Kvalitná lepová pasca na myši 4 kusy

Kód: DS45990089
€10,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Spoznajte túto extra lepivú pascu na myši a potkany, ktorá pomôže ochrániť váš dom pred myšami, potkanmi a inými hlodavcami.

Podložka je bez zápachu a manipulácia s ňou je mimoriadne jednoduchá. Lepová pasca je vhodná do domov, pivníc, záhrad, garáží, na terasy, internáty, hotely a iné.

Spoznajte toto účinné, efektívne a cenovo dostupné riešenie na ochranu vašej domácnosti. S touto lepovou pascou sa nemusíte obávať znehodnotenia vášho majetku lepidlom a zároveň sa môžete spoľahnúť na maximálnu účinnosť.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 3-balenie kvalitnej lepovej pasce na myši alebo 5-balenie kvalitnej lepovej pasce na myši za zvýhodnenú cenu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

LEPOVÁ PASCA NA MYŠI A POTKANY

Máte problém s myšami potkanmi a inými hlodavcami? Hľadáte účinné a cenovo dostupné riešenie? Práve pre Vás prinášame tieto výkonné lepové pasce, ktoré sú určené na boj proti nechceným návštevníkom.

 kvalitna-lepova-pasca-na-mysi

ZOSILNENÝ ÚČINOK

Táto pasca na myši a potkany obsahuje kvalitné lepidlo ktoré dôkladne zachytí hlodavce už po letmom dotyku. Zároveň nedochádza k znehodnotenou majetku ako pri použití klasického lepidla.

 

AKO SA LEPOVÁ PASCA POUŽÍVA

Použitie lepovej pasce je mimoriadne jednoduché stačí ju umiestniť blízko vstupných bodov, kde sa objavujú myši a potkany. Lepová pasca vábi svojou vôňou hlodavce. Tie sa na ňu okamžite prilepia. Následne neželaného návštevníka zlikvidujte spolu s pascou. Vyhnite sa vystaveniu slnečnému žiareniu alebo vlhkosti.

 

KDE UMIESTNIŤ LEPOVÚ PASCU

Lepovú pascu umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov. Je ideálna do domácností, pivníc, garáží, skladov, izieb, kuchýň a všade, kde si potrebujete poradiť s dotieravými hlodavcami.

 

 lepova-pasca-na-mysi

JEDNODUCHÁ LIKVIDÁCIA

Lepiacu dosku jednoducho zlikvidujte spolu s myšou alebo potkanom, keď sa prilepia na lepidlo.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tejto lepovej pasce boli použité najkvalitnejšie materiály pre maximálnu funkčnosť produktu.  S touto lepovou pascou sa nemusíte obávať znehodnotenia vášho majetku lepidlom.

 

Balenie obsahuje 4 kusy lepových pascí na myši a potkany.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: