Jedinečná auto stavebnica so zotrvačníkom 5v1

Kód: DS52912752
€25,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Staňte sa konštruktérom vlastného autíčka, s ktorým zažijete nezabudnuteľné chvíle. Ešte viac než vy sa potešia vaše deti, ktoré vďaka tejto auto stavebnici získajú vzácne skúsenosti a naučia sa nové veci.

Auto stavebnica obsahuje až 174 univerzálnych dielov, ktoré môžete rozoberať a znovu skladať, pričom dokážete vytvoriť až 5 rôznych modelov áut. Súčiastky sú kvalitné a odolné, čo je zárukou dlhej životnosti.

Skonštruované autíčko nepotrebuje žiadne batérie. Pohon zabezpečuje mechanika so zotrvačníkom, takže bude kedykoľvek pripravené na jazdu.

Unikátna auto stavebnica obsahuje okrem dielov aj potrebné náradie a nálepky, vďaka ktorým bude vaše autíčko jedinečné. Samozrejmosťou je aj podrobný návod, ktorý vám pomôže so správnym postupom.


 
 
NÁŠ TIP
 
Pozrite si našu rozsiahlu kolekciu hračiek a nájdite dokonalý darček pre vaše deti.
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

FANTASTICKÁ AUTO STAVEBNICA SO ZOTRVAČNÍKOM 5V1

Premýšľate, ako potešiť a zaujať vášho malého nadšenca áut? Táto auto stavebnica je ideálnym nástrojom pre rozvoj fantázie a získavanie zručností. Z vašich detí sa stanú skutoční konštruktéri áut.

 • 174 univerzálnych dielov
 • 5 rôznych modelov áut
 • Auto je poháňané zotrvačníkom
 • Vrátane náradia a nálepiek
 • Podrobný a zrozumiteľný návod
 • Diely sú vyrobené z odolného a kvalitného materiálu
 • Auto stavebnica je vhodná pre deti od 8 rokov

 zábavná auto stavebnica so zotrvačníkom 5v1

UNIVERZÁLNE DIELY

Túžite sa stať konštruktérom vášho vlastného auta? Splňte si sen pomocou originálnej auto stavebnice, ktorej diely môžete využiť až na 5 rôznych modelov. Stačí len rozobrať aktuálny model a postaviť znovu iný.

 

ŽIADNE BATÉRIE

Užite si dokonalú zábavu so svojim vlastným autíčkom, ktoré bude vždy pripravené na jazdu. Na pohon nepotrebuje žiadne batérie, o ten sa postará zotrvačník. Vaše deti čakajú hodiny plné nezabudnuteľných chvíľ.

 

VŠETKO, ČO POTREBUJETE

Jedinečná auto stavebnica sa postará o to, aby vám nič nechýbalo. V sade nájdete samolepky, vďaka ktorým budú vaše autá žiariť. Nepotrebujete zháňať ani náradie, pretože všetko potrebné budete mať okamžite poruke.

 originálna auto stavebnica so zotrvačníkom 5v1

 

POMOCOU NÁVODU TO HRAVO ZVLÁDNETE

S auto stavebnicou si nemusíte lámať hlavu. V prípade, že si nebudete vedieť poradiť, môžete nahliadnuť do podrobného návodu, ktorý vás prevedie všetkými krokmi. 

 

ODOLNOSŤ A KVALITA

Spoľahnite sa na mimoriadnu kvalitu všetkých dielov auto stavebnice. Sú odolné, čo umožňuje opätovné používanie, a to platí aj pre náradie.

 

PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Veríme, že pri auto stavebnici sa zabavia aj dospeláci, no prínosom je hlavne pre deti. Tie sa môžu naučiť konštruovať autá už od 8 rokov.

 

špeciálna auto stavebnica so zotrvačníkom 5v1 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Počet dielov: 174
 • Materiál: kov, plast
 • Vrátane náradia, samolepiek a návodu na použitie
 • Vhodné pre deti od 8 rokov

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: