Skvelá pištoľ s rotujúcim terčom

Kód: DS71318534
€40,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Získajte skvelú pištoľ s rotujúcim terčom. Táto výkonná hračka s pohyblivým terčom poskytuje nekonečné hodiny zábavy pre malých i veľkých. Doprajte si čas na hranie sa so svojou rodinou.

Podmanivá hračka – pištoľ s rotujúcim terčom vás očarí najmä svojim terčom s priemerom 21 cm. Terč disponuje malými magnetickými terčmi, na ktorých sú znázornené rôzne akčné figúrky.

V balení nájdete pištoľ so zásobníkom, 12 špongiových nábojov a 6 magnetických terčov zobrazujúcich akčné figúrky.

Hra rozvíja zručnosti a sústredenie, ale aj schopnosť detí dbať pri hre na bezpečnostné pravidlá.

Jedinečná pištoľ s rotujúcim terčom funguje na batérie, takže je spoľahlivo prenosná. Je skutočne ideálna na výlety, záhradu alebo rôzne domáce hry. Skúste ju a zažite nekonečnú zábavu so svojimi blízkymi.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si náš senzačný mini dron s kamerou,ktorý poteší každé dieťa.

Pozrite sa na ďalšie hračky pre menších aj väčších.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCA PIŠTOĽ S ROTUJÚCIM TERČOM

Chcete si vyskúšať akčný a vzrušujúci zážitok so strieľačkou s rotujúcim terčom? Táto vynikajúca hračka, pištoľ s rotujúcim terčom, prináša deťom nekonečné hodiny zábavy a zaujímavej hry, ktorá ich vtiahne do skutočnej akcie.

 zábavná pištoľ s rotujúcim terčom

 

POHYBLIVÝ CIEĽ NA BATÉRIE

Hračka je vybavená výkonným motorom a pracuje na batérie, čo zaručuje spoľahlivý a nepretržitý pohyb rotujúceho terča. Po zapnutí sa terč začne elegantne otáčať, čím vytvára pohyblivý cieľ pre deti. To pridáva do hry ďalší prvok súťaže a zábavy.

Na rotáciu terča sú potrebné 2 ks AA batérií: !!! Nájdete tu !!!

 

MAGNETICKÉ FIGÚRKY

S otáčavým terčom bude streľba ešte pôsobivejšia a vzrušujúcejšia. Otáčavý terč je vybavený magnetickými terčmi, na ktoré je možné použiť magnetické figúrky znázorňujúce rôzne akčné figúrky. Magnetické figúrky jednoducho v ľubovoľnom poradí môžete umiestniť na terč.

 

REALISTICKÝ HERNÝ ZÁŽITOK S PIŠTOĽOU A ZÁSOBNÍKOM

Balenie pištole s rotujúcim terčom obsahuje všetko, čo vaše deti potrebujú na skvelý herný zážitok. Vaše deti sa môžu hrať napríklad na spravodlivých šerifov a vždy mať pri sebe spoľahlivú pištoľ so zásobníkom. Taktiež môžu trénovať presnú streľbu na terč. Možností je skutočne veľa.

fantastická pištoľ s rotujúcim terčom 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Jedinečný terč je dostatočne pevný aj pri zásahu z pištole. Zásobník a 12 špongiových nábojov sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu bezpečnosť a zároveň zábavu. Sú ľahké na manipuláciu a umožňujú presnú streľbu.

Unikátna pištoľ je vynikajúco kompatibilná s kazetami v balení, čím sa zaručuje prémiová kvalita a spoľahlivosť pri každej hre. Doprajete si tak neobmedzenú zábavu so svojou novou špeciálnou strieľačkou.

 

UČENIE K ZODPOVEDNOSTI

Pri používaní tejto hračky je dôležité dodržiavať zásady bezpečnosti. Je mimoriadne dôležité, aby sa deti učili k zodpovednej manipulácii s hračkou tak, aby nedošlo k zraneniu.

Uistite sa, že deti nikdy nezasiahnu pištoľou do očí alebo do tváre iných ľudí. Týmto sa predíde možnosti zranenia a zabezpečí sa bezpečná hra pre všetkých. Zároveň sa u detí precvičuje zodpovednosť voči ostatným a k vlastnému správaniu.

 

PRE VŠESTRANNÉ POUŽITIE – AJ NA DOVOLENKY

S úžasnými rozmermi a robustným plastovým a kovovým materiálom je táto hračka skutočne pevná a odolná aj pri cestovaní. S kompaktnou veľkosťou je ľahko prenášateľná a môže byť hravým spoločníkom doma, v záhrade alebo na výletoch.

 pôsobivá Skvelá pištoľ s rotujúcim terčom.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Veľkosť produktu: 29 x 16 x 23,5 cm
 • Hmotnosť produktu: 0,5 kg
 • Veľkosť pištole: 20 x 14 x 3,5 cm
 • Veľkosť cieľovej dosky: 3,8 x 5,5 x 1,5 cm
 • Priemer otočného kotúča: 21 cm
 • Materiál: plast, kov
 • Rozmer balenia: 42 x 26 x 8 cm
 • Hmotnosť balenia: 0,7 kg
 • Hračku je možné prevádzkovať na 2 x AA batérie - nie sú súčasťou balenia

Obsah balenia:

 • 1 pištoľ
 • 1 plastový zásobník
 • 12 špongiových náplní
 • 1 stojan
 • 1 otočný kotúč
 • 6 magnetických terčov zobrazujúcich akčné figúrky

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: