Sada na kreslenie - výtvarný kufrík

Kód: DS78638298
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Milujú vaše deti kreslenie? Chcete im dopriať jedinečnú sadu pre ich kreatívne tvorenie? Spoznajte tento jedinečný kufrík na kreslenie s ktorým budú diela vašich malých umelcov dokonalé.

Kreslenie je nesmierne zábavné a zároveň buduje kreativitu a tvorivosť. Táto sada na kreslenie obsahuje až 168 rôznych maliarskych potrieb. Najrôznejšie farbičky, fixky, voskovy a iné pre tie najkrajšie diela.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

KUFRÍK NA KRESLENIE

Tento kresliaci kufrík umožňuje vašim najmenším vytvárať ohromujúce umenie. Podporuje odhalenie talentu už od útleho veku, nabáda dieťa k vytváraniu zaujímavých kresieb. Tento kufrík obsahuje všetko potrebné pre tie najkrajšie diela.

 jedinecny-vytvarny-kufrik

168 ELEMENTOV

Pomocou obrovského výberu 24 pasteliek, 24 fixiek, 48 olejových pastelov, 48 voskoviek, 12 akvarelových farieb, strúhadla, lepidla, štetca , gumy, papierov A4 ľahko vytvoríte tie najkreatívnejšie a originálne diela.

 

PRAKTICKÝ KUFRÍK

Všetky maliarske potreby sú prehľadne uložené v pevnom kufríku, vďaka čomu je práca s ním mimoriadne pohodlná a jednoduchá. Vďaka rúčke s a pohodlne prenáša. Navyše po vyfarbení jednotlivých súčastí môžete do kufríka pohodlne doplniť nové.

 

PRE PREHĽADNE ULOŽENIE

Kufrík je tvorený s dôrazom na jednoduchý a rýchly prístup k maliarskym potrebám. Všetko je prehľadne uložené. Takto si ho môžete vziať so sebou napríklad do školy.

 sada-na-kreslenie

UNIVERZÁLNY DARČEK

Kufrík na maľovanie je perfektný darček pre chlapcov aj dievčatá, mladšie aj staršie deti. Hodí sa ako darček na Vianoce, narodeniny alebo aj ako skvelá pomôcka do školy na hodiny výtvarnej výchovy.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Kufrík čiernej farby
 • Vhodné od: 3+
 • Počet prvkov v sade: 168
 • 24 ceruziek
 • 48 voskoviek
 • 48 olejových pastelov
 • 24 fixiek
 • strúhadlo
 • guma
 • lepidlo
 • štetec
 • 12 akvarelových farieb
 • ceruzka
 • listy na maľovanie

 

NÁŠ TIP

 

ÚCHVATNÁ 3D KRESLIACA TABUĽA

3D kresliaca tabuľa

Spoznajte kúzlo 3D obrazov s touto jedinečnou magickou 3d tabuľou, s ktorou si užije veľa zábavy doslova každý. Vaše kresby sa zobrazia rovno pred vami v úžasnom 3D priestore.

 

 

JEDINEČNÝ DETSKÝ PROJEKTOR NA KRESLENIE

 

detský projektor na kreslenie

 

Oslňte svoje deti senzačným detským projektorom na kreslenie, ktorý ponúka jedinečný spôsob, ako rozvíjať ich umelecké schopnosti. Vďaka jednoduchému spôsobu manipulácie s projektorom vytvorí vaše dieťa obrázok veľmi pohodlne a nádherne.

 

 

SKVELÝ PROJEKTOR NA OBKRESĽOVANIE Z MOBILU

 

projektor na obkresľovanie z mobilu

 

Špeciálny projektor na obkresľovanie z mobilu či tabletu je zariadenie, ktoré vám pomôže s profesionálnou kvalitou obkresliť a namaľovať akýkoľvek obrázokProjektor je určený pre deti, študentov, umelcov, fotografov, architektov a iné profesie.

 

 

PROFESIONÁLNA SVIETIACA LED DOSKA NA OBKRESĽOVANIE

svietiaca LED doska na obkresľovanie

Svietiaca LED doska na obkresľovanie je zábavné a šikovné zariadenie, ktoré používajú profesionáli i fanúšikovia. Poskytne Vám možnosť tvoriť jedinečné a detailné diela, pretože vám umožňuje vidieť jemné línie a tvary lepšie než pri štandardnom osvetlení.

 

 

PROFESIONÁLNE AKRYLOVÉ FIXKY

 

akrylové fixky

 

Vyskúšajte profesionálne akrylové fixky a odhaľte ich nekonečné tvorivé možnosti pri vašich kreatívnych činnostiach. Sú navrhnuté tak, aby priniesli radosť a inšpiráciu nielen deťom, ale aj dospelým.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: