Záhradný rotačný zavlažovač

Kód: DS26264033
Akcia Tip
€9,99 / ks
Nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Už vás nebaví zalievať záhradu a trávnik ručne ? Chcete nástroj, ktorý vám pomôže poliať vaše rastliny pohodlne a rýchlo? Prinášame Vám účinný otočný zavlažovač za jedinečnú cenu.

Automatický záhradný zavlažovač sa pripája pomocou rýchlospojky priamo na záhradnú hadicu. Potom stačí otvoriť prívod vody, tlakom vody sa zavlažovač začne sám otáčať a rozstrekovať vodu. Môžete pohodlne zalievať váš trávnik, rastliny, kvety, zeleninu a ďalšie. Zavlažovač sa otáča o 360 stupňov, tak aby dokonale a pravidelne zavlažil celú plochu polievania.

Vďaka kvalitným materiálom odolným voči korózii tento odolný postrekovač trávniku poskytne dlhodobý výkon bez starostí.

Detailné informácie

Podrobný popis

PRE DOKONALÚ ZÁHRADU

Aby nás naša záhrada mohla tešiť dokonalým vzhľadom, musíme venovať veľkú pozornosť jej správnej starostlivosti. Jednou z najdôležitejších činností, ktorú treba vykonať, je hydratácia trávy a rastlín. S našim zavlažovačom to bude hračka.

Záhradné zavlažovače slúžia pre komplexné zavlažovanie trávnika, záhonou, drevín, okrasných skaliek a podobne. Vhodne zvolený zavlažovač nahradí kanvu, či záhradné hadice. Šetrí čas, námahu a energiu a poskytne dostatočnú závlahu predovšetkým v obdobiach horúčav a sucha.

 

zahradne-rotacni -zvlhcovac  

 

UNIKÁTNE OTOČNÉ ZAVLAŽOVAČE

Automatický záhradný zavlažovač sa pripojí pomocou rýchlospojky priamo na záhradnú hadicu. Potom stačí otvoriť prívod vody, tlakom vody sa zavlažovač začne sám otáčať a rozstrekuje vodu. Výhodou je, že zavlažovač možno zakaždým umiestniť na inú časť záhrady, ktorú je práve potrebné zaliať.

  

VYSOKÁ KVALITA A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Zavlažovač je vyrobený z kvalitných ABS plastov a komponentov odolným proti korózii. Spolu s modernou technológiou výroby je zaručená maximálna životnosť a bezproblémová funkčnosť produktu. Špeciálny kruhový dizajn zavlažovača zabezpečí, aby sa voda dostala práve tam, kam treba. Zavlažovač je stabilný na každom povrchu. Základňa s kolesami uľahčuje premiestňovanie zavlažovača z miesta na miesto.

 

ÚSPORA ČASU A VODY

Tento vodný postrekovač sa veľmi ľahko používa a jeho nastavenie trvá niekoľko sekúnd. Využíva tiež technológiu na úsporu vody, ktorá dodáva rovnomernú vrstvu vody bez nadmerného postrekovania. Vďaka nastaviteľným tryskám je možné nastaviť požadovaný smer polievanie.

otocny-zavlazovac 

JEDNODUCHÉ A RÝCHLE POUŽITIE

Otočnú časť najprv pevne naskrutkujte na podstavu. Zavlažovač pripojte k záhradnej hadici pomocou rýchlospojky alebo závitu. Otvorte prívod vody. Zavlažovač sa sám pomocou tlaku uvedie do chodu. Pred pripojením hadice k zavlažovaču majte zatvorený prívod vody. V prípade poškodenia prestaňte produkt používať.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 12 cm x 20 cm x 3 cm
  • Materiál: ABS a PP
  • Farba: zelená s čiernymi prvkami
  • Pripojenie na záhradnú hadicu
  • Kolieska pre ľahkú manipuláciu
  • Pohodlné polievanie záhrady a záhonov
  • Nevyžaduje batérie ani elektrinu

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: