Kvalitný tenisový trenažér

Kód: DS37915094 DS64600612 Zvoľte variant
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
 

 

Zefektívnite váš tréning na maximum. Tento špeciálny tenisový trenažér vám s tým pomôže. Môžete trénovať podania, backhand, forhand, techniku a iné činnosti.

Pri tréningu vás nebude vyrušovať neustále odbiehanie po loptičky a vy sa budete môcť sústrediť na váš tréning. Táto pomôcka vám pomôže zefektívniť tréning až o 100 %. Ušetríte čas, lepšie sa koncentrujete a môžete trénovať lepšie a efektívnejšie.

Tenisový trenažér je vyrobený z prémiových materiálov jedinečnej kvality. Patentovaný design, špeciálna základňa, pevné a dlhé elastické lano robia z tejto pomôcky prémiový produkt vo svojej kategórii.

Zdokonaľte vašu techniku a doprajte si individuálny tréning s pomocou tohto trenažéru. Váš tréning bude až dvakrát efektívnejší.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

TENISOVÝ TRENAŽÉR - POMÔCKA PRE DOKONALÝ INDIVIDUÁLNY TRÉNING

Hlavným problémom pri sólo tréningu v tenise je loptička, ktorá vám uteká preč a nikto vám prihrávku nevráti späť. Takto strácate koncentráciu, samotný tréning je kratší, menej efektívny a väčšina sólo tréningov v tenise je málo užitočných. S týmto trenažérom nemusíte strácať čas, loptičku vám vždy vráti späť. Môžete pohodlne trénovať podania, backhand, forhand, individuálnu hru a iné činnosti. Je dokonalým pomocníkom aj pri hre o stenu. Táto pomôcka je pri tréningu na nezaplatenie.

 

 kvalitny-trenazer-tenisovy

 

ROZVÍJAJTE SVOJE TENISOVÉ SCHOPNOSTI

Individuálny tréning pomôže rozvinúť vaše športové schopnosti na novú úroveň. Precvičením svojich tenisových schopností s trenažérom získate vyššiu rýchlosť, koordináciu a vytrvalosť. Zlepší vašu koncentráciu, športové schopnosti a rozvíja záujem o tento šport. Vyskúšajte to teraz a trénujte celý deň.

 

VHODNÉ DO INTERIERU AJ EXTERIERU

Tento tenisový trenažér môžete používať kdekoľvek. Môžete ho využívať na kurte, záhrade, v telocvični, na záhrade dokonca aj v byte. Špeciálna základňa obsahuje špeciálne pogumované úchyty ktoré slúžia lepšej stabilite najme na klzkejších povrchoch ako napríklad na podlahe, či v telocvični. Takto môžete trénovať kdekoľvek.

 

DLHÉ A PEVNÉ LANO

Lano na pripevnenie loptičky je dostatočne dlhé, pevné a elastické tak aby vyhovoval tréningovým potrebám ako aj profesionálov, tak aj začiatočníkov. Je pripevnené na pevnej základni, ktorú si položíte tak aby vám vyhovovala. Vďaka tejto pomôcke bude váš individuálny tréning dokonalý.

 

 kvalitny-trenazer

 

ŠPIČKOVÁ KVALITA A DÔMYSELNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto trenažéru boli použité špičkové materiály, ktoré zabezpečia maximálnu životnosť. Jednoduchý a inteligentný dizajn zabezpečí jedinečnosť a funkčnosť produktu. Tento sólový tréner má vysoko kvalitné elastické lano stabilnú a pevnú základňu a kvalitnú tenisovú loptičku.

 

AKO SA TENISOVÝ TRENAŽÉR POUŽÍVA?

Použitie tenisového trenažéru je veľmi jednoduché a trénovať môžete začať takmer ihneď! Trenažér si sprevádzkujete sami ľahko, rýchlo a takmer kdekoľvek. K základni prilepte zo spodnej strany protišmykové podložky (sú súčasťou balenia). Priloženú gumu uviažte za jeden koniec k loptičke a za druhý koniec pomocou svorky k základni. Skontrolujte, aby bolo všetko spoľahlivo pripevnené. Otvorom vo vrchnej časti nalejte do základne vodu alebo nasypte piesok na zaťaženie. Takto je trenažér pripravený na použitie.

 

 kvalitny-tenisovy-trenazer

OBSAH BALENIA

  • 1x tenisová loptička
  • 1x guma 4 m
  • 1x svorka
  • 1x základňa
  • 1x protišmykové podložky
  • Rozmery základne: 24,5 cm x 20,5 cm x 6,5 cm
  • Dĺžka gumy: cca 4 m

 

Ilustračné video:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: