DVOJBALENIE - Výkonná pasca na lezúci hmyz 4ks

Kód: DA62564214
€26,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Majte pod kontrolou svoju domácnosť a všetkých obyvateľov v nej. Aj tých, ktorých prítomnosť nie je až taká potešujúca. Lezúci hmyz rozhodne nepatrí k pozvaným hosťom. Pasca na lezúci hmyz je ideálnym riešením, ako sa ho zbaviť.

Máte doma lezúci hmyz? Pasca na lezúci hmyz je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ho chcú efektívne, rýchlo a bezpečne odstrániť. Už žiadne chemické látky a nebezpečné postreky!

Účinnou metódou zachytávania lezúceho hmyzu sa zbavíte švábov, švehly (rybenky), papierových vší a iných nepríjemných škodcov vo vašej domácnosti. Pascu na lezúci hmyz stačí jednoducho umiestniť tam, kde ste spozorovali ich výskyt a nechať ju svedomito plniť svoju úlohu. 

Zabezpečte svoj domov na dlhých 8 týždňov, počas ktorých budete mať istotu, že žiaden hmyz nespôsobí škodu či nepríjemný zážitok niektorému členovi vašej rodiny.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 3-balenie pasce na lezúci hmyz za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si ďalšie odpudzovače a plašiče na rôzne druhy zvierat ktoré vás trápia či už v domácnosti alebo v záhrade.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ÚČINNÁ PASCA NA LEZÚCI HMYZ

Hľadáte efektívne a spoľahlivé riešenie, ak odchytiť lezúci hmyz? Táto pasca na lezúci hmyz je ideálnym riešením pre všetky typy domácností, aj komerčných priestorov. Dokáže účinne zachytiť rôzne druhy lezúceho hmyzu bez toho, aby ste sa museli obávať o svoje zdravie.

  • Je absolútne bezpečná, pretože neobsahuje žiadne toxické látky
  • Oceníte jej všestranné využitie
  • Môžete ju používať v blízkosti domácich zvierat a detí
  • Účinnosť až 8 týždňov

 

 pasca-na-lezuic-hmyz-jedinecny

PASCA NA LEZÚCI HMYZ BEZ CHÉMIE

Objavte revolučný spôsob, ako sa zbaviť lezúceho hmyzu bez insekticídov. Táto pasca na lezúci hmyz využíva špeciálne prírodné atraktanty, ktoré berú ohľad na vaše zdravie a bezpečnosť a zároveň sú neodolateľné pre škodcov.

 

AKO FUNGUJE PASCA NA LEZÚCI HMYZ?

Pasca na lezúci hmyz je vďaka prírodným atraktantom skvelým lákadlom. Tieto látky sú zapustené do lepivej vrstvy, ktorá spoľahlivo zadrží lezúci hmyz a nedovolí mu uniknúť.

 

PASCA NA LEZÚCI HMYZ JE VHODNÁ DO AKÉHOKOĽVEK PROSTREDIA

Jedinečnosť pasce na lezúci hmyz spočíva v jej všestrannom využití. Spozorovali ste výskyt hmyzu na podlahe, na polici v špajzi či v kuchynskej skrinke? Táto pasca bude plniť svoj účel presne tam, kde potrebujete.

 psca - lezúci hmyz

JEDNODUCHÉ POUŽITIE A LIKVIDÁCIA

Zatočte s lezúcim hmyzom bez námahy. Pascu na lezúci hmyz stačí umiestniť na potrebné miesto a o všetko ostatné sa už postará za vás. S likvidáciou si tiež nemusíte robiť starosti, pascu môžete pokojne vyhodiť do domového odpadu. 

 

ÚČINNOSŤ AŽ 8 TÝŽDŇOV

Vďaka efektívnemu lepivému povrchu bude pasca na lezúci hmyz chrániť vašu domácnosť po dobu dlhých 8 týždňov. Takýto spôsob likvidácie lezúceho hmyzu je nepochybne účinnejší a výhodnejší než nebezpečné chemikálie.

 balenie -  pasca na hmyz

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 20,5 x 10 x 2,5 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: