Účinná lepiaca pasca na rybenky - švehly

Kód: DS63600226
€8,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Objavte rýchly, jednoduchý a účinný spôsob, ako sa zbaviť neželaných obyvateľov vašej domácnosti. Vďaka tejto lepiacej pasci vás už rybenky nebudú obťažovať svojou prítomnosťou. 

Pasca na rybenky obsahuje návnadu so silným vábivým účinkom. Môžete sa spoľahnúť, že jej žiadna z nich neodolá. Výhodou je aj to, že je absolútne bez zápachu, takže sa nemusíte obávať nepríjemných pachov.

Ďalšou neoceniteľnou vlastnosťou tejto pasce je jej dlhodobý účinok. Svoj účel dokáže plniť až po dobu 3 mesiacov. To vám ušetrí námahu aj peniaze a vy sa môžete bezstarostne venovať dôležitejším veciam. 

Lepiaca pasca na švehly - rybenky sa používa veľmi jednoducho. Stačí ju umiestniť tam, kde ste spozorovali výskyt tohto nepríjemného hmyzu. O všetko ostatné sa už postará pasca sama.


 

 NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné dvojbalenie lepiacej pasce na rybenky - švehly a päťbalenie lepiacej pasce na rybenky - švehly.

Prezrite si aj ďalšie produkty z našej ponuky lapačov a odpudzovačov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYSOKOÚČINNÁ LEPIACA PASCA NA RYBENKY

Objavili ste vo svojej kúpeľni malý strieborný hmyz, ktorý svojím vzhľadom pripomína malé rybky? Pravdepodobne sa vám do domu nasťahovala švehla domáca - rybenka

Prítomnosť týchto rybyčiek určite nie je ničím príjemným, no máme efektívne riešenie - lepiaca pasca na rybenky.

  • Obsahuje neodolateľnú návnadu
  • Silné lepidlo spoľahlivo zachytáva rybenky
  • Má 100% účinnosť až po dobu 3 mesiacov
  • Je bez zápachu
  • Jednoducho sa používa

 

Jedinečná lepiaca pasca na rybenky - švehly

ČO SÚ TO RYBENKY A PREČO SÚ U VÁS DOMA

Rybenka, Rybička, Švehla obyčajná, Lepisma saccharina. Množstvo pomenovaní, no jeden a ten istý hmyz. Ide o malý lezúci hmyz s podlhovastým telom striebornej farby

Obľubujú tmavé a vlhké miesta, preto sa najčastejšie vyskytujú práve v kúpeľniach. Živia sa roztočmi, no pochutnajú si aj na oblečení, knihách, tapetách a podobne. 

Keďže nehryzú, pre človeka nepredstavujú žiadne nebezpečenstvo. Ich prítomnosť je však nepríjemná.

 

AKO SA ICH ZBAVIŤ

Najúčinnejším riešením problému s rybenkami je pasca. Táto lepiaca pasca na rybenky obsahuje návnadu, ktorá má pre ne veľmi silný vábivý účinok. Vďaka tomu sa efekt dostaví neuveriteľne rýchlo.

 

AKO FUNGUJE PASCA

Objavte tajomstvo vysokoúčinnej pasce na rybenky. To spočíva nielen v príťažlivej návnade, ale aj v silnom lepidle. To sa postará o spoľahlivý odchyt hmyzu a úspešne mu zabráni v úniku.

 

Kvalitná lepiaca pasca na rybenky - švehly

 

DLHODOBÝ ÚČINOK

Spoľahnite sa lepiacu pascu, ktorá vám bude pomáhať v boji proti švehlám až po dobu 3 mesiacov. Ak sa však povrch pasce zaplní odchyteným hmyzom, môže sa jej účinok znížiť. V takom prípade odporúčame pascu vymeniť za novú. 

 

ŽIADNY ZÁPACH

Nemusíte sa obávať ani zápachu, ktorý sa zvykne objaviť pri používaní niektorých prostriedkov proti hmyzu. Lepiaca pasca na rybenky je úplne bez zápachu, takže vás nebude nijako rušiť či obmedzovať. 

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Spoznajte maximálne jednoduché použitie lepiacej pasce na rybenky. Po otvorení balenia ju stačí umiestniť do kúpeľne alebo do inej miestnosti, v ktorej ste spozorovali výskyt tohto hmyzu. 

Pascu môžete vložiť do skrinky, prípadne položiť na zem tak, aby nevzbudzovala pozornosť vašich detí alebo domácich miláčikov.

 

Praktická lepiaca pasca na rybenky - švehly

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Účinnosť: 3 mesiace
  • Účinná látka: insekticíd

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: