Jedinečné zažehľovacie koráliky

Kód: DS20449447
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte kúzlo nekonečnej fantázie. Zažehľovacie koráliky vám otvoria dvere do kreatívneho sveta. Prebuďte v sebe umelca a vytvorte jedinečné diela, ktoré očaria úplne všetkých.

Nepochybne najväčšiu radosť urobia deťom. Dovoľte im spoznať ten neopísateľný pocit z vytvorenia niečoho špeciálneho. Môžu tvoriť pomocou predlohy, formy, alebo použiť svoju fantáziu.

Zažehľovacie koráliky sú súčasťou 6 500 kusovej sady, v ktorej nájdete širokú škálu farieb. Vaše obrázky budú unikátnym vyobrazením vašej osobnosti.

3D postavy z nažehľovacích korálikov? Samozrejme! Vaše deti budú z tejto možnosti priam nadšené. Môžu si vytvoriť vlastné prívesky v podobe obľúbeného hrdinu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VEĽKÁ SADA ZAŽEHĽOVACÍCH KORÁLIKOV

Premýšľate, ako podporiť kreativitu svojich detí? Máte pocit, že trávia príliš veľa času s mobilným telefónom, alebo pred telkou? Zažehľovacie koráliky ich zaručene odtrhnú od elektroniky. Pre vás budú senzačným spôsobom, ako uniknúť z reality.

 • 6 500 farebných korálikov
 • 5 foriem, s ktorými vytvoríte unikátne obrazy
 • Šablóny pre inšpiráciu
 • Praktické pinzety pre jednoduchú manipuláciu s korálikmi
 • Príslušenstvo pre vytvorenie príveskov
 • Neoceniteľnou súčasťou je aj zažehľovací papier
 • Všetky komponenty sú uložené v prehľadnom organizéri

 zažehlenie - koráliky

 

FARBY HOVORIA TAM, KDE SLOVÁ MLČIA

Vyjadrite svoje myšlienky pomocou farieb. Vďaka tejto sade zažehľovacích korálikov budete mať k dispozícii všetky základné farby, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať. Nekonečné možnosti tvorenia vám poskytne až 6 500 korálikov.

 

S FORMAMI A PREDLOHAMI TO IDE ĽAHŠIE

Rozvíjajte kreativitu svojich detí, ktoré hravo vytvoria tie najrôznejšie obrazy. Stačí im k tomu forma, do ktorej môžu vsádzať zažehľovacie koráliky podľa predlohy. Je to jednoduchý a zábavný spôsob, ako ich podporiť vo vývoji.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Máte obavy, že nebudete vedieť uchopiť zažehľovací korálik? Nemusíte. Pomocou pinziet, ktoré sú súčasťou balenia, bude manipulácia s korálikmi maximálne jednoduchá a pohodlná. Každý korálik skončí presne tam, kde potrebujete a môžete sa pohrať s detailmi.

 zažehlenie korálikov - srdce

 

UNIKÁTNE PRÍVESKY NA KĽÚČE

Dodajte svojmu zväzku kľúčov šmrnc. Vykúzlite si prívesky, ktoré budú zdobiť vaše kľúče, alebo školskú tašku. Môžu byť tiež originálnym darčekom pre vašich blízkych. Krúžky na prívesky sú samozrejmosťou sady zažehľovacích korálikov.

 

AKO TO CELÉ FUNGUJE?

Zažehľovacie koráliky, z ktorých ste vytvorili svoje dielo, jednoducho prekryjete zažehľovacím papierom, ktorý taktiež nájdete v tejto sade. Potom žehličkou prejdete po papieri. Vplyvom tepla sa k sebe koráliky pritavia a vytvoria tak celok.

 

DOKONALÝ PREHĽAD

Všetky potrebné komponenty a príslušenstvo sú prehľadne umiestnené v praktickom organizéri, ktorý môžete vďaka rukoväti pohodlne prenášať. Všetko bude mať svoje miesto a bude pripravené na ďalšie kreatívne nápady.

 

srdiečko

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Vek: 6+
 • Počet korálikov: 6 500
 • Rozmery organizéra: 17 x 17 x 16,5 cm
 • Príslušenstvo: 5 x forma, 5 x šablóna, 2 x pinzeta, 2 x nažehľovací papier, 5 x krúžky na prívesky

 

NÁŠ TIP

 

PROFESIONÁLNE 3D PERO S LCD DISPLEJOM

 

3D pero s LCD displejom

Spoznajte kúzlo 3D tlače s profesionálnym 3D perom. S týmto jedinečným 3D perom si užije veľa zábavy doslova každý.

 

 

UNIKÁTNE GRAVÍROVACIE PERO

 

gravírovacie pero

 

Spoznajte kúzlo gravírovania s profesionálnym gravírovacím peromS týmto jedinečným perom si užije veľa zábavy doslova každý. Vytvorte si jedinečné predmety alebo unikátne darčeky, ktoré nemá nikto iný.

 

 

KREATÍVNE DIAMANTOVÉ MAĽOVANIE

diamantové maľovanie - strom

Vyskúšajte očarujúce diamantové maľovanie, užite si hodiny relaxačnej činnosti a sami si vytvoríte vlastné umelecké dielo z drobných kamienkov.

 

 

ŠPECIÁLNA OBOJSTRANNÁ PODLOŽKA NA REZANIE A MODELOVANIE A3

 

obojstranná podložka na rezanie a modelovanie A3

 

S praktickou obojstrannou podložkou na rezanie a modelovanie A3 získate spoľahlivý a praktický nástroj, ktorý vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky pri rezaní vo vašich umeleckých i remeselných projektoch.

 

 

PRAKTICKÁ TAVNÁ PIŠTOĽ

 

tavná pištoľ

 

Tavná lepiaca pištoľ pre kreatívnu tvorbu. Určená na aplikáciu pri modelovaní umenia, remesla, hračiek, umelých a slamených kvetov, vianočných stromčekov, kovu, dreva, papierov atď.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: