Výnimočný tablet na kreslenie a písanie - digitálny zápisník

Kód: DS27452470
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte jedinečný tablet, ktorý vám poslúži na písanie poznámok či kreslenie návrhov. Plnohodnotne nahradí poznámkový blok na písanie nákupného zoznamu a zábavu si s ním užijú aj vaše deti.

Vysokokvalitná LCD obrazovka sa postará o maximálnu bezpečnosť pre vaše oči, pretože nevyžaruje svetlo. Spoľahlivo reaguje na tlak dotykového pera, takže používanie tabletu je mimoriadne komfortné a jednoduché.

Svoje poznámky si môžete pohodlne zapísať a v prípade, že ich už nebudete potrebovať, môžete ich jednoducho vymazať. Určite vás poteší aj dlhá výdrž batérie, čo oceníte napríklad v práci či na prednáške v škole.

Súčasťou kresliaceho tabletu je dotykové pero, ktoré budete mať stále poruke, a to vďaka praktickému držiaku.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame ďalšie výtvarné a kreatívne sady pre vaše deti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ KRESLIACI TABLET

Aj vy míňate nespočetné množstvo papiera pri písaní nákupných zoznamov? Už vás unavuje neustále hľadať čistý kúsok papiera, aby ste si zapísali dôležitú myšlienku? Nehovoriac o večne stratenom pere, ktoré už zrejme čochvíľa stratí svoju funkčnosť. Toto všetko vyrieši tento tablet na písanie a kreslenie.

  • Jednoducho sa používa a je vhodný aj pre deti
  • Kvalitná LCD obrazovka je šetrná k očiam
  • Možnosť opakovaného zapisovania a odstraňovania poznámok či obrázkov
  • Dlhá výdrž batérie
  • Praktický držiak dotykového pera
  • Vďaka nízkej hmotnosti je vhodný aj na cestovanie

kvalitný tablet na kreslenie a písanie - digitálny zápisník

DOKONALÁ HRAČKA PRE DETI

Kresliaci tablet predstavuje ideálny spôsob, ako môžu vaše deti objavovať čaro kreslenia. Nepotrebujú papier, dokonca ani ceruzku, ktorou by mohlo byť počmárané všetko naokolo. S tabletom bude kreslenie omnoho zábavnejšie a úspornejšie.

 

MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ

Spoľahnite sa na unikátny kresliaci tablet, ktorý je ohľaduplný k vášmu zdraviu. LCD obrazovka je veľmi kvalitná a nevyžaruje svetlo ako klasický tablet či mobil, preto je úplne bezpečná pre oči.

 

OPAKOVANÉ POUŽITIE

Objavte najväčšiu výhodu tabletu na kreslenie. Svoje návrhy a poznámky totiž môžete opakovane zapisovať a odstraňovať bez toho, aby ste hľadali gumu alebo nový papier. Tento spôsob výrazne ušetrí náklady na poznámkové bloky a koniec koncov aj životné prostredie.

unikátny tablet na kreslenie a písanie - digitálny zápisník

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Jedinečný digitálny zápisník stopercentne splní vaše očakávania aj v prípade, že ho budete používať v práci či škole. Disponuje vymeniteľnou batériou, na ktorú sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. V prípade potreby sa dá jednoducho vymeniť.

 

DOTYKOVÉ PERO VŽDY K DISPOZÍCII

Mimoriadne praktickou výbavou kresliaceho tabletu je nepochybne držiak, ktorý vám “postráži” vaše dotykové pero. Tak ho budete mať stále poruke a môžete zabudnúť na častokrát neúspešné hľadanie funkčného pera.

 

VEZMITE SI HO SO SEBOU

Získajte skvelého spoločníka na cesty. S digitálnym zápisníkom môžete cestovať kamkoľvek, a to vďaka jeho nízkej hmotnosti. Pohodlne sa zmestí do vašej batožiny a bude pripravený zaznamenávať vaše myšlienky a postrehy.

spoľahlivý tablet na kreslenie a písanie - digitálny zápisník

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Hmotnosť: 0,3 kg
  • Obrazovka: dotyková LCD
  • Dotykové pero: áno
  • Napájanie: batéria 1xCR2016

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: