RC súbojové tanky na diaľkové ovládanie - tanková bitka

Kód: DS82870435
€55,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tieto jedinečné súbojové RC tanky ktoré Vás prenesú do skutočnej tankovej bitky. Zažite vzrušenie z boja a kopu zábavy s touto skvelou sadou súbojových tankov. Sada umožňuje dvom protihráčom bojovať proti sebe.

Počítadlo na zadnej strane ráta počet zásahov a porazený tank bude znehybnený na 30 sekúnd. Potom sa môže začať bitka od znova. Presné ovládanie, vysoký výkon, otáčanie veže, prepracovaný dizajn, pásový pohon, realistické zvuky a spätný ráz umocňujú zážitok z hrania.

RC modely sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov za pomoci najmodernejšej technológie výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Dobíjateľné batérie šetria vaše peniaze a aj prírodu.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÉ RC SÚBOJOVÉ TANKY

S použitím týchto jedinečných súbojových tankov môžete hrať skutočnú tankovú bitku. Tanky majú rôzne frekvencie (27 MHz a 40 MHz), čo umožňuje hrať dvom ľuďom súčasne. Tank má počítadlo udávajúce počet zásahov , po 4 presných výstreloch je bitka vyhraná a stratený tank je znehybnený na 30 sekúnd, po tomto čase je možné v boji pokračovať.

 tankova-bitka

VÝNIMOČNÁ ZÁBAVA

Tieto skvelé súbojové tanky Vás prenesú do skutočnej tankovej bitky. Zažijete s nimi hodiny skutočnej zábavy a pravé vzrušenie z boja. Vymýšľajte nové stratégie a porazte súpera.

 

DOKONALE PRESNÉ OVLÁDANIE

Tank má pohon s dvoma gumovými pásmi, ktoré dokonale priľnú k zemi. Vďaka tomu sa tak ovláda mimoriadne dobre a presne. Nezávislý systém odpruženia v podobe samostatnej pružiny pre každé koleso perfektne funguje aj na nerovnom povrchu. Vežička sa dá otáčať o 360 stupňov, v hornej časti je otvárací poklop, v ktorom je strelec s guľometom, čo ešte viac podnecuje fantáziu.

 

PREPRACOVANÝ DIZAJN

Jedinečné modely súbojových tankov boli vytvorené s dôrazom na detail a verný a prepracovaný dizajn. Tanky sú veľmi realistické. Na aktiváciu motora a výstrel reagujú rozvibrovaním celého trupu. Použitie svetiel a zvukov motora a streľby stimuluje fantáziu a podporuje skvelý zážitok z hry.

 tanky-subojove

IDEÁLNY DARČEK PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Obdarujte svojich najbližších jedinečným darčekom. Hodí sa na Vianoce, narodeniny a na každú príležitosť. Je to ideálny darček pre deti rôznych vekových kategórií ale aj dospelých, ktorí milujú RC modely.

 

AKO PREBIEHA TANKOVÁ BITKA?

Tanková bitka verne imituje skutočný boj. Tanky vydávajú zvuky motora a streľby. Pri streľbe imitujú spätný ráz ako na skutočnom bojisku. Pri presnom výstrele počuť zvuk zásahu. Tanky majú na zadnej strane umiestnené kontrolky, ktoré rátajú zásahy. Pri presnom zásahu kontrolka porazeného zhasne. Keď zhasnú všetky kontrolky, znamená to, že bitka bola prehratá a tank bude na 30 sekúnd znehybnený, potom bude možné bitku začať odznovu.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe týchto RC modelov boli použité najkvalitnejšie materiály a najmodernejšia technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti modelov. Tanky a ovládač majú samostatné napájacie zdroje. Súčasťou sady sú nabíjateľné batérie na pohon tankov.

 

 unikatne-subojove-tanky

TECHNICKA ŠPECIFIKÁCIA

  • vek: 3+
  • mierka: 1:14
  • frekvencia: 2,4 GHz
  • napájanie: batéria (súčasťou balenia)
  • maximálna rýchlosť: 7-8 km/h
  • dosah ovládače: 30-40m
  • bojová vzdialenosť: 3m
  • rozmery tanku (dĺžka / šírka / výška): 33/12 / 12 cm
  • rozmery ovládača (dĺžka / šírka / výška): 12,5 / 16 / 4,5 cm

2x tank

2x diaľkové ovládanie

2x nabíjačka

 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: