Profesionálne 3D pero s LCD displejom

Kód: DS47461161 DS43964912 DS73989390 DS76068076 Zvoľte variant
Akcia Tip
€26,99 / ks
Skladom (>5 ks) Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
 

Tu nájdete dostupnú sadu 3D pera aj s 155 m náplňami za výhodnú cenu.

Spoznajte kúzlo 3D tlače s profesionálnym 3D perom. S týmto jedinečným 3D perom si užije veľa zábavy doslova každý.

3D pero je unikátna technológia na vytváranie 3D modelov, hračiek, šperkov, sošiek a čohokoľvek, čo si dokážete predstaviť. Pri tvorbe využíva špeciálne plastové vlákno, ktoré sa roztaví a behom okamihu stuhne. To umožňuje vytvárať hocijaký 3D predmet. LCD displej zaisťuje pohodlné a rýchle nastavenie teploty tlačového materiálu. 

Ergonomický tvar pera udržuje ovládacie prvky vždy na dosahu a umožní vám ovládať pero unikátnym spôsobom. Po stlačení tlačidla môžete rovno začať kresliť na akýkoľvek povrch, alebo dokonca vo vzduchu.

Na modelovanie sa používa špeciálne ekologické a netoxické vlákno, ktoré sa topí pri nízkej teplote bez škodlivých výparov. Je to vynikajúci nástroj pre výučbu, ako aj domáce kreatívne projekty pre Vás a vaše deti. Pero podporuje filamenty (náplne) z ABS i PLA.


NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné balenie náplne do 3D pera 10 ks mix farieb každá po 10 metrov alebo balenie mix 30 farieb.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PROFESIONÁLNE 3D PERO S LCD DISPLEJOM

Veľmi kvalitné a ľahké 3D pero je výborný nástroj pre kreatívnu tvorbu, 3D kreslenie alebo opravy a lepenie vytlačených 3D modelov. Toto štýlové 3D pero sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a kompaktným dizajnom. Veľmi dobre sa drží a vďaka svojim malým rozmerom výborne padne aj do malých detských rúk. Nastavenie teploty možno podľa zvoleného materiálu upraviť v rozmedzí od 160 do 210 ° C. 

   
 • LCD displej pre rýchly výber a prednastavenie materiálu
 • 3D pero je veľmi ľahké
 • veľmi tenký a ergonomický dizajn pre ľahké držanie v ruke 
 • možnosť nastavenia rôznych teplôt pre rôzne plasty (ABS či PLA) 
 • regulácia rýchlosti umožňuje lepšie ovládanie kreslenia
 • vyhrievanie je integrované v tryske, čo umožňuje lepšiu kontrolu teploty
 • inteligentný úsporný režim, ktorý sa spustí vždy po 5 minútach nečinnosti
 • tenká vstupná struna s priemerom 1.75 mm umožňuje lepšiu a jednoduchšiu manipuláciu s perom

 

 unikatne-3D-pero

ČO MÔŽETE VYTVORIŤ S 3D PEROM? 

S 3D perom môžete vytvoriť akýkoľvek predmet rôznych tvarov podľa vašej kreativity. Môžete vytvoriť niekoľko samostatných častí, ktoré neskôr spojíte, aby ste vytvorili väčší predmet, alebo môžete položiť následne vrstvy z plastu, aby ste vytvorili pevný alebo dutý predmet. S pomocou tohto pera vytvoríte akýkoľvek tvar, stačí zvoliť správnu techniku ​​a nechať priestor vašej kreativite.

 

VHODNÉ PRE DETI AJ DOSPELÝCH

Perfektný darček pre deti a dospelých: 3D tlačiarenské pero je ideálny darček pre deti, ktorý pomáha deťom zlepšovať priestorové myslenie, kultivovať tvorivé a umelecké zručnosti. Je to tiež skvelý spôsob, ako rodičia a deti spolu trávia čas.

 

ŠETRNÝ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

3D pen je kompatibilný s PLA tavným vláknom 1,75 mm. PLA je považované za najekologickejšiu formu, ktorá je využívaná aj v 3D tlači. Tajomstvom je špeciálna výroba tavného plastu na báze kukurice. Tavenie je netoxické, bez zápachu a bezpečné k vám, deťom i životnému prostrediu.

 3D-pero

KVALITNÝ LCD DISPLEJ

LCD displej - poskytuje informácie o type použitého materiálu a teplote, pri ktorej zariadenie pracuje. Zariadenie podporuje vložky PLA a ABS.

 

JEDNODUCHÉ A BEZPEČNÉ POUŽITIE

Pero je veľmi jednoduché a bezpečné na použitie. Stačí zapojiť, zahriať a vysunúť. 3D pero potrebuje k načítaniu vlákna iba jedno tlačidlo pre automatické nahriatie vlákna. Ponúka lepšiu prevenciu proti obareniu pomocou vylepšených funkcií inteligentnej kontroly teploty, technológia rýchleho rozptylu tepla a chráničov prstov. U detí sa odporúča používať v sprievode dospelej osoby.

 

AKO SA 3D PERO POUŽÍVA?

Pripojte adaptér pera do napájacieho konektora na konci perá a druhý koniec zapojte do zásuvky. Následne sa rozsvieti žltá kontrolka. Šípkou na displeji nastavte materiál PLA a po rozsvietení červenej kontrolky sa pero začne predhrievať. Potom, čo kontrolka svieti na zeleno, je pero pripravené na použitie. Do plniaceho otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň vo farbe, s ktorou chcete tvoriť. Pridržaním spodnej šípky na pere sa začne náplň vtláčať do šípky. Náplň sa vytláča automaticky, pri kreslení nie je nutné stláčať žiadne ďalšie tlačidlo. Pero sa samo automaticky vypne po piatich minútach nečinnosti. Pre opätovné spustenie stlačte tlačidlo vpred. Pri vybratí náplne alebo výmene farby náplne stlačte tlačidlo pre spätný posun.

 profesionalne-3D-pero
 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Rozmery pera: 18,5x4,5x3 cm 
 • Dĺžka kábla: 140cm
 • Napätie 12V
 • Priemer struny: 1,75mm
 • Napájanie - adaptér (v balení) 
 • Použitie za sprievodu dospelej osoby
 • Hrot je nahriatý, používajte s opatrnosťou

*** UPOZORNENIE

 • Pokiaľ pero nepoužívate, ihneď vytiahnite náplň. Nenechávajte náplň v pere - hrozí zatavenie špičky.
 • Náplň nepoužívajte až do konca. Pokiaľ ste na konci náplne cca 2-3cm pred vstupom do pera, vytiahnite náplň a vymeňte za novú.

 

NÁVOD NA POUŽITIE: 3D pero


 

Ilustračné video:


 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNE GRAVÍROVACIE PERO

 

gravírovacie pero

 

Spoznajte kúzlo gravírovania s profesionálnym gravírovacím peromS týmto jedinečným perom si užije veľa zábavy doslova každý. Vytvorte si jedinečné predmety alebo unikátne darčeky, ktoré nemá nikto iný.

 

 

VEĽKÁ SADA ZAŽEHĽOVACÍCH KORÁLIKOV

 

zažehľovacie koráliky

 

Objavte kúzlo nekonečnej fantázie. Zažehľovacie koráliky vám otvoria dvere do kreatívneho sveta. Prebuďte v sebe umelca a vytvorte jedinečné diela, ktoré očaria úplne všetkých.

 

 

KREATÍVNE DIAMANTOVÉ MAĽOVANIE

diamantové maľovanie - strom

Vyskúšajte očarujúce diamantové maľovanie, užite si hodiny relaxačnej činnosti a sami si vytvoríte vlastné umelecké dielo z drobných kamienkov.

 

 

ŠPECIÁLNA OBOJSTRANNÁ PODLOŽKA NA REZANIE A MODELOVANIE A3

 

obojstranná podložka na rezanie a modelovanie A3

 

S praktickou obojstrannou podložkou na rezanie a modelovanie A3 získate spoľahlivý a praktický nástroj, ktorý vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky pri rezaní vo vašich umeleckých i remeselných projektoch.

 

 

PRAKTICKÁ TAVNÁ PIŠTOĽ

 

tavná pištoľ

 

Tavná lepiaca pištoľ pre kreatívnu tvorbu. Určená na aplikáciu pri modelovaní umenia, remesla, hračiek, umelých a slamených kvetov, vianočných stromčekov, kovu, dreva, papierov atď.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: