Perfektná detská sada na boxovanie

Kód: DS58696232
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte perfektnú detskú sadu na boxovanie, s ktorou sa vaše deti zabavia, naučia sa boxovať a zlepšia si svoje motorické schopnosti.

Unikátna boxovacia sada je vyrobená z kvalitných materiálov, ako je plast, kov a eko koža a jej celková hmotnosť je len 0,782 kg. Pevný základ zaručuje stabilitu počas tréningu. V súprave je zahrnutý aj montážny kľúč.

Výškové nastavenie umožňuje prispôsobiť súpravu každému dieťaťu, a to v rozmedzí od 70 do 104 centimetrov pomocou gombíka na uvoľnenie trubice.

Sada obsahuje veľké nafukovacie boxerské vrece v tvare hrušky, ktoré má kvalitnú pružinu a nakláňa sa do všetkých strán. Tým zvyšuje zábavu a náročnosť tréningu pre deti.

Súprava je tiež vybavená univerzálnymi boxerskými rukavicami a praktickou pumpou s ihlou, vďaka ktorej môžete zvoliť tlak vo vaku vhodný pre vaše dieťa.

S touto detskou súpravou na boxovanie zaručene zlepšíte motorické schopnosti vašich detí a naučíte ich základy boxu bezpečným a zábavným spôsobom.

 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte tiež náš nafukovací boxovací vak kde si môžete trénovať kvalitu kopov a úderov.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

DETSKÁ SADA NA BOXOVANIE

Hľadáte zábavnú hračku pred vaše deti, ktorá ich bude motivovať k športovej činnosti? Detská sada na boxovanie je určená pre deti, ktoré sa chcú zabaviť, naučiť boxovať a zároveň si budú zlepšovať svoje motorické schopnosti.

 set - box

 

VEĽKÝ DETSKÝ BOXERSKÝ SET S HRUŠKOU A RUKAVICAMI

Unikátna sada na boxovanie pre deti obsahuje veľké boxerské vrece v tvare hrušky a rukavice, ktoré sú ideálne pre začínajúcich boxerov. Rukavice univerzálnej veľkosti sa prispôsobia každej detskej ruke.

Jedným z hlavných výhod boxerskej súpravy je, že hruška je nafukovacia. Deťom tak môžete prispôsobiť tvrdosť podľa ich potrieb a zručností.

Boxerská hruška má tiež kvalitnú pružinu, ktorá po náraze pruží a tak sa po chvíli vráti do pôvodnej zvislej polohy. Tým, že sa hruška nakláňa do všetkých strán, sťažuje deťom trafenie sa do nej a pridáva tým na zábave pri tréningu.

 

VÝŠKOVÉ NASTAVENIE PRE RÔZNE VEKOVÉ KATEGÓRIE DETÍ

Špeciálna boxovacia sada má tiež možnosť výškového nastavenia, ktoré umožňuje prispôsobiť ju každému dieťaťu. Výška sa dá nastaviť od 70 do 104 centimetrov pomocou gombíka na uvoľnenie trubice.

 

PEVNÝ ZÁKLAD ZARUČUJÚCI STABILITU PRI TRÉNINGU

Jedinečná boxovacia hruška má pevný základ, do ktorého sa cez špeciálny otvor naleje voda alebo nasype piesok. Tým sa zabezpečí spoľahlivá stabilita boxovacieho zariadenia. Priemer základne je 33 cm.

Základňa má vodeodolný korok, takže sa nemusíte obávať rozliatia vody na podlahu, ani ak budú vaše deti trénovať vo vnútri.

 boxing set

S PRAKTICKOU PUMPOU

Sada na boxovanie obsahuje aj praktickú pumpu, vďaka ktorej môžeme nafúknuť hrušku boxovacieho setu. Môžete tak zvoliť tlak vo vaku vhodný pre vaše dieťa.

Vďaka ihle na pumpe môžete pumpu použiť na nafukovanie, napríklad lôpt.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY A ŠIROKÉ PRÍSLUŠENSTVO

Úžasná boxerská súprava je vyrobená z kvalitných materiálov, ako je plast, kov a eko koža. Sada je dodávaná s montážnym kľúčom. Celková hmotnosť hrušky a stojanu je 0,782 kg.

V boxerskej súprave sú zahrnuté:

 • boxovacie vrece so stojanom
 • boxerské rukavice
 • pumpa s ihlou
 • montážny kľúč

 

ZÁBAVNÝ A BEZPEČNÝ SPÔSOB AKO SA DETI NAUČIA ZÁKLADY BOXU

Detská sada na boxovanie je skvelý spôsob, ako motivovať deti k pohybu a zlepšeniu ich zručností nielen v oblasti boxu. Zároveň tak ponúknete vašim deťom zábavné trávenie voľného času.

 rukavice box

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • materiál: plast / kov / koženka
 • výškové nastavenie: 70 - 104 cm
 • farba: čierna a červená
 • priemer stojana: 33 cm
 • hmotnosť hrušky + stojan 0,782 kg
 • hmotnosť v balení: 1,252 kg

Príslušenstvo v boxovacej sade:

 • boxovacie vrece so stojanom
 • boxerské rukavice
 • pumpa s ihlou
 • montážny kľúč

 

NÁŠ TIP

ŠPECIÁLNA REFLEXNÁ BOXOVACIA LOPTA

profesionálna reflexná boxovacia lopta

Cvičte pravidelne s profesionálnou reflexnou boxovacou loptou zvýšte svoju obratnosť, precíznosť a reakčnú schopnosť. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny bojovník alebo začiatočník, naša reflexná lopta je tu práve pre vás.

 

 

KVALITNÝ TENISOVÝ TRENAŽÉR

 

tenisový trenažér

 

Zefektívnite váš tréning na maximum. Tento špeciálny tenisový trenažér vám s tým pomôže. Môžete trénovať podania, backhand, forhand, techniku a iné činnosti.

 

 

ŠVIHADLO S POČÍTADLOM - DIGITÁLNE SMART ŠVIHADLO - SKÁKANIE S LANOM AJ BEZ LANA

 

digitálne smart švihadlo s počítadlom

 

Chcete vedieť koľkokrát ste preskočili švihadlo, ako dlho ste cvičili alebo koľko kalórií ste pri cvičení spálili? Toto jedinečné švihadlo má zabudované počítadlo spálených kalórií, dĺžky cvičenia a počet preskokov švihadla. Na základe týchto údajov je možné upraviť a zefektívniť vaše cvičenie.   

 

 

PROFESIONÁLNA POSILŇOVACIA GUMA – NASTAVITEĽNÝ EXPANDER

 

posilňovacia guma - nastaviteľný expander

 

Posilňovacia guma na cvičenie je ľahká a skladná, nezaberie veľa miesta a vďaka praktickému obalu si ju môžete vziať všade so sebou. Cvičiť môžete doma, v kancelárii, alebo aj na dovolenke.

 

 

JEDINEČNÉ ZÁVAŽIA NA CHODIDLÁ A ZÁPÄSTIE

 

závažia na chodidlá a zápästie

 

Spoznajte výhody a efektivitu perfektných závaží na chodidlá a zápästie. Táto sada obsahuje 2 závažia o hmotnosti 1 kg, ktoré sú ideálne pre tréning a posilňovanie členkov a zápästí.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: