Kvalitná sieť proti vtákom - ochranná

Kód: DS15501854 DS29520529 DS46896741 Zvoľte variant
€10,99 / ks €16,99 / ks €21,99 / ks od €10,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

 


Spoznajte tieto kvalitné sieťky proti vtáctvu ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalších vtákmi.

Sieť vďaka veľkým rozmerom môžete používať na záhradné záhony, ovocné stromy, sady, polia, kvety a iné. Najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej záhrady

Inštalácia sietí je jednoduchá a zvládne ju každý. Môžete ju inštalovať v celku alebo si ju môžete nastrihať na menšie kusy. Ideálne rozmery umožňujú prekryť aj viacero záhonov naraz.

Najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby sú zárukou maximálnej životnosti a funkčnosti produktu. Sieť je odolná UV žiareniu aj poveternostným vplyvom. Zároveň je ľahká, takže zbytočne nezaťažuje rastliny.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie ochrannej sieťky proti vtákom alebo 5-balenie sieťky proti vtákom za zvýhodnenú cenu.

Ak vas dlhodobo trápi otravné vtáctvo ponúkame tiež tento profesionálny ultrazvukový plašič vtákov.

Tu nájdete výhodné 2-balenie plašiča vtákov s ktorým ušetríte.

Vyskúšajte tiež balenie 5 ks plašiča vtákov ku ktorému získavate dopravu zadarmo.

Detailné informácie

Podrobný popis

OCHRANNÁ SIEŤKA PROTI VTÁKOM

Potrebujete ochrániť svoju úrodu v záhrade či v sade pred náletom rôznych vtákov? Niekoľko mesiacov sa tešíte na úrodu a nálet škodcov Vám ju celú zničí? Prinášame riešenie. Kvalitná sieťka proti vtákom dokonale ochráni vašu úrodu. Je maximálne účinná a efektívna.

 

 kvalitna-ochranna-siet-proti-vtakom

KDE VŠADE SIEŤKU VYUŽIJETE

Táto sieť proti vtákom má multifunkčné využitie. Chráňte vaše ovocné stromy, bobule, kríky, hrozno, rastliny, kvety záhony, sadenice a zeleninu bezpečne a ekologicky.

 

CHRÁNTE SVOJE RASTLINY

Nenechajte vtáky a zvieratá zničiť vaše ovocie pred zberom. Sieť proti vtáctvu je vyrobená z pružnej sieťoviny z kvalitných materiálov. Dokonale chráni vaše rastliny a vtáky si neublížia. Dokonale prepúšťa svetlo a dážď.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH VTÁKOV

Využitie tejto sieťky je nesmierne široké. Vďaka univerzálnemu dizajnu je sieťka vhodná pre holuby, sýkorky, drozdy, škorce a iné vtáctvo.

 unikatna-siet-proti-vtakom

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA

Inštalácia siete je pohodlná a zvládne ju každý. Môžete ju inštalovať v celku alebo podľa potreby ju môžete nastrihať na rôzne veľkosti. Sieť je dostatočne robustná, takže ju môžete používať opakovane.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Sieťka je vyrobená z kvalitných materiálov čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Pletivo je odolné voči UV žiareniu a veľmi ľahké, takže rastliny nepreťažuje. Ideálna veľkosť umožní ochrániť aj veľké stromy, sady a iné plodiny.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Farba: zelená/čierna

*Farbu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.


 

NÁŠ TIP

ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV S MODRÝM SVETLOM

odpudzovac-vtakov

Spoznajte tento výkonný ultrazvukový plašič, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov a špeciálneho modrého svetla s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje vtáky.

 

 

REFLEXNÉ PÁSKY PROTI VTÁKOM

specialne-jedinecne-reflexne-pasky

Vyskúšajte špeciálne reflexné pásky proti lastovičkám, holubom, vrabcom, škorcom a iným vtákom a poľahky si ochránite úrodu vo vašej záhrade.

 

 

PLAŠIČ VTÁKOV SOKOL - MAKETA DRAVCA

maketa-dravca-plasic-vtakov

Účinná ochrana proti vtáctvu plastový sokol funguje ako odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Plašič vtáctva a holubov funguje na báze prirodzených inštinktov vtáctva, pretože sokol je ich prirodzeným nepriateľom. 

 

 

ZVUKOVÝ PLAŠIČ VTÁKOV S IMITÁCIOU DRAVCOV

zvukovy-plasic-vtakov-s-imitaciou-dravcov

Zvukový plašič vtákov je úžasnou pomôckou pre tých, ktorí potrebujú udržať vtákov mimo svojho dvora či záhrady. Už sa viac nemusíte pozerať na zničenú úrodu, ani na znečistený lak vášho auta. 

 

 

PRAKTICKÉ HROTY PROTI VTÁKOM

hroty proti vtákom 

Spoznajte tieto kvalitné hroty proti vtákom, ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalšími vtákmi. Pomáhajú aj proti kunám, mačkám a iným nežiaducim návštevníkom.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: