Zvukový plašič vtákov s imitáciou dravcov

Kód: DS98908492
€99,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zvukový plašič vtákov je úžasnou pomôckou pre tých, ktorí potrebujú udržať vtákov mimo svojho dvora či záhrady. Už sa viac nemusíte pozerať na zničenú úrodu, ani na znečistený lak vášho auta. 

Odpudzovač vtákov využíva zákony prírody, takže je absolútne bezpečný, neinvazívny a ekologický. Vysiela zvuky dravcov, ako sú sovy, jastraby a orly, čím efektívne chráni váš pozemok pred vtákmi, dokonca aj pred drobnými hlodavcami

Zabudovaný senzor sa postará o váš nočný kľud. Odpudzovač vtákov sa po zotmení jednoducho vypne a ráno zase svedomito plní svoju úlohu. 

Plašič vtákov je k dispozícii v dvoch režimoch, je už len na vás, ktorý si vyberiete. Okrem toho disponuje aj regulátorom hlasitosti a určite vás poteší aj nastavenie intervalov zvukov. Odteraz budete mať plnú moc nad vtáctvom vo svojom okolí.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV

Hľadáte účinný a ekologický spôsob, ako vyhrať boj s vtákmi? Zvukový odpudzovač vtákov s imitáciou dravcov je pre vás tou správnou voľbou.

Tento zvukový plašič vtákov je vynikajúcim nástrojom pre tých, ktorých už unavuje večne opravovať poškodený, alebo zničený majetok či zachraňovať svoje rastliny a úrodu. 

  • Je bezpečný
  • Nepoužíva žiadne chemické prostriedky
  • Efektívne odpudzuje vtáky, aj drobné hlodavce

 

 jedinecny-zvukovy-plasic-vtakov-s-imitaciou-dravcov

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ VTÁKOV

Tento jedinečný odpudzovač vtákov imituje zvuky dravcov, ktoré sú prirodzenými nepriateľmi vtákov a tým ich odháňajú. Medzi nimi nechýba jastrab, orol a sova. Pred sovami majú rešpekt aj drobné hlodavce, čím môžete vyriešiť dva problémy súčasne.

Objavte úplne bezpečný a neinvazívny spôsob, ako sa zbaviť vtákov. Je to pre nich síce nepríjemné, ale neubližuje im to. Zvuky odpudzovača sú nastavené tak, aby boli pre vtáky neprijateľné a vyhnali ich z vašej oblasti.

 

KAM UMIESTNIŤ PLAŠIČ VTÁKOV 

Plašič vtákov s imitáciou dravcov je ideálny pre domy, záhrady, parky, poľnohospodárske oblasti, letiská, školy a mnoho ďalších miest. Jeho prioritou je chrániť vami zvolenú oblasť a vy sa už nemusíte báť o svoj majetok.

 

ZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV JE EKOLOGICKÝ A HUMÁNNY

Už nemusíte kupovať drahé chemické postreky, ktoré môžu znamenať toxickú hrozbu pre vás, vašich blízkych a tiež vašich domácich miláčikov. Zvukový odpudzovač vtákov je účinnou alternatívou, ako ochrániť svoj pozemok lacno, bezpečne, ekologicky, humánne a bez výčitiek. 

 jedinecny-plasic-vtakov

 

POUŽITIE ZVUKOVÉHO ODPUDZOVAČA VTÁKOV

Odpudzovač vtákov sa veľmi ľahko inštaluje a používa. Stačí ho umiestniť na viditeľné miesto, kde sa vtáky zhromažďujú a pripojiť ho k elektrickej sieti. Môže sa používať kedykoľvek, čo znamená, že vaša oblasť bude chránená vždy, keď to potrebujete.

 

PLAŠIČ VTÁKOV PRACUJE V DVOCH REŽIMOCH

Plašič vtákov môžete nastaviť na aktiváciu pomocou pohybového čidla, alebo nastavením časovača, vďaka čomu sa spustí len vtedy, kedy to uznáte za vhodné. 

Neželaných návštevníkov môžete odháňať zo záhrady v rôznych intervaloch, ktoré sú nastaviteľné od 5 do 30 minút. Určite oceníte aj regulátor hlasitosti. Odpudzovač vtákov sa tak stane verným bodyguardom vášho pozemku.

 

 plasic-vtakov-s-imitaciou-dravcov

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Napájanie: adaptér 220-240 V AC, 50 Hz / 12 V DC
  • Hlasitosť: max 105 dB
  • Rozmery: 115 x 200 x 120 mm

 

NÁŠ TIP

ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV S MODRÝM SVETLOM

odpudzovac-vtakov

Spoznajte tento výkonný ultrazvukový plašič, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov a špeciálneho modrého svetla s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje vtáky.

 

 

REFLEXNÉ PÁSKY PROTI VTÁKOM

specialne-jedinecne-reflexne-pasky

Vyskúšajte špeciálne reflexné pásky proti lastovičkám, holubom, vrabcom, škorcom a iným vtákom a poľahky si ochránite úrodu vo vašej záhrade.

 

 

PLAŠIČ VTÁKOV SOKOL - MAKETA DRAVCA

maketa-dravca-plasic-vtakov

Účinná ochrana proti vtáctvu plastový sokol funguje ako odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Plašič vtáctva a holubov funguje na báze prirodzených inštinktov vtáctva, pretože sokol je ich prirodzeným nepriateľom. 

 

 

KVALITNÁ SIEŤ PROTI VTÁKOM - OCHRANNÁ

kvalitná sieť proti vtákom - ochranná

Spoznajte tieto kvalitné sieťky proti vtáctvu ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalších vtákmi.

 

 

PRAKTICKÉ HROTY PROTI VTÁKOM

hroty proti vtákom 

Spoznajte tieto kvalitné hroty proti vtákom, ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalšími vtákmi. Pomáhajú aj proti kunám, mačkám a iným nežiaducim návštevníkom.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: