DVOJBALENIE - Praktický mini skleník na sadenice

Kód: DA12193643
€22,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 
Balenie obsahuje 2x mini skleník
  

Vyskúšajte praktický mini skleník a vypestujte si zdravé priesady, chutné reďkovky, cibuľky, pažítku, bylinky, alebo si predpestujte vaše obľúbené kvety. Môžete ho využívať celoročne.

Samotný priestor na sadenie v tomto špeciálnom mini skleníku je rozdelený na 24 malých buniek. Bunky jednoducho naplníte vhodným substrátom, zasadíte semienka a následne zalievate.

Vrchnák  vynikajúceho mini skleníka je dostatočne vysoký a priehľadný. Do vnútra prechádza dostatok slnečného žiarenia. Skleník na sadenice dokáže udržiavať potrebnú konštantnú teplotu.

Univerzálny mini skleník na sadenice má praktické rozmery 38 cm x 24 cm x 11 cm. Dokáže vytvárať ideálne podmienky pre klíčenie rastlín v podmienkach rodinného domu i bytu.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie produkty vhodné do záhrady.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ÚŽASNÝ MINI SKLENÍK NA SADENICE

Plánujete sadiť vlastnú zeleninu? Chceli by ste si vypestovať viac okrasných kvetov? Teraz to zvládnete rýchlo, jednoducho a bez zbytočného neporiadku. Úžasný mini skleník na sadenice poskytne ideálne podmienky pre klíčenie rastlín. Môžete ho využívať celoročne.

  • na jar - niektoré druhy zeleniny je vhodné predpestovať - paprika, paradajky, kaleráb, kel, rôzne druhy kvetov
  • celoročne – môžete skleník využiť na pestovanie reďkoviek, cibuliek, pažítky, bazalky, žeruchy a iných byliniek

 

 mini-sklenik-na-sadenice

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Používanie mini skleníka na sadenice je skutočne veľmi jednoduché. Do buniek na sadenice nasypete vhodný substrát a zasadíte semienko. Polejete vodou.

Zálievku môžete vykonávať zvrchu, alebo zospodu, kedy do spodnej misky pohodlne nalejete vodu.

Keď sú priesady dostatočne veľké, môžete ich presadiť do záhrady, alebo do väčšieho kvetináča.

V tomto úžasnom mini skleníku si však dokážete vypestovať menšiu zeleninu, ako sú reďkovka, či mladá cibuľka.

 

24 BUNIEK NA SADENICE

Priestor na sadenie v tomto praktickom mini skleníku je rozdelený na 24 malých buniek. Je to dostačujúci priestor pre každú rastlinku a zároveň vám poskytne možnosť vysadiť viac druhov semienok. Umiestnite si do každej bunky, alebo na začiatok riadka označenie s názvom a zaručene nestratíte prehľad.

 

UDRŽÍ KONŠTANTNÚ TEPLOTU

Univerzálny mini skleník na sadenice poskytne ideálne podmienky pre klíčenie vašich rastlín. Vo vnútri dokáže udržiavať konštantnú teplotu, čo je základným predpokladom správneho klíčenia a rastu sadeníc.

 

 sklenik-na-sadenice

PRIEHĽADNÝ VRCHNÁK

Vrchná časť mini skleníka je dostatočne vysoká a najmä priehľadná. Priehľadné vrchné puzdro zaručuje potrebný neobmedzený prístup svetla. Tým sa zabezpečí efektívna kultivácia rastlín.

 

PRAKTICKÁ VEĽKOSŤ SKLENÍKA

Špeciálny skleník na sadenice má praktické rozmery 38 cm x 24 cm x 11 cm. Je to ideálna veľkosť na predpestovanie jedného i viacerých druhov sadeníc.

  • nezaberá veľa miesta
  • ľahko sa v prípade potreby prenáša
  • starostlivosť o rastliny v ňom je veľmi jednoduchá – výsadba i polievanie

 

DO DOMU I BYTU

Univerzálny mini skleník vytvára ideálne podmienky pre klíčenie rastlín v podmienkach rodinného domu i bytu. Stačí skleník umiestniť na svetlé miesto a podľa potreby zalievať vysadené semienka.

Čoskoro sa budete tešiť zo zdravých priesad, či z chutnej reďkovky, cibuľky, pažítky, byliniek, alebo z krásnych predpestovaných kvetov.

 

 jedinecny-mini-sklenik-na-sadenice

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • materiál: plast
  • rozmery: 38 cm x 24 cm x 11 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: