Sieťka do odkvapu – lapač lístia

Kód: DS51385646
Akcia Tip
€11,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Jedinečné ochranné sieťky na odkvap vám pomôžu ochrániť odkvap pred upchaním a následným pretečením a prípadným ďalším poškodením.

Opadané lístie v zimných mesiacoch udržuje vlhkosť, čo vedie ku korózii, množeniu húb a plesní. Zároveň zapchatý odkvap môže viesť k pretečeniu, poškodeniu fasády, zatopeniu alebo k fatálnemu poškodeniu odkvapu. Práve pred tým Vás ochráni táto špeciálna sieťka do odkvapu.

Inštalácia týchto sieťok je jednoduchá a rýchla. Nie je potrebné žiadne špeciálne náradie ani vŕtanie, či iné poškodenie odkvapu. Stačí zacvaknúť úchytky a na ne pripevniť sieťku.

Sieťky proti opadaným listom sú vyrobené z ľahkého ale zároveň maximálne pevného plastu s mimoriadnou životnosťou. Zbavte sa opadaných listov a nečistôt raz a navždy.


 

DOPRAVA ZDARMA


Tu nájdete výhodné balenie 60 m ochrannej sieťky na odkvap, ku ktorému získavate DOPRAVU ZDARMA

Tu nájdete výhodné balenie 90 m ochrannej sieťky na odkvap, ku ktorému získavate DOPRAVU ZDARMA

 

Detailné informácie

Podrobný popis

DOKONALÁ OCHRANA VÁŠHO ODKVAPU

V blízkosti vášho domu sú stromy? Opadané lístie môže spôsobiť skutočné škody. Opadané lístie môže upchávať odkvap a to môže mať za následok vážne škody. Nemusí to končiť iba nákladnou výmenou odkvapu, dážď môže poškodiť fasádu budovy, spôsobiť zatekanie, alebo vytopenie.

Opadané lístie v odkvapových žľaboch zadržiava zbytočnú vlhkosť, ktorá v zimnom období urýchľuje koróziu odkvapov. Zároveň je rozkladajúce lístie živným prostredím pre huby, plesne a baktérie.

Práve pred tým vás ochráni táto jedinečná sieťka do odkvapu proti opadaným listom, ktorá bude chrániť váš majetok pred poškodením.

 

 sietka-na-opadane-listie

 

UNIKÁTNA SIEŤKA NA OPADANÉ LÍSTIE

Vďaka plastovej mriežke na odkvapy udržujte svoje odkvapy po celý rok čisté od lístia, konárov a iných nečistôt. Táto sieťka pomáha znižovať pretečenie a pravdepodobnosť, že odkvap budete musieť vyčistiť alebo vymeniť.

 

NA AKÝKOĽVEK ODKVAP

Design aj rozmery tejto ochrannej mriežky sú navrhnuté tak aby pasovali na úplnú väčšinu dostupných odkvapov. Mriežku si pohodlne upravíte podľa potreby

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Inštalácia sieťok je jednoduchá a rýchla. K inštalácii nie je potrebné žiadne vŕtanie, ani žiadne zložité vybavenie. Postačia vám klasické nožnice. Najprv si nastrihajte na potrebné rozmery. Potom inštalujte plastové úchyty. Platové úchyty zacvaknite na požadované miesto. Následne nainštalujte sieťku.

 

 sietka-do-odkvapu

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe týchto líšt boli použité najkvalitnejšie materiály pre maximálnu životnosť a funkčnosť ochranných líšt. Dokonale zachytávajú opadané lístie, konáre a iné nečistoty, aby ochránili váš majetok pred poškodením

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • 1x sieťka do odkvapu
  • 10x plastový úchyt
  • Materiál: plast
  • Farba: čierna
  • Rozmery sieťky: 6m x 15,5cm
  • Rozmery úchytov: 16cm x 0,8cm x 3cm
  • Sieťka možno skrátiť podľa potreby
  • Vhodné pre odkvapy v maximálnej šírke 15cm
  • Odporúčané krytie: aspoň 5cm

 

NÁŠ TIP

PRVOTRIEDNY VYSÁVAČ, DRVIČ A FÚKAČ LÍSTIA

 

záhradný vysávač, drvič a fúkač lístia

 

Objavte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa bez námahy zbaviť lístia vo svojej záhrade. Vysávač lístia nielen vysávaale aj drví a jednoduchou zmenou prevádzkového režimu získate aj výkonný fúkač lístia.

 

 

PRAKTICKÝ ZBERAČ LÍSTIA A TRÁVY

 

zberač lístia a trávy

 

Spoznajte vynikajúci zberač lístia a trávy a uľahčite si prácu v záhrade i v predzáhradke. Pohodlne a bezpečne odstránite kopy lístia i ostatného záhradného odpadu.

 

 

VÝKONNÝ ODSTRAŇOVAČ BURINY Z DLAŽBY - ČISTIČ ŠPÁR

 

odstraňovač buriny z dlažby - čistič špár

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny z dlažby, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

 

PRAKTICKÝ ZÁHRADNÝ KÔŠ  - VRECE NA LÍSTIE

 

záhradný kôš - vak na lístie

 

Vyskúšajte tento ohromný, praktický, záhradný kôš na lístie. Vmestíte do neho veľké množstvo lístia naraz, čo vám značne urýchli a uľahčí prácu na záhrade.

 

 

PRAKTICKÝ VYPAĽOVAČ BURINY

 

vypaľovač buriny

 

Spoznajte vynikajúci  vypaľovač buriny, ktorý vám pomôže udržiavať vaše chodníky vždy nádherne upravené, bez buriny. Ničenie buriny bude účinné, jednoduché a hlavne bez chemikálií, nepoškodíte si okolitú pôdu.

 

 

ROBUSTNÝ A ODOLNÝ PÔDNY VRTÁK DO ZEME

 

pôdny vrták do zeme

 

Spoznajte profesionálny pôdny vrták do zeme, ktorý Vám pomôže pohodlne, rýchlo a efektívne vyhĺbiť akúkoľvek dieru. Nezáleží na tom, či potrebujete zasadiť zeleninu, stromčeky, prevzdušniť pôdu, vykopať jamu na stĺpik s týmto vrtákom to hravo zvládnete.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: