Jedinečná 3D kresliaca tabuľa

Kód: DS29543858
€21,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte kúzlo 3D obrazov s touto jedinečnou magickou 3d tabuľou s ktorou si užije veľa zábavy doslova každý. Vaše kresby sa zobrazia rovno pred vami v úžasnom 3D priestore.

So špeciálnymi fixkami nakreslíte kresbu, vložíte ju do špeciálneho podstavca, nasadíte si 3d okuliare zapnete stojan a užívate si jedinečný pohľad na vaše dielo.

Túto magickú 3D tabuľu si zamiluje každý. Je vhodná pre chlapcov aj dievčatá každého veku. Balenie obsahuje všetko potrebné pre jedinečné kreatívne tvorenie.

S pomocou pribalených šablón vytvoríte profesionálne dielo. Potom stačí handričkou tabuľku zmazať a môžete tvoriť odznova.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ÚCHVATNÁ 3D KRESLIACA TABUĽA

Spoznajte túto magickú 3D tabuľku ktorú si okamžite zamilujú vaše deti. Je skvelá. Balenie obsahuje aj špeciálne šablóny, ktoré pomôžu vytvoriť profesionálny 3D obraz behom chvíle

 • Podporuje tvorenie
 • Rozvíja kreativitu
 • Ľahko sa prenáša
 • Vhodné pre chlapcov aj dievčatá 

 

 kresliaca-tabula

 

ČO MÔŽETE VYTVORIŤ S 3D TABUĽOU? 

S 3D kresliacou tabuľkou môžete vytvoriť akúkoľvek kresbu a kochať sa neuveriteľnou 3D show. Môžete kresliť zvieratá, predmety, autá, budovy, krajinky a množstvo iného. Stačí nechať priestor vašej kreativite.

 

KREATÍVNA A ZÁBAVNÁ

Táto 3D kresliaca doska umožňuje vašim najmenším vytvárať ohromujúce 3D umenie. Podporuje odhalenie talentu už od útleho veku, nabáda dieťa k vytváraniu zaujímavých kresieb. Stojan s podsvietením umožní, aby aj jednoduchá kresba bola živá a skutočne magická.

 

POVZBUDZUJE K TVORENIU

Nechce sa vaším deťom kresliť alebo naopak kreslenie milujú? V oboch prípadoch táto magická doska povzbudzuje vaše deti ku kresleniu a maľovaniu. Je nesmierne zábavná, že sa vaše deti od nej nebudú chcieť odtrhnúť.

 

 3D tabula

 

PRE CHLAPCOV AJ DIEVČATÁ VŠETKÝCH VEKOVÝCH SKUPÍN

Kresliaca 3D doska je ideálny darček pre chlapcov aj dievčatá každého veku. Vďaka jedinečným 3D efektom ich kresby ožijú v nádhernom 3D svete.

 

VHODNÉ AJ NA CESTY

Či už cestujete autom, vlakom či lietadlom máte istotu, že táto doska dokonale zabaví vaše deti. Je ľahká, nezaberie veľa miesta, pohodlne sa prenáša a zaistí vašim deťom zamestnanie a zábavu po celú dobu.

 

AKO 3D TABUĽA FUNGUJE

3D tabuľa sa používa pohodlne a jednoducho. Na priehľadnú dosku pomocou pribalených fixiek nakreslíte kresbu. Dosku vložte do základne, nasaďte si okuliare a zapnite ju. Ihneď uvidíte vašu kresbu v 3D obraze. Podstavec navyše osvetľuje vaše kresby pomocou 5 LED svetiel. Ak chcete kresliť niečo iné handričkou dosku vyčistíte a môžete pokračovať v tvorení.

 

 3D-kresliaca-tabula

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: plast
 • Rozmery: 24,5 x 19 cm
 • Svetelný LED stojan
 • Napájanie: 4x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)
 • Prenosné
 • Vhodné pre deti od 3 rokov

 *Variantu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.

 

OBSAH BALENIA

 • 1x tabula
 • 4x fixa
 • 1x 3D okuliare
 • 3x šablóna

 

Ilustračné video:


 

NÁŠ TIP

 

JEDINEČNÝ DETSKÝ PROJEKTOR NA KRESLENIE

 

detský projektor na kreslenie

 

Oslňte svoje deti senzačným detským projektorom na kreslenie, ktorý ponúka jedinečný spôsob, ako rozvíjať ich umelecké schopnosti. Vďaka jednoduchému spôsobu manipulácie s projektorom vytvorí vaše dieťa obrázok veľmi pohodlne a nádherne.

 

 

SKVELÝ PROJEKTOR NA OBKRESĽOVANIE Z MOBILU

 

projektor na obkresľovanie z mobilu

 

Špeciálny projektor na obkresľovanie z mobilu či tabletu je zariadenie, ktoré vám pomôže s profesionálnou kvalitou obkresliť a namaľovať akýkoľvek obrázokProjektor je určený pre deti, študentov, umelcov, fotografov, architektov a iné profesie.

 

 

PROFESIONÁLNA SVIETIACA LED DOSKA NA OBKRESĽOVANIE

svietiaca LED doska na obkresľovanie

Svietiaca LED doska na obkresľovanie je zábavné a šikovné zariadenie, ktoré používajú profesionáli i fanúšikovia. Poskytne Vám možnosť tvoriť jedinečné a detailné diela, pretože vám umožňuje vidieť jemné línie a tvary lepšie než pri štandardnom osvetlení.

 

 

PROFESIONÁLNE AKRYLOVÉ FIXKY

 

akrylové fixky

 

Vyskúšajte profesionálne akrylové fixky a odhaľte ich nekonečné tvorivé možnosti pri vašich kreatívnych činnostiach. Sú navrhnuté tak, aby priniesli radosť a inšpiráciu nielen deťom, ale aj dospelým.

 

 

KUFRÍK NA KRESLENIE

 

sada na kreslenie - výtvarný kufrík

 

Milujú vaše deti kreslenie? Chcete im dopriať jedinečnú sadu pre ich kreatívne tvorenie? Spoznajte tento jedinečný kufrík na kreslenie, s ktorým budú diela vašich malých umelcov dokonalé.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: