Unikátny projektor na obkresľovanie z mobilu

Kód: DS75181843
€17,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Špeciálny projektor na obkresľovanie z mobilu či tabletu je zariadenie, ktoré vám pomôže s profesionálnou kvalitou obkresliť a namaľovať akýkoľvek obrázok. Projektor je určený pre deti, študentov, umelcov, fotografov, architektov a iné profesie.

Vďaka špeciálnemu dizajnu dokonale zobrazí obrázok a dovolí vám kresliť jedinečné a detailné diela s úplnou presnosťou. Do zariadenia stačí vložiť telefón a pod ňu čistý papier. Potom už len obkreslite daný obrázok, nápis, portrét či projekt. 

Prenesenie obrázka z telefónu alebo tabletu na papier, textil alebo inú plochu alebo predmet nebolo jednoduchšie. Skvelá vychytávka pre všetkých, ktorí radi kreatívne tvoria.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

SKVELÝ PROJEKTOR NA OBKRESĽOVANIE Z MOBILU

Projektor na obkresľovanie je zábavné a šikovné zariadenie, ktoré používajú profesionáli i fanúšikovia. Poskytne Vám možnosť tvoriť jedinečné a detailné diela, pretože vám umožňuje vidieť jemné línie a tvary akéhokoľvek obrázku. Projektor je ideálnym nástrojom pre každého, kto chce mať možnosť robiť detailné diela, dokonale obkresľovať obrázky z mobilu či tabletu.

 

 unikatny-projektor-na-obkreslovanie-z-mobilu

 

PRE KOHO JE VHODNÝ PROJEKTOR NA OBKRESĽOVANIE Z MOBILU  

Projektor na obkresľovanie nájde uplatnenie pre profesionálov, nadšencov, ale aj deti, či študentov. Je životne dôležitým vybavením pre umelcov, ktorí sa špecializujú na grafický dizajn, komiks, kaligrafiu, navrhovanie, tetovanie alebo ilustráciu. Kreatívne ľudia si obľúbili túto podložku pre jej nekonečné možnosti, ako podporiť ich tvorbu.  

 

ĽAHKÁ A PRENOSNÁ KONŠTRUKCIA  

Špeciálna pomôcka na obkresľovanie je veľmi ľahká a prenosná. Pre jej kompaktné rozmery a ľahkosť si ju môžete pohodlne vziať kamkoľvek so sebou a pracovať na svojich projektoch kdekoľvek.  

 

AKO UNIKÁTNY DARČEK PRE DETI  

Milujú vaše deti kreslenie? Potom je táto pomôcka na obkresľovanie z mobilu stvorená práve pre nich. Deti pomocou tejto pomôcky dokážu vytvoriť jedinečné diela z ktorých budú mať neskutočnú radosť. Tento darček ich neomrzí ani po rokoch.  

 

 projektor-na-obkreslovanie-z-mobilu

 

AKO SA PROJEKTOR POUŽÍVA  

Na použitie nepotrebujete elektrinu, ani žiadnu lampu. Stačí len zostaviť stojanček, z tabuľky sňať ochrannú fóliu a vložiť do drážok na konci stojančeku. Zariadenie, z ktorého budete obrázok obkresľovať postavte tak, aby sa obrázok odrážal od tabuľky. Obrázok sa na papieri premietne zrkadlovo. Pre lepšiu viditeľnosť si zvýšte jas vo Vašom telefóne, alebo tablete.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA  

  • Rozmery: 20 x 13,5 cm
  • Materiál: plast
  • Nie je potrebné tlačiť predlohy
  • Jednoduchá údržba
  • Skladné, ľahké, jednoducho premiestniteľné
  • Pre obkresľovanie z telefónu, tabletu
  • Držiak možno zostaviť do dvoch veľkostí
  • Vhodné pre obkresľovanie na papier, látku, drevo, atď ...
  • Perfektná zábava pre deti

 

NÁŠ TIP

 

ÚCHVATNÁ 3D KRESLIACA TABUĽA

3D kresliaca tabuľa

Spoznajte kúzlo 3D obrazov s touto jedinečnou magickou 3d tabuľou, s ktorou si užije veľa zábavy doslova každý. Vaše kresby sa zobrazia rovno pred vami v úžasnom 3D priestore.

 

 

JEDINEČNÝ DETSKÝ PROJEKTOR NA KRESLENIE

 

detský projektor na kreslenie

 

Oslňte svoje deti senzačným detským projektorom na kreslenie, ktorý ponúka jedinečný spôsob, ako rozvíjať ich umelecké schopnosti. Vďaka jednoduchému spôsobu manipulácie s projektorom vytvorí vaše dieťa obrázok veľmi pohodlne a nádherne.

 

  

PROFESIONÁLNA SVIETIACA LED DOSKA NA OBKRESĽOVANIE

svietiaca LED doska na obkresľovanie

Svietiaca LED doska na obkresľovanie je zábavné a šikovné zariadenie, ktoré používajú profesionáli i fanúšikovia. Poskytne Vám možnosť tvoriť jedinečné a detailné diela, pretože vám umožňuje vidieť jemné línie a tvary lepšie než pri štandardnom osvetlení.

 

 

PROFESIONÁLNE AKRYLOVÉ FIXKY

 

akrylové fixky

 

Vyskúšajte profesionálne akrylové fixky a odhaľte ich nekonečné tvorivé možnosti pri vašich kreatívnych činnostiach. Sú navrhnuté tak, aby priniesli radosť a inšpiráciu nielen deťom, ale aj dospelým.

 

 

KUFRÍK NA KRESLENIE

 

sada na kreslenie - výtvarný kufrík

 

Milujú vaše deti kreslenie? Chcete im dopriať jedinečnú sadu pre ich kreatívne tvorenie? Spoznajte tento jedinečný kufrík na kreslenie, s ktorým budú diela vašich malých umelcov dokonalé.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: