TROJBALENIE - Špeciálne reflexné pásky proti vtákom

Kód: DA17519101
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte špeciálne reflexné pásky proti lastovičkám, holubom, vrabcom, škorcom a iným vtákom a poľahky si ochránite úrodu vo vašej záhrade.

Použitie reflexnej pásky proti vtáctvu je veľmi rýchle a jednoduché. Môžete ju pripevniť na vetvy stromu, kríku ale aj na rôzne kvetinové konštrukcie, ktoré chcete pred vtákmi ochrániť.

Unikátne reflexné pásky spoľahlivo odplašia nechcených návštevníkov pomocou reflexných odleskov a zvuku, ktorý vydávajú vo vetre.

Vďaka tejto jednoduchej, ale praktickej a spoľahlivej technológii je použitie reflexných pások absolútne humánne voči vtáctvu.

Ochráňte si svoju úrodu týmto spoľahlivým a bezpečným spôsobom – použitím reflexných pások proti lastovičkám a inému vtáctvu.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 5-balenie reflexnej pásky proti vtákom za zvýhodnenú cenu.

Tu nájdete výhodné 5-balenie hrotov proti vtákom alebo 10-balenie hrotov ku ktorému získate DOPRAVU ZDARMA

Tu ponúkame výhodné 2-balenie ultrazvukového odpudzovača vtákov za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si tiež dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNE REFLEXNÉ PÁSKY PROTI LASTOVIČKÁM A INÝM VTÁKOM

Aj vy riešite problém s vtáctvom vo vašom okolí? Niekedy vedia narobiť viac škody ako úžitku. Vďaka unikátnym reflexným páskam proti lastovičkám a iným vtákom docielite, že sa budú vyhýbať zeleni a priestorov, na ktoré reflexnú pásku umiestniteOchránite si svoju úrodu, svoj vonkajší nábytok, ale aj oporné konštrukcie pre kvety a iné rastliny.

 

 specialne-reflexne-pasky-proti-vtakom

SPOĽAHLIVO OCHRÁNI VAŠU ÚRODU PRED VTÁKMI

Každý pestovateľ netrpezlivo čaká, kedy si bude môcť vychutnať výsledky svojej práce v záhrade. Nepríjemným prekvapením však býva, ak sa do dozretého ovocia pustia najskôr vtáky.

Predchádzajte zničeniu vašej úrody a zaveste na ovocné stromy túto jedinečnú reflexné pásky proti lastovičkám a ostatnému vtáctvu. Pásky ich spoľahlivo odstrašia a vaša úroda bude ochránená.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Použitie týchto reflexných pások proti vtáctvu je skutočne veľmi široké. Môžete ich využiť všade tam, kde nebudete chcieť ich prítomnosť. Pásky zaručene všetky vtáky odplašia.

Použite reflexné pásky proti vtákom napríklad pri ochrane:

  • úrody na strome a na kríkoch
  • úrody v záhrade i v sade
  • záhradného nábytku – proti znečisteniu vtáctvom
  • oporných konštrukcií pre kvety a iné rastliny – proti znečisteniu vtáctvom

 

JEDNODUCHÝ PRINCÍP REFLEXNEJ PÁSKY

Unikátne reflexné pásky proti lastovičkám fungujú na jednoduchom princípe odlesku. Svetelné lúče dopadajú na reflexnú pásku a odrážajú sa. Reflexné odlesky spoľahlivo odplašia vtáctvo a vy nemusí riešiť problémy s neželanými návštevníkmi.

 

 specialne-reflexne-pasky

 

ODPUDZUJE AJ ZVUKOVO

Tieto úžasné reflexné pásky proti vtákom využívajú okrem odrazu svetla na ploche pásky aj odháňanie zvukom. Pásky sa vo vetre pohybujú a tým vydávajú zvuky, ktoré sú pre vtáky nepríjemne. Takto jednoducho ich odplašia. 

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Unikátne reflexné pásky sa používajú veľmi jednoducho. Páska je dodávaná v celej dĺžke 45 m. To vám umožní odstrihnúť si z nej pásky s dĺžkou, akú práve potrebujete. Nastrihané pásky jednoducho pripevnite na konáre stromov, či na konštrukcie. Jednoducho na miesta, ktoré chcete ochrániť.

 

HUMÁNNE VOČI VTÁCTVU

Použitie špeciálnych reflexných pások proti lastovičkám a iným vtákom je skutočne veľmi humánne. Takéto odplašovanie vtáctva je pre vtáctvo bezpečné, nemôže dôjsť k ich zraneniu. 

 

 specialne-jedinecne-reflexne-pasky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: PET
  • Dĺžka pásky: 45 m
  • Šírka: 2,4 cm
  • Ochrana úrody pred vtákmi

Obsah balenia

  • 3 x reflexná páska

 


Ilustračné video: 


 

NÁŠ TIP

ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV S MODRÝM SVETLOM

odpudzovac-vtakov

Spoznajte tento výkonný ultrazvukový plašič, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov a špeciálneho modrého svetla s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje vtáky.

 

 

PLAŠIČ VTÁKOV SOKOL - MAKETA DRAVCA

maketa-dravca-plasic-vtakov

Účinná ochrana proti vtáctvu plastový sokol funguje ako odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Plašič vtáctva a holubov funguje na báze prirodzených inštinktov vtáctva, pretože sokol je ich prirodzeným nepriateľom. 

 

 

ZVUKOVÝ PLAŠIČ VTÁKOV S IMITÁCIOU DRAVCOV

zvukovy-plasic-vtakov-s-imitaciou-dravcov

Zvukový plašič vtákov je úžasnou pomôckou pre tých, ktorí potrebujú udržať vtákov mimo svojho dvora či záhrady. Už sa viac nemusíte pozerať na zničenú úrodu, ani na znečistený lak vášho auta. 

 

 

KVALITNÁ SIEŤ PROTI VTÁKOM - OCHRANNÁ

kvalitná sieť proti vtákom - ochranná

Spoznajte tieto kvalitné sieťky proti vtáctvu ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalších vtákmi.

 

 

PRAKTICKÉ HROTY PROTI VTÁKOM

hroty proti vtákom 

Spoznajte tieto kvalitné hroty proti vtákom, ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalšími vtákmi. Pomáhajú aj proti kunám, mačkám a iným nežiaducim návštevníkom.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: