DVOJBALENIE - Solárny svetelný plašič voľne žijúcich zvierat

Kód: DA57264317
€42,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte efektívny plašič voľne žijúcich zvierat a zbavte sa diviakov, líšok, kún, vtákov či mačiek. Tieto zvieratá sa môžu počas noci zatúlať na váš pozemok a pripraviť vám nepríjemné prekvapenie. Solárny svetelný plašič zvierat tomu zabráni. 

Toto mimoriadne praktické zariadenie funguje pomocou solárneho panela, čo znamená, že nepotrebuje žiadny zdroj elektrickej energie. Odpudzovač zvierat je teda absolútne ekologický.

Tajomstvo účinnosti solárneho odpudzovača voľne žijúcich zvierat spočíva v červenom svetle, ktoré pripomína oči predátora. Preto je overeným a účinným prostriedkom na ochranu domov, dvorov či záhrad. 

Umiestnite svetelný plašič zvierat tam, kam potrebujete a spoľahnite sa na jeho bezchybnú funkčnosť. S príchodom súmraku sa automaticky uvedie do prevádzky, takže sa o nič nemusíte starať.


 

NÁŠ TIP

Prezrite si aj ďalšie produkty z našej ponuky odpudzovačov a lapačov zvierat.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÝ SOLÁRNY ODPUDZOVAČ VOĽNE ŽIJÚCICH ZVIERAT S ČERVENÝM SVETLOM

Rozhrýzené káble pod kapotou vášho auta, zničené plodiny a rastliny v záhrade, poškodené oplotenie či nebodaj zranené domáce zvieratá. To je len pár príkladov, čoho je voľne žijúca zver schopná, ak sa dostane na váš pozemok. Chcete takým situáciám predísť? Solárny svetelný plašič zvierat je ideálnou voľbou. 

 • Odpudzuje zvieratá (líšky, kuny, srnky, jelene, diviaky, vtáky, mačky a pod.)
 • Využíva najmodernejšiu svetelnú technológiu
 • Obdivuhodný dosah až 4 metre
 • Je netoxický a humánny
 • Funguje na solárnu energiu
 • Automaticky sa zapína a vypína
 • Môžete ho pripevniť kamkoľvek
 • Je odolný voči dažďu (IP44)

 

Jedinečný plašič voľne žijúcich zvierat

 

TAJOMSTVO PLAŠIČA ZVIERAT

Tento plašič voľne žijúcich zvierat je unikátny tým, že využíva červené svetlo. Keďže pripomína oči predátora, zvieratá ho vnímajú ako hrozbu. Zariadenie tak udrží nepovolané zvieratá v bezpečnej vzdialenosti od vášho pozemku. 

EKOLOGICKÉ RIEŠENIE

Spoľahnite sa na maximálne bezpečný odpudzovač zvierat. Moderná technológia sa stará o ekologické a humánne odplašenie divej a voľne sa pohybujúcej zveri, a to bez toxických látok a hluku. Pre zvieratá ani pre človeka tak nepredstavuje žiadne riziko. 

 

BEZ STAROSTÍ

K prevádzke plašiča zvierat nepotrebujete žiadny zdroj napájania ani zbytočné káble. O všetko sa postará solárny panel. Plašič je vďaka nemu absolútne bezúdržbový a vhodný aj na ochranu chaty alebo záhrady, ktorú navštevujete menej často. 

 Solárny svetelný plašič voľne žijúcich zvierat

 

AUTOMATICKÁ ČINNOSŤ

Spoznajte neoceniteľný solárny plašič zvierat, ktorý zariadi aj svoju činnosť. Aktivácia červeného svetla totiž prebieha automaticky, a to vďaka senzoru. Ak sa začne stmievať, jednoducho sa zapne a po svitaní sa zas vypne. 

 

UMIESTNENIE ZARIADENIA

Solárny svetelný plašič zvierat stačí umiestniť na dobre viditeľné miesto. Špeciálny držiak vám dokonale poslúži na zavesenie, takže ho môžete pripevniť na plot, stenu alebo strom. Keďže je odolný voči vode, nemusíte sa obávať ani dažďa. 

Plašič odporúčame umiestniť do takej výšky, aby sa nachádzal v približnej úrovni očí zvierat, ktoré chcete odohnať

 

ÚŽASNÝ DOSAH

Získajte dokonalú ochranu svojho pozemku pred zvieratami. Tento plašič zvierat s dosahom 3 - 4 metre vám zaistí, že sa už žiadne voľne žijúce zviera nedostane do blízkosti vášho domu. 

V prípade väčšieho pozemku môžete použiť aj viacero zariadení a zvýšiť tak úroveň ochrany.

 

Svetelný plašič voľne žijúcich zvierat

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCI

 • Spôsob plašenia: červené svetlo
 • Bez chemických a toxických látok
 • Dosah: 3 - 4 m
 • Napájanie: solárny panel
 • Odolnosť voči vode: IP44

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: