Originálna strelnica - 3 elektronické nerf terče

Kód: DS77586327
€15,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zažite novú dimenziu zábavy s originálnou strelnicou - 3 elektronické nerf terče. Získate nielen nekonečný zábavný čas, ale aj príležitosť zdokonaliť svoje strelecké zručnosti.

S kvalitnými 3 elektronickými terčmi, ktoré reagujú na každý váš zásah zvukovým signálom, vás čakajú hodiny súťaženia a smiechu.

Zasahujte do terčov, sledujte svoje body na LCD displeji a nechajte sa unášať realistickými zvukmi pri každom úspešnom zásahu.

Nech už ste malý hráč, ktorý sa učí presnosti, alebo vášnivý strelec s chuťou do adrenalínu, táto strelnica je skutočne pre každého. Hrou sa každý naučí súťaživosti i pravidlám fair – play.

Táto špeciálna strelnica s 3 terčmi je pripravená podporiť každý váš strelecký zážitok, či už máte radi nerf pištole, praky alebo luky. Je dokonca vhodná aj pre najmenších pri hre s penovými loptičkami.

Objavte originálnu strelnicu s 3 elektronickými nerf terčmi ešte dnes a prežite nezabudnuteľné strelecké dobrodružstvo.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete originálnu futbalovú loptu - Air disk.

Pozrite si aj ďalšie hračky pre malých aj veľkých.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VÝNIMOČNÁ STRELNICA - 3 ELEKTRONICKÉ NERF TERČE

Hľadáte spôsob, ako pridať do vášho života viac zábavy a vzrušenia? Vyskúšajte nové možnosti pri hre v streľbe. Výnimočná strelnica nerf s 3 elektronickými terčmi sa stane skutočne obľúbeným doplnkom pre vašich malých streleckých hrdinov.

 • 3 terče
 • LCD dispej
 • zvukové efekty
 • automatická obnova pozície terčov

Zabezpečte svojej rodine nekonečné hodiny zábavy s touto originálnou strelnicou.

praktická strelnica - 3 elektronické nerf terče 

STRELNICA S LCD DISPLEJOM

Tento jedinečný štít nie je len obyčajným terčom, je skutočným tréningovým spoločníkom s výhodou LCD displeja. Pri každom zásahu ukáže počet získaných bodov.

Či už ste začiatočník, ktorý sa chce zdokonaliť, alebo vášnivý strelec, ktorý si chce overiť svoje zručnosti, táto strelnica s LCD displejom vám prináša nielen súťažného ducha, ale aj inovačnú technológiu, ktorá robí z každej streľby nezabudnuteľné dobrodružstvo.

 

AUTOMATICKÁ OBNOVA POZÍCIE TERČOV

Tento jedinečný štít s LCD displejom poskytuje autentický pocit skutočného strelca. Po vystrelení všetkých buniek sa štíty automaticky obnovia, čo umožňuje nerušene súťažiť s kamarátmi o titul najlepšieho strelca.

 

REALISTICKÉ ZVUKOVÉ EFEKTY

Originálna strelnica s 3 elektronickými terčmi ponúka skutočnú zábavu. Po zasiahnutí terča budete počuť zvuky rozbitého skla a úderu výstrelu, čo dodáva hre práve na autentickosti. A keď dosiahnete bod, ocenenie príde v podobe potlesku od publika – nech nechýba adrenalín ani atmosféra skutočnej súťaže.

 skvelá strelnica - 3 elektronické nerf terče

BEZPEČNOSŤ A STABILITA

Vynikajúca strelnica prichádza s protišmykovými pásmi, ktoré zaručujú stabilitu počas streľby či hádzania. Vaše dieťa sa tak môže naplno pustiť do hry bez obáv, že sa bude terč pri hre hýbať. Zvládne rôzne strely, ako aj hodené loptičky.

Napájanie je zabezpečené pohodlne 3 x AA batériami: !!! Nájdete tu !!!

 

UNIVERZÁLNA ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH

Výborná strelnica je univerzálny doplnok, ktorý sa hodí nielen ku nerf zbraniam, ale aj ku praku alebo súprave s lukom. Poskytuje skvelú zábavu nielen osamote, ale aj v spoločnosti.

Dokonca aj menšie deti môžu využiť bezpečnejšie doplnky na hádzanie a streľbu, ako sú napríklad rôzne penové loptičky.

Elektronický terč je samozrejme nielen pre deti, ale poskytne úžasnú zábavu aj pre dospelých.

 

ROZVÍJA ZRUČNOSŤ A KOORDINÁCIU

Hra, ktorú môžete hrať vďaka praktickej strelnici, kde je cieľom zasiahnuť všetky tri terče na plošine, rozvíja zručnosť a koordináciu oko - ruka. Taktiež učí fair play a súťaživosti.

Je to investícia do skvelej zábavy a spoločných chvíľ strávených s rodinou a priateľmi, a to v pohodlí vášho domova bez ďalších nákladov.

 zábavná strelnica - 3 elektronické nerf terče

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Farba: Čierna
 • Materiál: Plast
 • Displej: LCD
 • Napájanie: 3 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
 • Počet terčov: 3
 • Rozmery: 24 cm (dĺžka) x 11 cm (šírka) x 18 cm (výška)
 • Hmotnosť: 0,3 kg
 • Hmotnosť v balení: 0,35 kg

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: