Špeciálna automatická fontána pre domáce zvieratá

Kód: DS50682056
€29,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Doprajte svojmu domácemu miláčikovi tú najlepšiu starostlivosť. Automatická fontána pre domáce zvieratá je zárukou, že bude dodržiavať pitný režim a navyše sa pri tom aj zabaví. 

Objavte senzačný spôsob, ako zabezpečiť pitnú vodu pre svojho psa či mačku. Fontána pre zvieratá disponuje kapacitou až 2 litre, čo stačí na minimálne 5 dní, v závislosti od plemena.

S automatickou fontánou pre domáce zvieratá sa môžete spoľahnúť, že váš štvornohý priateľ bude mať vždy čistú a čerstvú vodu. O to sa postará jedinečný filtračný systém.

Aby ste sa čo najlepšie prispôsobili potrebám svojho psa, alebo mačky, máte k dispozícii hneď 2 režimy. Pitie vody naberie úplne nový rozmer.


 
NÁŠ TIP 
 
Tu pre Vás ponúkame automatický dávkovač krmiva a mnoho ďalších chovateľských doplnkov a potrieb pre vašich domácich miláčikov.
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRVOTRIEDNA AUTOMATICKÁ FONTÁNA PRE DOMÁCE ZVIERATÁ

Zahoďte starosti s pitným režimom svojho chlpáča. Už sa viac nemusíte obávať, že bude piť málo vody a dehydruje sa. Automatická fontána zariadi, aby váš maznáčik pil čerstvú vodu pravidelne a s radosťou. 

 • Do fontány sa zmestia až 2 litre vody
 • O čistotu a čerstvosť sa stará 3-vrstvový vodný filter 
 • Môžete si vybrať z 2 režimov toku vody
 • Tichá prevádzka a jednoduchá údržba
 • Transparentný dizajn, vďaka ktorému získate prehľad o množstve vody
 • Protišmykový systém na spodnej časti fontány

 

 fontana-pre-domace-zvierata-jedinecna

ZASLÚŽI SI VEĽKÝ OBJEM

Pre svojho domáceho miláčika chcete nepochybne len to najlepšie. Prejavte mu svoju lásku napríklad prostredníctvom automatickej fontány s kapacitou až 2 litre. Menšie zvieratá, ako sú zajace či mačky, budú mať vďaka nej čerstvú vodu aj niekoľko dní.

 

NEOCENITEĽNÝ FILTRAČNÝ SYSTÉM

Spoľahnite sa, že váš chlpáčik bude mať k dispozícii vždy tú najkvalitnejšiu vodu. 3-vrstvový vodný filter svedomito zachytáva zvyšky potravy, chlpy a iné nečistoty. 

 

ČO HO BUDE NAJVIAC BAVIŤ?

Automatická fontána pre domáce zvieratá je skvelou voľbou pre majiteľov veľkých i malých zvierat. Tok vody si totiž môžete nastaviť podľa potreby, a to buď prúd vody, ako z kohútika, alebo ako z fontány. Pitie vody tak bude nielen pohodlné, ale aj zábavné. 

 

 jedinecna-fontana-pre-domace-zvierata

 

NAJVYŠŠÍ HYGIENICKÝ ŠTANDARD

Všetky časti automatickej fontány pre domáce zvieratá sa dajú pohodlne rozobrať, vyčistiť a znovu poskladať. To je garanciou najvyššej čistoty zariadenia a bezpečnosti pre vaše zvieratko.

 

AKO FUNGUJE FONTÁNA PRE DOMÁCE ZVIERATÁ?

Prevádzka fontány prebieha cez USB kábel a nabíjačku. Zariadenie stačí zapojiť do zdroja napájania a bude plne k dispozícii. Určite oceníte aj veľmi tichú prevádzku, takže vášho domáceho miláčika nebude nič rušiť.

 

PRAKTICKÝ DIZAJN

Mimoriadne užitočnou vlastnosťou automatickej fontány pre domáce zvieratá je tiež jej priehľadnosť. Budete mať vždy presné informácie o stave množstva vody vo fontáne

K praktickým prvkom zariadenia neodmysliteľne patrí aj protišmykový systém, ktorý bráni nechcenému pohybu fontány.

 

 specialna-fontana-pre-domace-zvierata

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Objem: 2 litre
 • Objem misky: 120 ml
 • Počet režimov: 2
 • Filter: 3 vrstvy
 • Napätie: 5V
 • Rozmery: 16,5 x 22 cm
 • Hlučnosť: 40 dB

 

NÁŠ TIP

PRAKTICKÁ ZÁBRANA PRE PSA

 

bezpečnostná zábrana pre psa

 

Spoznajte bezpečnostnú zábranu pre psa a iné domáce zvieratká, ktorá obmedzí ich voľný pohyb podľa vašich potrieb. Docielite tým väčšiu bezpečnosť.

 

 

AUTOMATICKÝ DÁVKOVAČ KRMIVA

 

automatický dávkovač krmiva

 

Doprajte svojmu domácemu miláčikovi starostlivosť, akú si zaslúži. S automatickým dávkovačom krmiva to bude hračka. Už sa nebudete báť, že váš maznáčik doma hladuje, zatiaľ čo ste v práci.

 

 

KVALITNÝ PSÍ POŤAH DO AUTA NA SEDAČKU - VODEODOLNÝ

 

ochranná deka do auta pre psa

 

Dajte zbohom špinavým sedadlám, chlpom v aute, zápachu, blatu, vode, špine či slinám. Kvalitný psí poťah ochráni vaše autosedačky. Odteraz už žiadny neporiadok v aute.

 

 

PROFESIONÁLNY ELEKTRICKÝ HREBEŇ NA BLCHY

 

elektrický hrebeň proti blchám pre psov aj mačky

 

Potrebujete zbaviť vášho miláčika bĺch a iných parazitov? Prinášame najmodernejšie riešenie. Profesionálny elektrický hrebeň je výkonné zariadenie, ktoré vám pomôže rýchlo, pohodlne a účinne zbaviť vášho miláčika bĺch a rôznych iných parazitov.

 

 

STRIHAČ PRE EFEKTÍVNE A PRESNÉ ZASTRIHÁVANIE PAZÚRIKOV

 

zastrihávač pazúrikov pre domácich miláčikov

 

Spoznajte jedinečný elektrický strihač pazúrikov pre najbezpečnejšie, rýchle, bezbolestné, a pohodlné skracovanie pazúrikov pre domáce zvieratá. Odporúčané veterinárnymi lekármi a odborníkmi na starostlivosť o domácich miláčikov, pre  bezbolestnú a presnú úpravu pazúrikov vášho domáceho maznáčika kdekoľvek.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: