Vysoko citlivá pasca na myši - 2 ks

Kód: DS28383759
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Máte podozrenie, že sa vo vašej blízkosti nachádza myš, alebo ste zbadali stopy po jej vyčíňaní? Skoncujte s tým! Výkonná a vysoko citlivá pasca na myši vám pomôže zneškodniť malé hlodavce rýchlo a účinne. Je opakovane použiteľná, ľahko sa nastavuje a čistí.

Kvalitný a odolný plast zaručuje dlhú životnosť. Bezpečné nastavenie zabraňuje akémukoľvek poraneniu, stačí iba, ak na pascu položíte návnadu pre myši, stlačíte pružinu kým nezacvakne a už len čakáte, kedy sa hlodavec chytí.

Určená pre vnútorné aj vonkajšie použitie, kde je problém so zamorením myšami, ako komory, pivnice, sklady, záhrady, alebo kuchyne. Nemusíte sa viac obávať, že sa vám dostane do domu tento malý votrelec.

Myš sa chytí do pasce z jednej strany, čiže pri jej odstraňovaní z pasce chytíte druhý čistý koniec, čím predídete priamemu kontaktu s hlodavcom. Otvoríte pascu a myš jednoducho vypadne.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie pasce na myši alebo 3-balenie pasce na myši za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYSOKO CITLIVÁ A VÝKONNÁ PASCA NA MYŠI

Vysoko citlivá pasca na myši bola navrhnutá tak, aby čo najúčinnejším a najrýchlejším spôsobom zneškodnila hlodavce vo vašej domácnosti. Je to najlepšie a najefektívnejšie riešenie, ako zabrániť, aby napáchali v dome nejaké škody.

 

vysoko-citliva-pasca-na-mysi

 

POUŽITE OPAKOVANE

Keďže je pasca na myši vyrobená z odolného a kvalitného plastu, môžete ju opakovane používať. Ľahko sa čistí, je pevná odolná voči rozbitiu.

 

RÝCHLE NASTAVENIE

Pascu na myši nastavíte naozaj rýchlo a hlavne bezpečne. Nemusíte sa obávať poranenia. Pridáte návnadu do malého otvoru na pasci, zatlačíte pružinu kým nezacvakne a hotovo. Potom už len umiestnite na miesto, kde sa vyskytuje myš a čakáte, kedy sa chytí.

 

BEZ KONTAKTU A BEZPEČNÝ

AK máte strach z priameho kontaktu s hlodavcom, buďte bez obáv. Myš sa do pasce chytí iba z jednej strany, preto je úchyt z druhej strany pasce absolútne bezpečnýbezkontaktný. Následne pascu jednoducho odklopíte a myš z nej ľahko vypadne.

 

pasca-na-mysi

 

NIE JE POTREBNÁ CHÉMIA

Do samotnej pasce dokonca nie je potrebné pridávať žiadne jedy ani lepidlá. Myš sa chytí na návnadu klasickým a zaručeným spôsobom. Je to bezpečné, ak sa nachádzajú v blízkosti aj nejaké domáce zvieratá.

 

LACNÁ VARIANTA

Nevyhadzujte peniaze za príliš drahé pasce, lepidlá, alebo návnady, ktoré v konečnom dôsledku nemajú žiaden účinok. My vám preto ponúkame ekonomický spôsob zbavenia sa myší a spoľahlivú variantu, ktorá zaručene funguje.

 

NIKDE ŽIADNE MYŠI

Byť v blízkosti týchto škodlivých a otravných hlodavcov nie je nič príjemné. Sú síce malé, ale premnožením vedia zamoriť aj veľké priestory. Pasca na myši je vhodná do vonkajšieho i vnútorného prostredia ako sú komory, pivnice, sklady a záhrady. Zbavte sa ich raz a navždy!

 

pasca-na-mysi-vysoko-citliva

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Pasca na myši: 2 ks
  • Na vnútorné aj vonkajšie použitie
  • Odolný kvalitný plast
  • Znova použiteľná
  • Silná a citlivá spúšť
  • Jednoduché nastavenie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: