Očarujúca pištoľ vystreľujúca lietadlá

Kód: DS64999534
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Očarujúca pištoľ vystreľujúca lietadlá je ideálny spôsob, ako motivovať vaše deti k vonkajším aktivitám a zábave. Zároveň im umožní prejaviť svoju kreativitu a koordinačné schopnosti.

Perfektná pištoľ vystreľujúca lietadlá je vybavená zásobníkom pre 4 lietadlá, ktoré môžete vystreliť až do 6-metrovej vzdialenosti.

Lietadlá sú vyrobené z odolných polymérových materiálov, takže nebudete musieť riešiť poškodené hračky ani zranenia. Je to zábava, ktorá je bezpečná a vzrušujúca zároveň.

Vďaka jednoduchej obsluhe môžu deti začať okamžite strieľať a užiť si hodiny nekonečnej zábavy. Súťažte o presnosť streľby s priateľmi alebo zorganizujte rodinný turnaj. Pištoľ nevyžaduje žiadne batérie, takže môžete hrať kedykoľvek a kdekoľvek.

Urobte niečo pre zdravie a šťastie vašich detí. Jedinečná pištoľ vystreľujúca lietadlá je obľúbená hračka ideálna na rozvoj koordinácie, kritického myslenia a motorických zručností.

Darujte svojim deťom darček, ktorý ich nadchne a bude im spoločníkom pri dobrodružstvách na čerstvom vzduchu počas celého roku.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete ďalšie skvelé hračky pre vaše deti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNA PIŠTOĽ VYSTREĽUJÚCA LIETADLÁ

Ak hľadáte spôsob, ako dostať svoje deti ďalej od počítača, unikátna pištoľ vystreľujúca lietadlá bude zaručene tou správnou motiváciou.

Život detí v dnešnej dobe často zahŕňa dlhé hodiny pred monitorom. Táto jedinečná hračka vás prekvapí tým, ako dokáže motivovať deti k vonkajším aktivitám. Tým zabezpečíte svojim deťom rozvoj ich fyzického a duševného zdravia.

 

 perfektná pištoľ vystreľujúca lietadlá

SKVELÁ MOTIVÁCIA PRE VONKAJŠIE HRY

Hra na čerstvom vzduchu je nevyhnutná pre zdravý vývoj detí. Ak chcete prebudiť vášeň pre dynamické hry u svojich detí, siahnite po jedinečných vystreľovacích lietadlách s pištoľou.

Váš dvor, park alebo pláž sa stanú arénou pre nekonečné dobrodružstvá. Táto jednoducho ovládateľná pištoľ na vystreľovanie lietadiel:

  • rozpúta skutočnú lietadlovú bitku
  • vytvorí priestor na leteckú súťaž
  • podporí rôzne kreatívne letecké hry

 

STRELBA AŽ DO 6 METROV

S touto špeciálnou pištoľou budú vaše deti schopné vystreliť lietadlo až do vzdialenosti 6 metrov. To znamená, že budú môcť súťažiť o presnosť streľby s priateľmi a súrodencami, čo posilní ich koordináciu a zručnosti.

 

BEZPEČNÉ A ODOLNÉ LIETADLÁ

Jedinečné lietadlá priložené k pištoli sú vyrobené z odolných a pritom mäkkých polymérových materiálov. Táto kombinácia zaručuje, že aj pri náraze nespôsobia žiadnu škodu a nikoho nezrania. Rodičia si tak môžu byť istí, že hra je pre ich deti:

  • bezpečná
  • zábavná

 kvalitná pištoľ vystreľujúca lietadlá

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Ovládanie tejto unikátnej pištole vystreľujúcej lietadlá je veľmi jednoduché.

Po výstrele lietadla pištoľ jednoducho znovu nabijete a stlačením spúšte vystrelíte ďalšie lietadlo. Tým vzniká vždy nová možnosť vytvárať si novú pristávaciu dráhu alebo miesto, kam budete lietadlo smerovať. Deti sa tak môžu skvele zabaviť samé, alebo aj so svojimi kamarátmi.

 

EKOLOGICKÝ A ZDRAVÝ SPÔSOB HRANIA

Táto perfektná „lietadlová pištoľ“ nepotrebuje žiadne batérie, čo znamená, že si môžete užívať zábavu kedykoľvek a kdekoľvek.

Táto hračka podporuje vonkajšie aktivity, čo je pre fyzické aj duševné zdravie detí veľmi prospešné. Deti sa naučia strieľať a ovládať hračkárske lietadlá, čo im pomôže rozvíjať koordináciu, kritické myslenie a zlepšiť koordináciu ruky a oka.

 

IDEÁLNY DARČEK PRE NEPRETRŽITÚ ZÁBAVU

Hračka, akou je aj očarujúca pištoľ vystreľujúca lietadlá, je ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí chcú vidieť svoje deti vonku, aktívne a šťastné. Naša pištoľ na vystreľovanie lietadiel je ekologická, jednoducho sa inštaluje a zároveň zabezpečuje bezpečnú zábavu aj pre vaše najmenšie deti.

Potešte svoje deti týmto nádherným darčekom a nechajte ich objavovať svet vonku. Určite sa budete tešiť zo spoločných chvíľ strávených s rodinou.

 

zaujímavá pištoľ vystreľujúca lietadlá  

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Balenie obsahuje:
  • 1 x pištoľ
  • 4 x lietadlo
  • Rozmery lietadla: 14 x 9,5 cm (šírka x dĺžka)
  • Rozmery pištole: 15 x 8 x 25 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: