Profesionálna reflexná boxovacia lopta

Kód: DS29897719
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Cvičte pravidelne s profesionálnou reflexnou boxovacou loptou a zvýšte svoju obratnosť, precíznosť a reakčnú schopnosť. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny bojovník alebo začiatočník, naša reflexná lopta je tu práve pre vás.

Špeciálna tréningová reflexná lopta je ideálna pomôcka pre bojové športy ako box, karate, taekwondo a ďalšie. Je vyrobená z kvalitných materiálov, čo zaručuje jej dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Pomocou jedinečnej boxovacej lopty budete zlepšovať svoju obratnosť, rýchlosť, reflexy a presnosť úderov. Trénujte kopy i údery a dosahujte vynikajúce výsledky vo vašom tréningu.

Boxovacia lopta je vybavená kvalitnými super elastickými lanami na oboch koncoch. Tieto sa upínajú smerom hore i dolu a majú nastaviteľnú dĺžku.

Lopta je navyše nafukovacia, takže si ju pre vaše cvičenie jednoducho nafúknete na požadovanú tvrdosť.

Využite túto skvelú príležitosť získať profesionálnu reflexnú boxovaciu loptu a zdokonaľte sa vo svojom bojovom umení.

 

NÁŠ TIP

Tu nájdete nafukovací boxovací vak.

Tu ponúkame perfektnú detskú sadu na boxovanie.

Pozrite si naše športové vybavenie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ŠPECIÁLNA REFLEXNÁ BOXOVACIA LOPTA

Naša špeciálna reflexná boxovacia lopta je navrhnutá tak, aby vám pomohla dosiahnuť excelentné výsledky vo vašom tréningu. S využitím kvalitných materiálov a precízneho spracovania vám táto lopta umožní zlepšiť vašu obratnosť a posilniť vaše boxerské schopnosti.

 • pre rôzne bojové štýly
 • profesionálne i amatérske využitie
 • zvyšuje vašu obratnosť
 • trénujte kopy i údery
 • super elastické laná na oboch koncoch
 • kvalitné a odolné materiály

 

účelová reflexná boxovacia lopta 

PROFESIONÁLNE I AMATÉRSKE VYUŽITIE

Úžasná rýchla boxerská lopta je skvelou pomôckou pre tréning a nácvik bojových umení. Bez ohľadu na to, či ste profesionálny boxer alebo začiatočník, táto lopta je ideálna pre vás. Je určená na použitie v telocvičniach, no vďaka svojej prenosnosti je tiež vhodná pre domáce a vonkajšie tréningy.

 

PRE RÔZNE BOJOVÉ ŠTÝLY

S touto vynikajúcou reflexnou boxovacou loptou zvýšite svoju obratnosť, postreh, presnosť, reflexy a silu úderov. Je neoceniteľnou pomôckou pre kvalitný tréning rôznych bojových umení:

 • karate
 • muay thai
 • MMA
 • taekwondo
 • box a ďalšie bojové štýly

 

VYSOKÁ ODOLNOSŤ PRI TRÉNINGU KOPOV I ÚDEROV

Naša boxovacia lopta je vyrobená zo špeciálnych materiálov, ktoré zaručujú jej extra odolnosť a dlhú životnosť. Poskytuje vám výnimočný tréningový komfort pri kopoch i úderoch.

Jej praktická veľkosť 20 x 40 cm vám umožní efektívne trénovať a zlepšovať svoje boxerské schopnosti.

 perfektná reflexná boxovacia lopta

 

ZVYŠUJE VAŠU OBRATNOSŤ

Zlepšite svoju obratnosť, rýchlosť a reakcie s našou profesionálnou reflexnou boxovacou loptou. Nech už ste začiatočník alebo skúsený športovec, táto lopta vám pomôže dosiahnuť nové úrovne a prekonať vaše vlastné limity.

Vďaka boxovacej tréningovej lopte začnete trénovať svoje bojové schopnosti ako skutočný profesionál.

 

SUPER ELASTICKÉ LANÁ NA OBOCH KONCOCH

Profesionálna boxovacia lopta je vybavená superelastickými lanami na oboch koncoch, ktoré sa upínajú na oboch koncoch, majú nastaviteľnú dĺžku a zaručujú dlhotrvajúcu životnosť.

Tieto laná vám umožnia precízne cvičiť a naučiť sa rýchlo reagovať na každý pohyb lopty. Navyše, lopta sa jednoducho dá nafúknuť na požadovanú tvrdosť, vďaka čomu si ju môžete prispôsobiť podľa svojich individuálnych potrieb.

 

KVALITNÉ A ODOLNÉ MATERIÁLY

Zosilnená a odolná, ručne prešívaná konštrukcia špeciálnej reflexnej boxovacej lopty vám poskytne priestor pre spoľahlivé výkony a zaručí vám dlhodobé používanie.

Loptu tvoria:

 • 2 vnútorné vrstvy kvalitných textílií
 • vonkajšia vrstva z odolnej PU kože

Každá časť lopty je dvojito prešitá, čo zabezpečuje jej vysokú odolnosť proti nárazom.

Nech ste profesionál alebo amatér, táto unikátna reflexná boxovacia lopta bude pre vás neodmysliteľnou súčasťou tréningovej výbavy. Okamžite začnete dosahovať nové úrovne v boxe a bojových umeniach.

 reflexná boxovacia lopta

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • 1 x reflexná boxovacia lopta
 • materiál: odolná PU koža
 • veľkosť: 20 x 40 cm

 

NÁŠ TIP

DETSKÁ SADA NA BOXOVANIE

 

detská sada na boxovanie

 

Spoznajte perfektnú detskú sadu na boxovanie, s ktorou sa vaše deti zabavia, naučia sa boxovať a zlepšia si svoje motorické schopnosti.

 

 

KVALITNÝ TENISOVÝ TRENAŽÉR

 

tenisový trenažér

 

Zefektívnite váš tréning na maximum. Tento špeciálny tenisový trenažér vám s tým pomôže. Môžete trénovať podania, backhand, forhand, techniku a iné činnosti.

 

 

ŠVIHADLO S POČÍTADLOM - DIGITÁLNE SMART ŠVIHADLO - SKÁKANIE S LANOM AJ BEZ LANA

 

digitálne smart švihadlo s počítadlom

 

Chcete vedieť koľkokrát ste preskočili švihadlo, ako dlho ste cvičili alebo koľko kalórií ste pri cvičení spálili? Toto jedinečné švihadlo má zabudované počítadlo spálených kalórií, dĺžky cvičenia a počet preskokov švihadla. Na základe týchto údajov je možné upraviť a zefektívniť vaše cvičenie.   

 

 

PROFESIONÁLNA POSILŇOVACIA GUMA – NASTAVITEĽNÝ EXPANDER

 

posilňovacia guma - nastaviteľný expander

 

Posilňovacia guma na cvičenie je ľahká a skladná, nezaberie veľa miesta a vďaka praktickému obalu si ju môžete vziať všade so sebou. Cvičiť môžete doma, v kancelárii, alebo aj na dovolenke.

 

 

JEDINEČNÉ ZÁVAŽIA NA CHODIDLÁ A ZÁPÄSTIE

 

závažia na chodidlá a zápästie

 

Spoznajte výhody a efektivitu perfektných závaží na chodidlá a zápästie. Táto sada obsahuje 2 závažia o hmotnosti 1 kg, ktoré sú ideálne pre tréning a posilňovanie členkov a zápästí.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: