodlná. Pri premiestňovaní oceníte aj otvor, ktorý slúži ako rukoväť

 

OCHRANA RÚK

Nemusíte sa báť ani o vašu manikúru. Súprava na výsadbu rastlín obsahuje aj záhradné rukavice. Ich špeciálna protišmyková úprava zabezpečuje pevný úchop, takže okrem ochrany rúk zaisťujú aj bezpečnosť pri práci.

 

KVALITA MATERIÁLOV

Celý set na sadenie rastlín - sádzače, podložka aj rukavice, sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, aby sa zaistila ich dlhá životnosť. Môžete sa nich spoľahnúť aj počas budúcich záhradkárskych sezón.

nástroj na výsadbu rastlín

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Súprava obsahuje: 2x sádzač, 1x podložka na kľačanie, 1x pár záhradných rukavíc


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: