Profesionálny odpudzovač komárov a hmyzu

Kód: DS77751019
€34,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje komáre a iný hmyz.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky ochráni veľkú plochu. Signály ovplyvňujú nervový systém komárov a hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky, psy a iné domáce zvieratá. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, internátov, garáží a všade kde je klasická zásuvka.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Špeciálna sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich komárov alebo hmyzu.


NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie odpudzovača komárov za zvýhodnenú cenu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ KOMÁROV, MÚCH A HMYZU

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými komármi raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých komárov v pivnici či na povale? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pre komáre, muchy, vínne mušky a iný hmyz

 

 jedinecny-odpudzovac-komarov-a-hmyzu

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ KOMÁROV

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu sonických frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť veľkú plochu.

Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne.

Frekvenčné signály sú nepočuteľné ľuďom, psom a mačkám a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité el. prístroje. 

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia komárov a hmyzu z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho pripojte túto elektronickú jednotku do štandardnej elektrickej zásuvky a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej technológie OSZI.10.0 TECHNOLOGY pulzujúci intervalový spínač (technológia oscilujúcich frekvencií) zabráni tomu aby si komáre na zvuk zvykli.

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj postačuje zasunúť do elektrickej zásuvky, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Trvalo a ekologicky udržateľným spôsobom chráni vašu domácnosť.

 

 odpudzovac hmyzu a komarov

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s komármi, muchami či hmyzom. Zariadenie zapojte do zásuvky tak, aby  mu neprekážali, skrine, závesy či iný nábytok

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH KOMÁROV

Využitie tohto elektrického odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti všetkým druhom komárov, múch, mušiek a iného hmyzu. Vydáva sonické signály, ktoré sú nepríjemné zvlášť pre lietajúci hmyz.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti komárom a hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží

 

 odpudzovac-komarov-a-hmyzu

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • LED indikátor
  • Intervalový poplach
  • Ekologický, neškodný pre ľudí
  • 3 sek. ON / 3 sek. OFF
  • Čierna farba

 

Návod na použitie: Odpudzovač komárov  SK - CZ


 

NÁŠ TIP

ELEKTRICKÁ PLÁCAČKA NA HMYZ

 

elektrická plácačka na hmyz

 

Spoznajte jedinečnú elektrickú plácačku – hmyzí paralyzér. Perfektný nástroj na odstránenie všetkých nežiaducich tvorov. Či už ide o komáre, muchy, motýle, osi, pavúky a iný hmyz, môžete sa spoľahnúť že táto plácačka si s nimi hravo poradí.

 

 

EXCELENTNÝ STOLNÝ VENTILÁTOR NA ODPUDZOVANIE HMYZU

 

stolný ventilátor na odpudzovanie hmyzu

 

Spoznajte tento jedinečný stolný ventilátor na odpudzovanie hmyzu bez chemikálií, vďaka ktorému si užijete stolovanie a oddych bez otravných múch, či komárov. Odpudzovač funguje rovnako dobre v interiéri aj v exteriéri.

 

 

EFEKTÍVNY ODPUDZOVAČ ÔS V PODOBE OSIEHO HNIEZDA

odpudzovač ôs - imitácia osieho hniezda

Doprajte si príjemné posedenie a relax na svojej terase bez otravných ôs. Imitácia osieho hniezda funguje ako odpudzovač a môžete ho využiť skutočne kdekoľvek, pri grilovačke, pikniku či v kempe.

 

 

VYNIKAJÚCA ELEKTRICKÁ PASCA NA MUCHY A OVOCNÉ MUŠKY

 

elektrická pasca na muchy

 

Vyskúšajte túto dokonalo účinnú elektrickú pascu na muchy, vďaka ktorej sa zbavíte múch a ovocných mušiek efektívne, pohodlne a veľmi rýchlo.

 

 

VYNIKAJÚCA PASCA NA LIETAJÚCI HMYZ: MUCHY, OSY, SRŠNE

 

pasca na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz

 

Spoznajte túto účinnú pascu na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz, ktorá vám zabezpečí relax vonku bez nepríjemného hmyzu. Na návnadu naláka hmyz dovnútra pasce a tak vás už viac nebude môcť uštipnúť.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: