Profesionálny odpudzovač švábov, hmyzu, myší a kún

Kód: DS41664333
€38,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje šváby, komáre, hmyz, myši a kuny.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov netoxicky ochráni veľkú plochu. Signály ovplyvňujú nervový systém švábov, hmyzu, komárov a myší. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, internátov, garáží a všade kde je klasická zásuvka.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Špeciálna sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich návštevníkov.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie odpudzovačov švábov za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si tiež dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ ŠVÁBOV, HMYZU, MYŠÍ A KÚN

Hľadáte riešenie ako sa zbaviť dotieravých švábov, komárov, myší alebo kún? Hľadáte ekologické a bezpečné riešenie? Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 • Ultrazvuková sonická technológia
 • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Pre šváby, komáre, muchy, myši, potkany, kuny a iné

 odpudzovac-mysi,kun

AKO FUNGUJE MULTIFUNKČNÝ ODPUDZOVAČ?

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu sonických frekvenčných signálov, ktoré dokážu netoxicky ochrániť veľkú plochu. Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Frekvenčné signály neškodia ľuďom a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje. 

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia švábov, komárov a hmyzu, myší a potkanov z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho pripojte túto elektronickú jednotku do štandardnej elektrickej zásuvky a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej technológie OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulzujúci intervalový spínač (technológia oscilujúcich frekvencií) zabráni tomu aby si hmyz a myši na zvuk zvykli.

 

 odpudzovac-svabov

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA?

Prístroj postačuje zasunúť do elektrickej zásuvky, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Trvalo a ekologicky udržateľným spôsobom chráni vašu domácnosť. Prístroj má zabudované 3 módy pre presné a účinné plašenie.

 • A - Komáre, pavúky a hmyz
 • B - Myši a potkany
 • C - Šváby a kuny

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s neželanými návštevníkmi. Zariadenie zapojte do zásuvky tak, aby  mu neprekážali, skrine, závesy či iný nábytok. Účinný dosah je cca 40m² v závislosti od členitosti priestoru. 

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti švábom, myšiam a hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží

 

 odpudzovac-svabov,-mysi

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Prevádzkové napätie: 230 V~, 50 Hz
 • Trieda ochrany: II
 • Typ ochrany: krytý
 • Príkon: približne. 1 Watt
 • Oblasť pôsobenia: cca. 40 m²

 

Návod na použitie: Odpudzovač švábov SK-CZ


 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNY LAPAČ HMYZU - LAMPA PROTI KOMÁROM A MUCHÁM

 

lapač hmyzu - lampa proti komárom a muchám

 

Spoznajte tento výkonný lapač hmyzu, ktorý Vám pomôže zbaviť sa otravného hmyzu. Je vhodný na komáre, muchy ale aj iný lietajúci či lezúci hmyz.

 

 

SPOĽAHLIVÁ PASCA NA POSTEĽNÉ PLOŠTICE

 

pasca na posteľné ploštice

 

Spoznajte rýchly a efektívny spôsob, ako sa zbaviť neželaných obyvateľov vašej postele. Ploštica posteľná je strašiakom, ktorého sa obáva snáď každý. Najlepším riešením je nepochybne pasca na posteľné ploštice, vďaka ktorej sa už nemusíte báť uložiť sa na nočný spánok.

 

 

PASCA NA POTRAVINOVÉ MOLE

pasca na potravinové mole

Získajte prevahu nad potravinovými moľami pomocou efektívnej pasce. Už nemusíte robiť generálku svojej kuchyne, aby ste sa ich zbavili. Pasca na potravinové mole je spoľahlivý lapač týchto nepozvaných hostí.

 

 

ÚČINNÝ LAPAČ OVOCNÝCH MUŠIEK

 

lapač ovocných mušiek

 

Poznáte tie malé, neznesiteľné a otravné mušky, ktorých prítomnosť v domácnosti len v tichosti trpíte? Vyskúšajte účinný lapač ovocných mušiek a zbavte sa ich rýchlo a jednoducho.

 

 

PRÍRODNÝ REPELENTNÝ NÁRAMOK PROTI KOMÁROM

 

repelentný náramok proti komárom

 

Zabráňte komárom, aby sa k vám a vašim deťom čo i len priblížili. Tento repelentný náramok ich udrží v bezpečnej vzdialenosti a vy si môžete bezstarostne užívať pobyt vonku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: