Podmanivý kinetický piesok

Kód: DS13177773
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Nechajte sa okúzliť podmanivým kinetickým pieskom, vďaka ktorému zažijete hodiny kvalitnej zábavy. Je ideálny pre deti i pre dospelých, do exteriéru aj do interiéru.

Svojim špeciálnym zložením s drvenými mušľami získal tekutý kinetický piesok unikátne vlastnosti. Nikdy neuschýna a preto sa z neho veľmi dobre tvarujú pieskové „bábovky a koláčiky“.

Pri modelovaní s kinetickým pieskom nevzniká žiaden neporiadok, pretože piesok drží stále pokope.

Jedinečný kinetický piesok s formičkami je ideálny pre deti, pretože sa pri hre s ním perfektne rozvíja ich predstavivosť, fantázia a kreativita. Vynikajúco sa zdokonaľuje u detí jemná motorika.

Sada s kinetickým pieskom prospieva aj dospelým. Je vhodnou antistresovou pomôckou. V niektorých prípadoch, napríklad pri cvičeniach po zraneniach, je dobrou terapeutickou pomôckou. Prispeje k opätovnému nadobudnutiu jemnej motoriky.

Kto vyskúša kinetický piesok raz, nebude ho chcieť pustiť z ruky.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie kinetického piesku za zvýhodnenú cenu.

Tu ponúkame ďalšie kreatívne hračky na rozvoj kreativity a myslenia

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY KINETICKÝ PIESOK

Aj vaše deti majú radi hru v piesku? Hľadáte vhodnú zábavu pre vaše deti, a aj pre vás do interiéru i exteriéru? Vyskúšajte unikátny kinetický piesok, ktorý vám zabezpečí hodiny a hodiny kvalitnej zábavy. Vďaka praktickému baleniu si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek a hrať sa s ním vonku, ale aj vnútri.

  • rozvíja jemnú motoriku
  • rozvíja predstavivosť a fantáziu
  • rozvíja priestorové myslenie
  • piesok nezanecháva neporiadok
  • nikdy nevyschne
  • nestráca postupom času svoje vlastnosti

 

 unikatny-kineticky-piesok

 

ŠPECIÁLNE ZLOŽENIE

Svojou funkčnosťou je kinetický piesok jedinečný, očarujúci a magický. Za svoje špeciálne vlastnosti vďačí svojmu zloženiu a to konkrétne drveným mušliam, ktoré sú do pieskovej zmesi pridávané. Piesok jednoducho neustále drží pri sebe, nezanechá skutočne žiaden neporiadok.

Kinetický piesok je netoxický a vhodný aj pre alergikov.

 

NIKDY NEVYSCHNE

Úžasný kinetický piesok pre deti vďaka svojmu zloženiu nikdy nevyschne. Zachováva si stále ideálne vlastnosti na tvorenie „báboviek“ a iných rôznych „koláčikov“ z piesku. Piesok je hebký, mäkký a veľmi príjemný na dotyk.

Je veľmi dobre tvarovateľný. Pokiaľ je stlačený vo formičke drží veľmi dobre svoj tvar a vďaka svojej vlhkosti sa bábovka nikdy nerozsype ani po vyklopení.

 

IDEÁLNY DO INTERIÉRU

Kinetický piesok sada s formičkami je vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam vhodný aj do interiéru. Skutočne vám neurobí neporiadok a deti sa tak môžu hrať „na pieskovisku“ vo vnútri aj za nevľúdneho počasia.

 

 unikatny-podmanivy-kineticky-piesok

 

VHODNÝ PRE DETI

Jedinečný kinetický piesok s formičkami je určený pre deti staršie ako 4 roky, je netoxický a vhodný pre alergikov.

U detí napomáha k rozvoju jemnej motoriky, predstavivosti a fantázie. Navyše sa hrou s kinetickým pieskom cibrí priestorové myslenie.

 

AJ AKO ANTISTRESOVÁ POMÔCKA PRE DOSPELÝCH

Unikátny kinetický piesok je vhodný aj pre dospelých. Tí totiž môžu hračku používať ako antistresovú pomôcku.

Pokiaľ si doprajete každý deň pár minút pre seba a necháte piesok len tak pretekať medzi prstami, upokojí vás to a zbaví nahromadeného stresu. V dnešnej dobe je to skutočne veľmi dôležité.

 

S TERAPEUTICKÝMI ÚČINKAMI PO ÚRAZE

Magický kinetický piesok môžu využiť aj ľudia, ktorí sa liečia po úraze. Piesok je ideálny, ak si zranení potrebujú obnoviť svoje motorické schopnosti. Jednoducho piesok modelujú, presýpajú, alebo do neho píšu.

Je netoxický a vhodný aj pre alergikov.

  

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Súprava obsahuje

  • 2 x piesok náhodnej farby (500 g) 

 


 

Ilustračné video: 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: