Stolný ventilátor na odpudzovanie hmyzu na ochranu jedla a nápojov bez chemikálií

Kód: DS94025682
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento jedinečný stolný ventilátor na odpudzovanie hmyzu bez chemikálií, vďaka ktorému si užijete stolovanie a oddych bez otravných múch, či komárov. Odpudzovač funguje rovnako dobre v interiéri aj v exteriéri.

Jedinečný stolný odpudzovač hmyzu je napájaný batériami, takže vám na stole nebudú prekážať žiadne káble.

Tento unikátny rýchly odpudzovač hmyzu funguje na princípe lomu svetla, preto nie sú potrebné žiadne chemikálie. Navyše pracuje potichu. Vďaka týmto vlastnostiam je ideálnou ekologickou alternatívou klasických odpudzovačov hmyzu.

Svojim jedinečným, moderným a kompaktným dizajnom sa hodí do akéhokoľvek prostredia, k akémukoľvek prestieraniu. Jeho použitie je maximálne bezpečné.

Je tiež veľmi spratný. Kdekoľvek budete potrebovať, môžete si váš stolný ventilátor na odpudzovanie hmyzu vziať so sebou.

Užite si posedenie v lete bez múch, či komárov.


NÁŠ TIP

Nájdete tu výhodné 2-balenie stolného ventilátora na odpudzovanie hmyzu za super cenu.

Tu ponúkame 2-balenie elektrickej pasce na muchy za zvýhodnenú cenu.

Tu nájdete výhodné 2-balenie pasce na muchy alebo 3-balenie pasce na muchy ku ktorému získate DOPRAVU ZDARMA. 

Pozrite si ďalšie odpudzovače a plašiče na rôzne druhy zvierat ktoré vás trápia či už v domácnosti alebo v záhrade.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

EXCELENTNÝ STOLNÝ VENTILÁTOR NA ODPUDZOVANIE HMYZU

Užite si príjemné posedenie vonku i vnútri pri jedle bez zbytočného otravovania sa s hmyzom.žiadne odháňanie múch zo stola. Nebude to potrebné vďaka excelentnému stolnému ventilátoru na odpudzovanie hmyzu , navyše bez chemikálií.

Stolný ventilátor stačí postaviť na stôl a zapnúť. Okamžite vás zbaví dotieravých múch a komárov.

 

 jedinecny-stolny-ventilator-na-odpudzovanie-hmyzu

 

BEZ CHEMIKÁLIÍ – AKO TO FUNGUJE

Zvoľte aj vy ekologickú alternatívu. Áno, úplne bez chemikálií. Tento unikátny stolný ventilátor na odpudzovanie múch a komárov má 2 lopatky ventilátora, ktoré sa pri zapnutí prístroja točia dookola s polomerom približne 18 cm.

Lopatky ventilátora sú vybavené reflexnými holografickými bodkami, ktoré odrážajú svetlo. Tým odpudzujú hmyz, pretože lomené svetlo vytvára neprirodzené prostredie pre muchy.

 

KOMPAKTNÁ VEĽKOSŤ – ĽAHKO PRENOSNÝ

Vďaka svojej ideálnej kompaktnej veľkosti je tento odpudzovač hmyzu – veterný mlyn vhodný kdekoľvek na stôl, na skrinku, vnútri i vonku. Ľahko sa prenáša, môžete si ho pribaliť dokonca aj na dovolenku. Nezaberá v batožine veľa miesta a vy si chvíle určené na oddych naozaj užijete bez múch a hmyzu.

 

BEZPEČNÉ POUŽITIE

Použitie je aj napriek točiacim sa vrtuľkám – lopatkám ventilátora na odstránenie hmyzu skutočne bezpečné. Keď sa dotknete ventilátora počas chodu, okamžite prestane točiť vrtule. Nehrozí žiadne zranenie alebo poškriabanie. Niekoľko sekúnd po odstránení prekážky začne ventilátor opäť fungovať. 

 

 stolny-ventilator-proti-hmyzu

 

NAPÁJANIE POMOCOU BATÉRIE

Unikátny stolný ventilátor na odpudzovanie hmyzu bez chemikálií nepotrebuje k svojej prevádzke žiadne káble, o ktoré by ste sa mohli potknúť, alebo, ktoré by rušili estetický dojem na stole. Jednoducho je napájaný  dvomi AA batériami: NÁJDETE TU!!!

 

TICHÝ CHOD

Jedinečný odpudzovač hmyzu – ventilátor je vynikajúci aj vďaka svojmu tichému chodu. Nebude pôsobiť rušivo.  Svojim tichým chodom a technológiou odpudzovania hmyzu bez chemikálií je šetrný k životnému prostrediu.

 

MODERNÝ DIZAJN

S týmto jedinečným, estetickým a praktickým doplnkom na stole naozaj nič nepokazíte. Budete si môcť vychutnať vaše jedlo bez obáv, že naň počas stolovania nalietajú muchy, či komáre. Navyše svojim moderným dizajnom v čiernej farbe zapasuje tento úchvatný odpudzovač hmyzu k akémukoľvek prestieraniu.

Mnohí známi určite ocenia tento dokonalý ventilátor na odohnanie hmyzu aj ako praktický darček.

 

 ventilator-na-odpudzovanie-hmyzu

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • farba: čierna
  • materiál: plast
  • počet lopatiek: 2
  • rozmery ( šírka / výška ): 8 / 25,5 cm
  • rozmery čepele: ( dĺžka / šírka ): 18 / 15 cm
  • hmotnosť: 178 g
  • hmotnosť v balení: 236 g

 

NÁŠ TIP

ELEKTRICKÁ PLÁCAČKA NA HMYZ

 

elektrická plácačka na hmyz

 

Spoznajte jedinečnú elektrickú plácačku – hmyzí paralyzér. Perfektný nástroj na odstránenie všetkých nežiaducich tvorov. Či už ide o komáre, muchy, motýle, osi, pavúky a iný hmyz, môžete sa spoľahnúť že táto plácačka si s nimi hravo poradí.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ KOMÁROV A HMYZU

 

odpudzovač komárov a hmyzu

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje komáre a iný hmyz.

 

 

EFEKTÍVNY ODPUDZOVAČ ÔS V PODOBE OSIEHO HNIEZDA

odpudzovač ôs - imitácia osieho hniezda

Doprajte si príjemné posedenie a relax na svojej terase bez otravných ôs. Imitácia osieho hniezda funguje ako odpudzovač a môžete ho využiť skutočne kdekoľvek, pri grilovačke, pikniku či v kempe.

 

 

VYNIKAJÚCA ELEKTRICKÁ PASCA NA MUCHY A OVOCNÉ MUŠKY

 

elektrická pasca na muchy

 

Vyskúšajte túto dokonalo účinnú elektrickú pascu na muchy, vďaka ktorej sa zbavíte múch a ovocných mušiek efektívne, pohodlne a veľmi rýchlo.

 

 

VYNIKAJÚCA PASCA NA LIETAJÚCI HMYZ: MUCHY, OSY, SRŠNE

 

pasca na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz

 

Spoznajte túto účinnú pascu na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz, ktorá vám zabezpečí relax vonku bez nepríjemného hmyzu. Na návnadu naláka hmyz dovnútra pasce a tak vás už viac nebude môcť uštipnúť.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: