DVOJBALENIE - Jedinečný nafukovací balón na plašenie vtákov

Kód: DA80905063
€35,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte účinnú ochranu pred vtáctvom, ktoré ničí vašu úrodu. Tento nafukovací balón na plašenie vtákov ich udrží v bezpečnej vzdialenosti od vašej záhrady, terasy či dvora. 

Dizajn balóna je dokonale premyslený. Kontrastné farby a prvky odrážajúce svetlo pôsobia na vtáky odstrašujúco, preto sa chránenej oblasti radšej vyhnú. Efekt zvyšujú aj trblietavé prúžky visiace zo spodnej časti balóna.  

Balón na plašenie vtákov disponuje praktickou šnúrkou, ktorá slúži na jeho zavesenie. Môžete ho tak umiestniť kdekoľvek, či už do záhrady, sadu, na dvor, alebo terasu

Samozrejmosťou je aj odolnosť voči vplyvom počasia. Balón na odpudzovanie vtákov je vďaka tomu vhodný na vonkajšie použitie, a to bez akéhokoľvek obmedzenia funkčnosti


 

NÁŠ TIP

Pozrite si aj ďalšie produkty z našej ponuky lapačov a odpudzovačov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VÝNIMOČNÝ NAFUKOVACÍ BALÓN NA PLAŠENIE VTÁKOV

Potrebujete ochrániť svoju úrodu pred vtákmi, ktoré si na nej s radosťou pochutnávajú? Trápi vás znečistená terasa alebo balkón? Máme pre vás efektívne riešenie. Nafukovací balón na plašenie vtákov vás spoľahlivo zbaví vtáctva a vy si môžete užívať nerušený oddych v záhrade.

  • Dizajn pôsobí na vtáky odstrašujúco
  • Dá sa zavesiť pomocou pevnej šnúrky
  • Je kvalitný a odolný
  • Plní aj estetickú funkciu

 

Balón na plašenie vtákov

EFEKTÍVNY OCHRANCA 

Spoznajte nafukovací balón, ktorý ochráni váš pozemok pred náletom vtáctva. Vďaka špeciálnej potlači, ktorá pripomína oči dravca, dokonale odplaší okrídlených škodcov. O maximálnu funkčnosť sa starajú kontrastné farby a prvky, ktoré odrážajú svetlo.  

 

ÚČINNOSŤ JE ZARUČENÁ

Tento nafukovací balón na plašenie vtákov je absolútne spoľahlivý. Súčasťou jeho dizajnu sú totiž aj prúžky, ktoré visia zo spodnej časti balóna. Sú vyrobené z ligotavého materiálu, čo znásobuje efekt prekvapenia

 

KAM UMIESTNIŤ BALÓN NA PLAŠENIE VTÁKOV

Umiestnenie balóna závisí od toho, kde sa potrebujete zbaviť vtákov. Pomocou praktickej šnúrky ho môžete zavesiť na konár stromu a ochrániť tak svoju úrodu. Skvele funguje aj vtedy, ak ho zavesíte na terasu či balkón

Jedinečný nafukovací balón na plašenie vtákov

KVALITA JE SAMOZREJMOSŤOU

Nafukovací balón na plašenie vtákov je určený na vonkajšie použitie, preto je vyrobený z kvalitného a odolného materiálu. Môžete sa na neho spoľahnúť v akomkoľvek počasí.

 

ZAUJÍMAVÝ DIZAJNOVÝ DOPLNOK

Získajte originálny a štýlový doplnok, ktorý ozvláštni vašu záhradu či terasu. Balón na plašenie vtákov zaručene neostane bez povšimnutia. Kým vtákov účinne odplaší, vašich priateľov a hostí určite zaujme. 

 

ODPORÚČANIE

Plašič vtákov funguje lepšie, keď ho premiestnite na iné miesto aspoň raz za 2 - 3 týždne, aby si vtáky nezvykli na jeho prítomnosť. V prípade balóna na plašenie vtákov pomôže aj výmena za inú farbu.

 

Unikátny nafukovací balón na plašenie vtákov

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 20x10x3 cm
  • Šnúrka na zavesenie: áno
  • Určenie: plašenie vtákov

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: