Praktická skladacia nádrž na dažďovú vodu s kohútikom

Kód: DS20187343
€47,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Doprajte svojej záhrade tú najlepšiu starostlivosť. Dažďová voda je nenahraditeľný dar prírody a vďaka tejto skladacej nádrži s kohútikom môžete zachytiť a využiť každú kvapku

Skladacia nádrž na dažďovú vodu vás zaručene poteší svojou 200 litrovou kapacitouJe výnimočná aj vďaka kohútiku a ventilom, ktoré podstatne uľahčujú jej používanie. Stačí len zapojiť záhradnú hadicu.

Veko nádrže disponuje zipsom, takže ju môžete kedykoľvek otvoriť či zatvoriť. Mimoriadne praktickou časťou veka je tiež otvor, ktorý je vybavený sieťovinou. Tá zabraňuje znečisteniu vody lístím či iným odpadom. 

Oceníte aj jednoduchú montáž a demontáž nádrže. Pomocou tyčí ju postavíte behom pár minút. Jej praktickosť spoznáte aj pri uskladnení, napríklad počas zimných mesiacov, pretože má skladateľný dizajn a nezaberá veľa miesta.


 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte praktické akumulátorové nožnice a užívajte si dokonale upravený trávnik a živý plot.

Tu ponúkame širokú škálu vysokokvalitných záhradníckych produktov, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý vonkajší priestor.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÁ SKLADACIA NÁDRŽ NA DAŽĎOVÚ VODU

Každý záhradkár vie, že dažďová voda je pre rastliny nesmierne dôležitá. Prospieva však aj vašej peňaženke, pretože jej zbieraním výrazne ušetríte na výdavkoch

Môžete ju používať nielen na polievanie rastlín, ale aj na ekologické umývanie auta. Jej využitie je skutočne široké. Ani vo vašej záhrade by teda nemala chýbať skladacia nádrž na dažďovú vodu.

 • Disponuje kapacitou až 200 litrov
 • Vďaka kohútiku je jej používanie jednoduché a pohodlné
 • Je vybavená aj prepadovým a vypúšťacím ventilom
 • Veko sa dá ľahko namontovať na nádrž pomocou zipsu
 • Sieťovina v otvore veka bráni znečisteniu vody vnútri nádoby
 • Má skladateľný dizajn, jednoducho sa montuje
 • Pri skladovaní zaberá veľmi málo miesta

 skladacia nádrž na dažďovú vodu

EKOLOGICKÉ RIEŠENIE

Zbieranie a využívanie dažďovej vody je praktický a udržateľný spôsob, ako prispieť k ochrane životného prostredia. Šetrí zdroje pitnej vody, čo v konečnom dôsledku znižuje aj náklady na vodu. 

Dažďovú vodu môžete zbierať do nádrže a používať ju na rôzne účely. Poďakuje sa vám nielen životné prostredie či vaša peňaženka, ale aj rastliny, pre ktoré je dažďová voda najviac prospešná.  

 

SKLADACÍ DIZAJN

Spoznajte maximálnu praktickosť nádrže na dažďovú vodu. Jej dizajn je totiž navrhnutý a vyvinutý tak, aby ste ju v prípade potreby mohli ľahko zložiť a uskladniť

Jej montáž je rovnako jednoduchá, o všetko sa postarajú tyče, ktoré stačí vložiť do otvorov po obvode nádrže. 

 

OPTIMÁLNA KAPACITA

Skladacia nádrž na dažďovú vodu vám uľahčí starostlivosť o záhradku aj vďaka svojmu 200 litrovému objemu. 70 centimetrovou výškou a 60 centimetrovým priemerom dokonale zapadne do každej menšej záhradky.  

praktická skladacia nádrž na dažďovú vodu 

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Neodmysliteľnou súčasťou nádrže na dažďovú vodu je kohútik, vypúšťací ventil a prepadový ventil. Pomocou kohútika pohodlne naplníte kanvu. Vypúšťací ventil vám poslúži na úplné vyprázdnenie nádrže alebo na polievanie hadicou

Prepadový ventil sa zase stará o bezpečnú reguláciu hladiny vody a zaisťuje jej kvalitu.

 

PRAKTICKÉ VEKO

Nádrž na dažďovú vodu vás prekvapí aj možnosťou rýchleho uzatvorenia. Veko, ktoré plní praktickú aj bezpečnostnú funkciu, totiž disponuje zipsom. V prípade potreby tak môžete nádobu otvoriť či zatvoriť úplne bez námahy.  

 

BEZ NEČISTÔT

Kvalitu dažďovej vody môžu ohrozovať rôzne nečistoty, ako napríklad lístie. To by mohlo znížiť prietok v kohútiku a skomplikovať tak požívanie vody, nehovoriac o tvorení sedimentu na dne nádrže. 

Takým situáciám efektívne zabraňuje sieťovina nachádzajúca sa v otvore na veku. Vďaka nej sa do nádrže nedostanú žiadne nečistoty.

skladacia nádrž na dažďovú vodu s kohútikom 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: PVC
 • Výška: 70 cm
 • Priemer: 60 cm
 • Kapacita: 200 l
 • V balení: prepadový ventil, vypúšťací ventil a kohútik

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: