Vertikálny závesný textilný kvetináč na stenu - 16 kvetináč

Kód: DS87718909
€19,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 
 

Spoznajte tento multifunkčný závesný kvetináč, ktorý je vhodný pre pestovanie byliniek, jahôd, kvetín a iných rastlín. Je určený na pestovanie na balkóne, terasách, záhradách a akýchkoľvek vonkajších i vnútorných priestoroch.  

Vďaka prvotriednej kvalite a špeciálnej technológii výroby sú kvetináče veľmi odolné a vydržia po mnoho rokov. Špeciálne materiály a jedinečný dizajn zaistia zdravšie pestovania a väčšiu úrodu. 

Poskytuje tiež dostatočný priestor pre rast rastlín, pomáha predchádzať chorobám prenášaným pôdou a koreňovým chorobám.  

Manipulácia je maximálne jednoduchá a vďaka špeciálnym otvorom ho pohodlne pripevníte kdekoľvek. Navyše, vďaka vertikálnemu pestovaniu ušetríte množstvo miesta


 
NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie závesného 16-kvetináča na stenu za zvýhodnenú cenu alebo si pozrite našu kategóriu kvetináčov kde nájdete aj iné varianty a veľkosti závesných kvetináčov.
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNE KVETINÁČE NA STENU  

Túžite po vlastnom bylinkovom záhone, ale nemáte záhradu alebo čas na jej obrábanie? Chcete pestovať bylinky alebo okrasné rastliny na balkóne či terase? Zápasíte s nedostatkom miesta? Týmito jedinečnými závesnými kvetináčmi si vytvoríte váš záhon plný kvetov na dvore, v byte alebo na balkóne. Prinášame vám unikátne vaky na pestovanie ktoré majú tieto vlastnosti:  

  • Vhodné na rozličné druhy rastlín  
  • Lepšie využitie vody a živín  
  • Prenosné  
  • Pevné a odolné proti zničeniu  
  • Vhodné na balkóny, terasy, záhrady do exteriéru i interiéru   
  • Špeciálny dizajn pre maximálnu úrodu 

 

 vertikalny-textilny-kvetinac

 

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Tieto unikátne závesné textilné kvetináče sú vhodné na pestovanie okrasných rastlín, byliniek, jahôd, zeleniny, kvetov a iné.

 

VHODNÉ PRE BALKÓNY, TERASY AJ ZÁHRADU  

Špeciálne textilné kvetináče sú určené na pestovanie v interiéri aj exteriéri. Môžete ich používať na balkónoch, terasách, letných aj zimných záhradách, nádvoriach ale aj na klasických záhradách či izbách. Hravo si premeníte balkón na záhradku plnú zeleniny a byliniek.  

 

ŠPECIÁLNY MATERIÁL PRE MAXIMÁLNU ÚRODU

Textilné vaky na pestovanie sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu. Tento materiál je ekologický, vodotesný, antikorózny, tepelne odolný. Zároveň umožňuje rastlinám dýchať a udržuje prirodzenú vlahu a podporuje lepšie využitie vody a živín. Takéto pestovanie je jednoduchšie a zdravšie, čo zvyšuje rast rastlín a zväčšuje úrodu.  

 

 vertikalny-zavesny-kvetinac

 

VHODNÉ PRE OPAKOVANÉ POUŽITIE  

Vaky na pestovanie sú určené pre opakované použitie. Vďaka najkvalitnejším materiálom a špeciálnemu dizajnu sa vyznačujú neuveriteľnou odolnosťou. Práve preto máte istotu, že vám budú slúžiť po mnoho rokov.  

 

CHRÁNI RASTLINY PRED CHLADOM A PRÍLIŠNÍM TEPLOM

Špeciálny materiál pestovateľských vakov má vynikajúce termoregulačné vlastnosti. Poskytujte vynikajúcu izoláciu, ktorá chráni rastliny pred mrazivým chladom aj letnými horúčavami.  

  

UŠETRITE DRAHOCENNÉ MIESTO

Vertikálne pestovanie rastlín má množstvo výhod. Umožňuje pestovať množstvo rastlín aj v obmedzenom priestore. S týmito textilnými kvetináčmi si vytvoríte dokonalú dekoráciu zo živých rastlín.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: