Profesionálny vytrhávač buriny

Kód: DS42005395
€35,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

Vďaka inovatívnemu dizajnu špeciálne oceľové hroty zapichnete okolo koreňov buriny a jednoduchým otočením odstránite burinu aj s jej koreňmi. Jednoduchým stlačením tlačidla burinu odstránite z nástroja.

Burinu vytrhávate v stoji bez zbytočného zohýbania. Takto šetrí nielen čas ale aj váš chrbát, ruky a kolená. Používa sa pohodlne a jednoducho a na vytrhávanie nie je potrebná sila, preto je zaradenie vhodné aj pre starších ľudí.

Toto zariadenie je určené pre každého záhradkára ako jedinečná pomôcka, ktorá uľahčí prácu v záhrade. Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY VYTRHÁVAČ BURINY

Nebaví Vás vytrhávanie otravnej buriny? Chcete skrátiť čas strávený vytrhávaním buriny na minimum? Chcete sa jej zbaviť aj s koreňmi a pritom nepoškodiť ostatné rastliny? Práve pre vás prinášame tento jedinečný odstraňovač buriny, ktorý je nenahraditeľným pomocníkom každého záhradkára. Vďaka patentovanému dizajnu a maximálnej kvalite sa jedná o prémiový produkt.

  • Pre najjednoduchšie vytrhávanie buriny
  • Burinu odstraňuje aj s koreňmi
  • Výrazne skracuje čas
  • Šetrí váš chrbát a ruky
  • Najkvalitnejšie materiály

 jedinecny-vytrhavac-buriny

AKO VYTRHÁVAČ BURINY FUNGUJE

Tento jedinečný vytrhávač buriny funguje dokonale vďaka prepracovanému dizajnu. Ostrú násadu zapichnete až ku koreňom jednoduchým došliapnutím na stúpadlo. Následne odstraňovač otočíte do jednej strany, čím vytrhnete burinu aj s koreňmi. Stlačením tlačidla burinu odstránite zo zariadenia.

 

PRE NAJRÝCHLEJŠIE VYTRHÁVANIE BURINY

Ušetrite Váš drahocenný čas a zaobstarajte si tento jedinečný vytrhávač buriny. Behom chvíľky vytrhnete akúkoľvek burinu. Stlačením tlačidla vytrhnutú burinu odstránite zo zariadenia a môžete pokračovať v trhaní. Mimoriadne rýchle, efektívne a pohodlné riešenie ktoré výrazne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

 profesionalny-vytrhavac-buriny

 

ŽIADNY BOĽAVÝ CHRBÁT

Pri vytrhávaní buriny sa už nemusíte zohýbať. Od teraz môžete burinu vytrhávať pohodlne v stoji. Takto šetríte nielen vaše ruky ale aj váš chrbát.

 

ERGONOMICKÝ DIZAJN

Vytrhávač buriny bol navrhnutý s maximálnym dôrazom na ergonómiu pohybu, jednoduchosť a ľahkosť použitia. Práca s ním je nesmierne pohodlná a jednoduchá. Zariadenie je vhodné pre mužov aj ženy všetkých vekových kategórií.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov má tento vytrhávač buriny mimoriadnu životnosť a výnimočnú funkčnosť. Maximálna odolnosť materiálov umožňuje použitie na akúkoľvek burinu v rôznych druhoch pôdy.

 

  unikatny-vytrhavac-buriny

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 96.5 x 21.5 x 4.5 cm
  • Farba: zelená
  • Pomocník na záhradu
  • Jednoduchá manipulácia

Ilustračné video: 


 

NÁŠ TIP

VYNIKAJÚCA SIEŤKA NA PESTOVANIE UHORIEK A INEJ ZELENINY

 

podporná sieťka na pestovanie uhoriek

Vyskúšajte vynikajúcu podpornú sieťku na pestovanie uhoriek a inej zeleniny a zaručene si skvalitníte a zväčšíte vašu úrodu.

 

 

UNIKÁTNE ZÁHRADKÁRSKE RUKAVICE

záhradkárske rukavice

Spoznajte profesionálne záhradkárske rukavice s pazúrmi, ktoré zabezpečia maximálnu ochranu vašich rúk pri práci a uľahčia vám prácu v záhrade.

 

 

KONEKTORY NA PODPORNÉ ZÁHRADNÉ TYČE

 

konektory na záhradné tyče

Spoznajte tieto unikátne konektory na záhradné tyče, vďaka ktorým si pohodlne a behom chvíľky vytvoríte akýkoľvek podporný objekt na pestovanie rastlín a kvetov.

 

 

VIAZACIE PÁSKY NA RASTLINY

 

viazacie pásky na rastliny

 

Veľmi praktické klipy na pripevnenie rastlín na tyč. Vďaka špeciálnemu materiálu, z ktorého sú klipy vyrobené, nedochádza k poškodeniu rastlín pripevnených na tyčiach.

 

UNIKÁTNE ZÁHRADKÁRSKE KOLENAČKY - KĽAČADLO

 

záhradnícke kolenačky

Spoznajte toto jedinečné záhradné kľačadlo – kolenačky, ktoré Vám maximálne uľahčia prácu v záhrade. Kľačanie bude pohodlné a komfortné, a to aj pri dlhej práci.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: