TROJBALENIE - Účinný odpudzovač myší, potkanov a hlodavcov

Kód: DS99964755
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento účinný plašič, ktorý dokonale odpudzuje myši, potkany a hlodavce.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky ochráni veľkú plochu. Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky aj psy. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiadúcimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, internátov, garáží a iných interiérov.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Elektromagnetická sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich hlodavcov.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete výhodné dvojbalenie odpudzovača myší, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Tu nájdete účinnú ochranu pred vtáctvom: výhodné dvojbalenie plašiča vtákov s ktorým ušetríte.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ HLODAVCOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými hlodavcami raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých pavúkov v pivnici či na povale? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s myšami, potkanmi, pavúkmi a ostatnými hlodavcami, či hmyzom. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 • Ultrazvuková sonická technológia
 • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Pre myši, potkany a iné hlodavce

 

odpudzovac-hmyzu-a-skodcov

 

 AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ HLODAVCOV

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť veľkú plochu.

Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodci opustia tento priestor.

Frekvenčné signály sú nepočuteľné ľuďom, psom a mačkám a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje . Plašič sa neodporúča, pokiaľ máte škrečka, či iné domáce hlodavce.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hlodavcov a hmyzu z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho vložte do zástrčky a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej technológie elektromagnetických frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť veľkú plochu.

 

opudzovac skodcov

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s hlodavcami či hmyzom.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH HLODAVCOV

Využitie tohto elektrického odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti myšiam, potkanom a iným hlodavcom. Je  účinný aj proti pavúkom, švábom a inému lezúcemu hmyzu. Hmyzu a hlodavcov vás rýchlo a pohodlne zbavia špeciálne ultrazvukové frekvenčné vlny.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. 

 

unikatny odpudzovac na mysi 

 

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

 • Bez chemikálií, šetrný k životnému prostrediu
 • Jednoduché použitie
 • Dosah - 200 m2
 • Napájanie do zásuvky 230 V
 • Funguje 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Odpudzuje muchy, komáre, myši, potkany, šváby, mravce, pavúky, komáre, muchy, hmyz a hlodavce
 • Očakávané výsledky za cca 1-3 týždne

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: