DVOJBALENIE - Jedinečná humánna pasca na myši

Kód: DA64835237
€22,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zbavte sa myší rýchlo, jednoducho a bez výčitiek. S touto pascou na myši získate maximálne bezpečný domov pre svoju rodinu. Hlodavce plné škodlivých mikroorganizmov a alergénov v ňom už nebudú mať miesto.

Táto pasca na myši je absolútne bezpečná, a to nielen pre obyvateľov vášho domu, ale tiež pre samotné myši. Postará sa o humánny odchyt hlodavcov, ktoré následne môžete vypustiť do prírody. 

Vysoká kvalita materiálu je pre túto pascu samozrejmosťou. Aby mohla stopercentne plniť svoj účel, je vyrobená z mimoriadne pevného a odolného plastu. Dizajn pasce vás tiež určite poteší, pretože je priehľadná. 

Nechýbajú jej špeciálne otvory pre cirkuláciu vzduchu, padacie dvere či miska na umiestnenie návnady. Táto humánna pasca na myši je jednoducho dokonalá. 


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete 4-balenie humánnej pasce na myši  za zvýhodnenú cenu.

Prezrite si aj ďalšie produkty z našej ponuky lapačov a odpudzovačov zvierat.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ŠPECIÁLNA PASCA NA HUMÁNNY ODCHYT MYŠÍ

Počujete zvuky zo špajze a nachádzate stopy v podobe malých exkrementov? S najväčšou pravdepodobnosťou máte doma myš. Nemusíte však robiť paniku. Účinný spôsob, ako sa jej zbaviť, je práve táto pasca na myši.

  • Rýchly, spoľahlivý a humánny odchyt myší
  • Bez chemických látok
  • Kvalitný materiál
  • Priehľadný dizajn
  • Jednoduché čistenie
  • Vhodná na opakované použitie

 

Humánna pasca na myši

BEZ VÝČITIEK

Spoznajte spoľahlivú pascu na myši, ktorá vás zbaví nepríjemných hlodavcov vo vašej domácnosti, a to nielen rýchlo, ale hlavne ľudsky a šetrne

Pasca je navrhnutá a skonštruovaná tak, aby myšiam žiadnym spôsobom neublížila. Po úspešnom odchyte môžete hlodavca s čistým svedomím vypustiť do prírody.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Unikátna humánna pasca na myši, samozrejme, neobsahuje žiadne chemické a toxické látky. Disponuje len praktickou miskou, do ktorej môžete vložiť návnadu. V praxi sa najviac osvedčilo arašidové maslo, nugátový krém alebo oriešky. Jednoducho niečo, čomu myš neodolá. 

 

DOKONALE PREMYSLENÁ

Jedinečnosť tejto pasce na myši spočíva aj v jej konštrukcii. Základným prvkom sú padacie dvierka s pružinou. Tie zaistia jednoduchý vstup dovnútra a zároveň zabránia v úniku. Spoľahlivosť a maximálnu funkčnosť pasce znásobuje vysokokvalitný materiál

Jedinečná humánna pasca na myši

ZAUJÍMAVÝ DIZAJN

Táto pasca na myši je nielen humánna a bezpečná, ale tiež praktická. Keďže je priehľadná, môžete ľahko zistiť, či sa v nej nachádza myš. Dizajn však určite poteší aj vaše deti, ktoré si hlodavca môžu bezpečne obzrieť predtým než ho vypustíte vonku. 

Dôležitou súčasťou pasce sú tiež vetracie otvory. Tie zabezpečujú neustálu cirkuláciu vzduchu

ŠETRÍ PENIAZE

Neutrácajte za nepraktické pasce, ktoré po použití putujú do koša. Získajte túto humánnu pascu na myši, ktorá sa dá jednoducho umyť a použiť znova. Životné prostredie a vaša peňaženka sa vám poďakujú.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Humánna pasca na myši sa používa veľmi jednoducho. Pootočením gombíka pohodlne vyberiete priehradku na návnadu. Po umiestnení návnady priehradku opäť vložíte do pasce. Následne otvoríte a zaistíte padacie dvierka

Pascu umiestnite tam, kde ste spozorovali výskyt hlodavcov. 

 

Praktická humánna pasca na myši_1

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery (šírka, výška, dĺžka): 6,7 x 6,5 x 16,7 cm
  • Materiál: plast
  • Bez jedov a chemických látok

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: