Unikátna klipsa proti chrápaniu

Kód: DS10612611
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Patríte medzi tých, ktorí v noci nemôžu spať a budí Vás niečie chrápanie? Alebo ste to vy, kto svojím chrápaním budí ostatných? Skoncujte s tým raz a na vždy. Na tento problém Vám zaručene pomôže klipsa proti chrápaniu.

Vďaka tejto klipse sa značne zlepší dýchanie nosom a chrápanie začne ustupovať. Doprajte sebe i ostatným príjemné spanie s týmto šikovným darčekom. Vyrobené z netoxického materiálu balené v ochrannom puzdre. 


 

Účinným pomocníkom je tiež maska ​​proti chrápaniu alebo terapeutické náplasti proti chrápaniu

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO VZNIKÁ CHRÁPANIE?

Najčastejšou príčinou chrápania je zlá priechodnosť nosa počas spánku. Následne človek dýcha ústami. Znamená to, že krčný otvor sa zúži, následkom toho vzniká zlý priechod vzduchu.  

Tým, že človek potrebuje rovnomerné množstvo vzduchu v pľúcach, rýchlosť prívodu vzduchu sa zvyšuje. Tlak v hrdle sa zvýši, čap aj mäkké podnebie začne vibrovať. Zvuk, ktorý vzniká pri týchto vibráciách sa nazýva chrápanie.  

Nosná klipsa spriechodňuje dýchacie cesty a tak zabraňuje chrápaniu. Celý proces prebieha podvedome. Samotný spánok nenarušuje, naopak zvyšuje jeho kvalitu , pretože chrápanie je pre ľudský organizmus vysiľujúce.  

 

  jedinecna-klipsa-proti-chrapaniu

 

AKO FUNGUJE NOSNÁ KLIPSA

Nosná klipsa pomáha rozširovať nosové dierky . Tým pomáha lepšie dýchať a to v akejkoľvek polohe. Človek takto nie je nútený dýchať ústami. Dýchaním nosom sa úplne odstraňuje chrápanie.  

Je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý je príjemný na používanie a zároveň hygienicky. Nosná klipsa je účinný, jednoduchý a lacný spôsob ako odstrániť chrápanie.  


 

NÁŠ TIP

KLIPSA PROTI CHRÁPANIU 

 

klipsa proti chrápaniu

 

Patríte medzi tých, ktorí v noci nemôžu spať a budí Vás niečie chrápanie? Alebo ste to vy, kto svojím chrápaním budí ostatných? Skoncujte s tým raz a na vždy. Na tento problém Vám zaručene pomôže klipsa proti chrápaniu.

 

 

HODINKY PROTI CHRÁPANIU 

 

hodinky proti chrápaniu

 

Budíte sa unavený, vyčerpaný a nevyspatý ? Pravdepodobne je na vine chrápanie, ktoré obmedzuje aj vášho partnera. Vyspite sa bez chrápania jednoducho a účinne. Prinášame Vám revolučné riešenie - hodinky proti chrápaniu

 

 

UNIKÁTNA MASKA NA OČI NA SPANIE

 

maska na oči na spanie

 

Maska na spanie výborne chráni oči pred svetlom. Vďaka maske na oči oveľa rýchlejšie zaspíte a budete mať kvalitnejší a zdravší spánok.

 

 

BLUETOOTH MASKA NA SPANIE SO ZABUDOVANÝMI SLÚCHADLAMI

 

bluetooth maska na spanie so zabudovanými slúchadlami

 

Máte problém zaspať, vyrušuje Vás svetlo z pouličnej lampy, potrebujete spať cez deň? Prinášame skvelé riešenie - maska ​​na oči na spanie so zabudovanými slúchadlami.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: