Profesionálna tlaková pištoľ na hadicu

Kód: DS27655388
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte túto výkonnú tlakovú pištoľ na vodu s ktorou behom okamihu premeníte vašu hadicu na profesionálnu vapku. Nezáleží na tom, či potrebujete dokonale umyť auto, terasu, záhradný nábytok, karavan, poliať kvety či záhradu. S touto skvelou pištoľou na vodu to hravo zvládnete.

Poskytne Vám maximálnu funkčnosť, kvalitu a spoľahlivosť. Jednoduchá inštalácia pomocou rýchlospojky umožní použitie na skoro všetkých druhoch klasických hadíc. Ergonomický dizajn a aretovacia spúšť maximálne uľahčujú používanie. 

Vďaka najkvalitnejším materiálom a poctivému spracovaniu má tlakový nástavec na hadicu mimoriadnu životnosť a výkonnosť. Zažite mimoriadny výkon, odolnosť a pohodlné používanie.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYSOKOTLAKOVÁ PIŠTOĽ NA VODU

Ak túžite po perfektne umytom aute či chcete mať starostlivo zaliate kvety na záhrade, je táto pištoľ presne pre vás. Jednoducho ju pripojíte pomocou rýchlospojky k hadici. Skvele sa ale hodí aj na dôkladné upratovanie a odstránenie všetkých nečistôt.

 

 unikatna-tlakova-pistol

KDE VŠADE JU VYUŽIJETE

Vysokotlaková vapka na vodu je navrhnutá tak, aby behom okamihu z vašej záhradnej hadice vytvorila profesionálne multifunkčné zariadenie. Nezáleží na tom, či potrebujete zalievať trávnik, vyčistiť auto, terasu, záhradný nábytok či okná, s touto vysokotlakovou vapkou to pohodlne zvládnete

 

ERGONOMICKÝ DIZAJN

Tlaková pištol je navrhnutá s dôrazom na ergonómiu a pohodlnosť používania. Spúšť pištole nemusíte stále držať, stačí ju stlačiť kovovou sponkou a venovať sa iným aktivitám.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Tlakový nástavec na hadicu sa používa mimoriadne pohodlne. Jednoducho ho pripojíte pomocou rýchlospojky k hadici. Otáčaním trysky meníte prúd vody podľa vlastných preferencií.

 

 tlakova-pistol

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe tejto vysokotlakovej pištole boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby čo je zárukou funkčnosti a maximálnej životnosti produktu. Vďaka tomu budete s touto vysokotlakovou pištoľou maximálne spokojný.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: mosadz, nerezová oceľ, zliatina hliníka
  • Rozmery: 29 x 14,5 x 3 cm
  • Dýza na ľahké zalievanie
  • Nastaviteľný prúd vody
  • Skvelý pomocník na záhradu
  • Pripojíte pomocou rýchlospojky k hadici
  • Kvalitný a odolný materiál

Ilustračné video:  


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: