Sada na dokonalé čistenie bazéna

Kód: DS26026146
€31,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Vyskúšajte unikátnu sadu na dokonalé čistenie bazéna a užite si kúpanie sa v čistej vode a to priamo vo vašom bazéne. Čistenie bazéna je jednoduché a veľmi účinné.

Pomocou teleskopickej tyče si nastavíte dĺžku palice podľa potreby až do dĺžky 174 cm. Poľahky dosiahnete vyloviť nečistoty aj zo stredu bazéna.

Na teleskopickú tyč môžete upevniť jeden z dvoch nástavcov.

Pre rýchle čistenie hladiny vody a nánosov plávajúcich vo vode je vhodný nástavec so sieťkou. Ľahko a pohodlne sa s ním manipuluje, takže takéto čistenie zvládnete v okamihu.

Pre dokonalé čistenie nánosov na spodnej časti bazéna je vhodný nástavec vysávač. Pomocou ventila na hlavici tohto praktického vysávača do vody sa k vysávaču pripevní hadica s vodou. Prúd vody vytvorí podtlak a nečistoty sa zbierajú do vrecúška.

Manipulácia s jednotlivými časťami zo sady na čistenie bazéna a samotné čistenie bazéna skutočne veľmi jednoduché.

Užite si leto v čistom bazéne.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PERFEKTNÁ SADA NA ČISTENIE BAZÉNA

Chcete si užívať letný relax v čistej vode priamo u vás, vo vašom bazéne? S touto perfektnou sadou na čistenie bazéna to nebude žiaden problém. Jednoducho, rýchlo a účinne vám pomôže udržiavať váš bazén v čistote. Vy si budete môcť užívať vysnívaný oddych.

 

 sada-na-cistenie-bazena

DLHÁ HLINÍKOVÁ TYČ

Vynikajúca čistiaca sada do bazéna obsahuje teleskopickú hliníkovú tyč. Dĺžka tyče môže byť podľa potreby až 174 cm. Je veľmi ľahká a preto sa s ňou jednoducho a pohodlne manipuluje. Je praktická pri čistení veľkých bazénov.

Pomocou regulácii dĺžky tyče bude môcť každý vyčistiť bazén od rôznych nečistôt, ktoré sú aj vzdialenejšie od kraja.

 

SADA S DVOMI NÁSTAVCAMI

Ku teleskopickej tyči je možné pripevniť jeden z dvoch nástavcov. Je to veľmi jednoduché, praktické a rýchle. Zvolený nástavec zasuniete na hliníkovú tyč tak, že sa vysunie poistka. Pri výmene nástavcov stačí poistku stlačiť a pôvodný nástavec vysunúť.

Táto praktická sada na čistenie bazénov obsahuje 2 nástavce:

  • sieťka na rýchle čistenie
  • vysávač na dokonalé čistenie bazéna

 

SIEŤKA NA RÝCHLE ČISTENIE

Vďaka tomuto skutočne užitočnému nástavcu, sieťky na rýchle čistenie bazéna, si kedykoľvek rýchlo a jednoducho prečistíte bazén.

Pred vstupom do bazéna ľahko odstránite akékoľvek nečistoty plávajúce na hladine vody. Pomocou sieťky pripevnenej na teleskopickej palici ľahko dosiahnete aj dovnútra bazéna a jemnými pohybmi odstránite aj tie najvzdialenejšie nečistoty.

Nástavec sieťka spolu s teleskopickou tyčou sú ideálne na pravidelné prečisťovanie bazéna.

 

 sada-na-cistenie-bazena-dokonala

 

VYSÁVAČ NA DOKONALÉ ČISTENIE BAZÉNA

Vo vhodných časových intervaloch je potrebné a veľmi užitočné dokonalejšie čistenie bazéna. Na takýto účel je vhodný nástavec vysávač. Ak sa bazén pravidelne a správne čistí a voda sa ošetruje, nie je potrebné vodu v bazéne príliš často meniť. Ušetríte váš čas i peniaze.

Úchvatný nástavec vysávač sa pripevní k teleskopickej tyči. Na hlavici tohto vodného vysávača je ventil, na ktorý sa napojí záhradná hadica s prítokom vody. Tlak vody z hadice vytvorí podtlak, ktorý spôsobí roztočenie vody. S jeho pomocou tak v okamihu pozbierate nečistoty z dna bazéna do malej sieťky pripevnenej k nástavcu.

Potom stačí zo sieťky vybrať nečistoty a len ju očistiť.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia s touto unikátnou čistiacou sadou do bazéna je veľmi jednoduchá. Nástavce sieťka a vysávač je možné kedykoľvek jednoducho, pohodlne a rýchlo namontovať i demontovať. Stačí ich nasunúť na teleskopickú tyč.

Toto špeciálne zariadenie je v okamihu pripravené na použitie. Je vhodné pre bežné i intenzívne čistenia bazéna.

 

PRAKTICKÁ SADA AJ PRE VÄČŠIE BAZÉNY

Jedinečná sada na dokonalé čistenie bazénov je vhodná aj pre väčšie bazény.

Vďaka svojej sivo – modrej farbe bude nielen praktickým, ale aj estetickým doplnkom vášho bazéna.

 

 sada-na-dokonale-cistenie-bazena

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • farba: šedá, modrá
  • dĺžka teleskopickej tyče: 174 cm
  • 2 nástavce: sieťka, vysávač
  • hmotnosť: 1,1 kg

 


Ilustračné video: 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: