Účinná pasca na slimáky

Kód: DS79596680
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyhrajte boj so slimákmi a zachráňte svoju úrodu. Vďaka tejto efektívnej pasci na slimáky sa už viac nemusíte báť o rastliny vo vašej záhrade.

Pasca na slimáky je mimoriadne účinná. Všetky slimáky sa zamerajú na návnadu v pasci a vy sa môžete spoľahnúť, že vaša úroda bude v bezpečí. Je to jednoduchý, rýchly a účinný spôsob, ako zabrániť slimákom v pustošení vašej záhradky.

Manipulácia s pascou na slimáky je absolútne jednoduchá. Bonusom je jej dizajn, vďaka ktorému sa stane nenápadným ochrancom každej záhrady a dvora.

Táto pasca na slimáky je vyrobená z odolného plastu, takže môže čeliť poveternostným podmienkam bez akýchkoľvek poškodení.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie pasce na slimáky alebo 3-balenie pasce na slimáky za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si ďalšie odpudzovače a plašiče na rôzne druhy zvierat ktoré vás trápia či už v domácnosti alebo v záhrade.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

EFEKTÍVNA PASCA NA SLIMÁKY

Už vás unavuje večný boj so slimákmi? Každoročne vám ničia úrodu a vy ste už na pokraji síl? Máme pre vás dobrú správu, ešte nie je nič stratené. Tentokrát totiž stavíte na istotu a jediný, kto si pochutná na vašom šaláte, budete vy.

Pasca na slimáky sa jednoducho používa

  • Je vhodná do záhrady, predzáhradky, aj dvora
  • Je nenápadná
  • Je bezpečná a ekologická
  • Opakované použitie

 ucinna-pasca-na-slimaky

 

BEZ JEDOV A NEBEZPEČNEJ CHÉMIE

Bezpečnosť je v tomto prípade na prvom mieste. Nemusíte sa obávať o zdravie svojich detí, zvierat, ani voľne žijúcich živočíchov. Pasca na slimáky neobsahuje žiadne jedy a chemikálie.

 

SLIMÁKY SI POCHUTNAJÚ NA PIVE

Najväčším lákadlom je nepochybne vôňa piva. Teraz nehovoríme o vašej drahej polovičke, ale o slimákoch. Ak sa ich chcete zbaviť rýchlo a efektívne, stačí naliať trochu piva do pasce a uvidíte, že dajú prednosť radšej pivu než listom vášho šalátu.

 

VON SA NEDOSTANÚ

Pasca na slimáky disponuje unikátnymi otvormi, ktoré slimákom umožnia jednoduchú cestu k zdroju, no von sa už nedostanú.

 

 pasca-na-slimaky

 

JEDINEČNÁ PASCA NA SLIMÁKY JE VHODNÁ DO AKÉHOKOĽVEK PROSTREDIA

Pasca na slimáky bude plniť svoju úlohu bez ohľadu na to, kde sa nachádza. Či už sa potrebujete zbaviť slimákov na dvore, alebo v záhrade, na jej efektivitu sa môžete bez obáv spoľahnúť.

 

NENÁPADNÝ DIZAJN

Táto pasca na slimáky vám zaručene nebude kaziť vzhľad vašej záhrady. Vďaka skvele premyslenému dizajnu bude prakticky neviditeľná. Budete o nej vedieť len vy a slimáky, ktoré ju vďaka návnade určite neprehliadnu.

 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA A OPAKOVANÉ POUŽITIE

Spoznajte špeciálny odolný materiál, s ktorým nebudete mať žiadne starosti. Ak je pasca plná, jednoducho ju rozoberiete, vyprázdnite a bude opäť pripravená víťaziť nad slimákmi. Vďaka odolnému plastu vám bude slúžiť dlhé roky.

 

 jedinecna-pasca-na-slimaky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: plast

*Variantu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: