Vynikajúca slnečná tieniaca plachta na terasu

Kód: DS94130760
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Používajte vynikajúcu slnečnú tieniacu plachtu na terasu, balkón, či záhradu, vďaka ktorej si užijete pobyt vonku a ochránite seba i svoju rodinu pred nebezpečnými slnečnými lúčmi a UV žiarením.

Inštalácia špeciálnej tieniacej plachty je skutočne veľmi rýchla a jednoduchá. Cez vystužené otvory na rohoch plachty sa prevliekajú upevňovacie šnúry. Tie pripevníte tak, aby plachta vytvárala čo najväčší tieň.

Veľkou výhodou slnečnej plachty je, že jej polohu je možné rýchlo a ľahko meniť podľa aktuálnej polohy slnka.

Využitie unikátnej tieniacej plachty veľmi široké: na balkóny, terasy, do záhrady, na detské ihrisko, do parku, pri vonkajších bazénoch, na piknikoch v prírode a podobne. Navyše ju v daždivom počasí nie je potrebné skladať, pretože je vodotesná.

Vyberte si pre vás najvhodnejšiu veľkosť slnečnej tieniacej plachty na terasu, balkón, či záhradu a užívajte si nádherné horúce dni bezpečne v tieni.


  

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VÝBORNÁ SLNEČNÁ TIENIACA PLACHTA NA TERASU

Radi trávite čas na záhrade, na balkóne, alebo na terase? Vďaka výbornej tieniacej plachte na terasu si môžete užívať pobyt vonku aj v horúcich dňoch. Je ideálna, ak  chcete seba a svoju rodinu spoľahlivo ochrániť pred priamymi slnečnými lúčmi a UV žiarením. Jej najväčšími výhodami sú veľká mobilita, vysoká variabilita použitia a dobrá odolnosť voči dažďu.

 • univerzálny dizajn
 • široké využitie
 • rýchla inštalácia
 • vodotesná
 • rôzne veľkosti

 

 slnecna-tieniaca-plachta-na-terasu

SPOĽAHLIVÁ OCHRANA PRED SLNKOM

Jedinečná tieniaca plachta vám poskytne spoľahlivú ochranu pred priamym slnečným žiarením. Plachtu stačí natiahnuť v priestore tak, aby vytvárala tieň tam, kde to práve potrebujete. Slnečná plachta vám zabezpečí príjemný chládok a vy si budete môcť užívať pobyt na čerstvom vzduchu.

 

UNIVERZÁLNY DIZAJN

Praktická slnečná tieniaca plachta vás určite očarí svojim univerzálnym dizajnom. Je vhodná na použitie v rôznych priestoroch. Dokonca si ju môžete zobrať zo sebou ako batožinu na výlet, na chatu, k vode a podobne.

 

RÝCHLA INŠTALÁCIA

Inštalácia tieniacej plachty je veľmi rýchla a jednoduchá. Na rohoch plachty sa nachádzajú vystužené otvory, cez ktoré sa prevliekajú upevňovacie šnúry.

Pomocou upevňovacích šnúr pripevníte konce slnečnej plachty tak, aby plachta vytvárala čo najväčší tieň. Možno ich upevniť napríklad na háčiky na dome, o konáre stromov, k rôznym oporným stĺpom, k akémukoľvek kotviacemu háčiku v zemi a podobne.

Navyše polohu tejto praktickej a účinnej tieniacej plachty je možné rýchlo a ľahko meniť podľa aktuálnej polohy slnka.

 

 tieniaca-plachta-na-terasu

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu, jednoduchému spôsobu inštalácie a možnosti prenášania podľa potreby z miesta na miesto je využitie unikátnej tieniacej plachty veľmi široké.

 • na balkóny, terasy
 • do záhrady
 • na detské ihrisko
 • do parku
 • pri vonkajších bazénoch
 • na piknikoch v prírode

 

VODOTESNÁ

Aj v letnom období sa stáva, že nás prekvapia občasné prehánky. Našťastie, ani v takomto daždivom počasí nie je potrebné rýchlo skladať slnečnú plachtu, pretože je vodotesná. Stačí jeden koniec plachty jednoducho nakloniť k zemi, voda odtečie a keď prestane pršať, plachta sa rýchlo vysuší.

 

RÔZNE VEĽKOSTI

Táto špeciálna slnečná tieniaca plachta na terasu je dodávaná v rôznych veľkostiach. Vy si sami môžete vybrať najvhodnejšiu veľkosť tieniacej plachty napríklad podľa veľkosti vášho balkóna, bazéna, vašej terasy a podobne.

Užívajte si nádherné horúce dni vďaka príjemnému tieňu pod slnečnou tieniacou plachtou na terasu, balkón, či záhradu.

 

 vynikajuca-slnecna-tieniaca-plachta-na-terasu

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: béžová
 • vodeodolná
 • upevnenie: upevňovacie šnúry ( súčasť balenia)
 • rozmery: 3,6 x 3,6 x 3,6 m

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: