DVOJBALENIE - Kvalitná struna do kosačky

Kód: DA26103448
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zabezpečte si spoľahlivú strunu do kosačky, krovinorezu, ktorá vám uľahčí kosenie vášho pozemku a poskytne dokonalé výsledky. Môžete sa spoľahnúť na rýchle a efektívne kosenie.

S kvalitnou a odolnou strunou s hrúbkou 2 mm sa nemusíte obávať rýchleho opotrebenia alebo poruchy. Dosiahnete spoľahlivý výkon a dokonalé výsledky pri každom použití.

Štvorcový prierez struny zaručuje ľahké kosenie aj v miestach s náročnejším terénom a veľmi vysokú účinnosť pri kosení trávy.

Manipulácia s týmto lankom do kosačky je ľahká a jednoduchá, čo vám ušetrí veľa času a pomôže dokončiť prácu rýchlejšie. Použitie tejto kvalitnej struny do kosačky s dĺžkou 15 m vám umožní kosiť trávu efektívne, s minimálnym úsilím.


 

NÁŠ TIP

Pozrite sa na ďalšie skvelé produkty pre kutilov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SPOĽAHLIVÁ STRUNA DO KOSAČKY

Chceli by ste zažiť bezproblémové kosenie vášho pozemku? Určite oceníte skvelú a spoľahlivú strunu do kosačky, vďaka ktorej bude používanie vašej kosačky omnoho jednoduchšie a rýchlejšie.

  • vhodná pre kosačku - krovinorez
  • kvalitná a odolná
  • štvorcový prierez pre dokonalé výsledky
  • ľahká a jednoduchá výmena

 

 unikatna-struna-do-kosacky

VHODNÁ PRE KOSAČKU - KROVINOREZ

Vysokokvalitná struna do kosačky je navrhnutá tak, aby perfektne vyhovovala potrebám kosačiek - krovinorezov. Vďaka jej použitiu pokosíte vašu záhradu rýchlo a efektívne.

 

KVALITNÁ A ODOLNÁ

Špeciálna struna do krovinorezu je kvalitná a dobre odolná voči opotrebeniu, takže sa nemusíte obávať jej rýchleho poškodenia alebo prípadnej poruchy. Vďaka kvalitnému materiálu, z ktorého je vyrobená, vám poskytne spoľahlivý výkon a dokonalé výsledky pri každom použití.

 

ŠTVORCOVÝ PRIEREZ PRE DOKONALÉ VÝSLEDKY

Štvorcový prierez praktického lanka do kosačky zabezpečuje:

  • vynikajúcu ovládateľnosť a presnosť
  • ľahké kosenie aj v miestach s náročnejším terénom
  • veľmi vysoká účinnosť pri kosení trávy

 

 kvalitna-struna-do-kosacky

ĽAHKÁ A JEDNODUCHÁ VÝMENA

Významnou výhodou je, že sa s touto praktickou strunou do krovinorezu ľahko a jednoducho manipuluje. To znamená, že ju môžete vymeniť rýchlo a bez námahy, čo vám ušetrí veľa času a pomôže vám dokončiť prácu rýchlejšie.

 

DÔLEŽITOSŤ PRAVIDELNEJ ÚDRŽBY KOSAČKY

Pre dosiahnutie bezproblémového používania kosačky je dôležitá jej pravidelná údržba. Predlžuje sa tým výrazne jej životnosť a zaisťuje, že bude vždy pracovať na plný výkon. Zabezpečenie si a následné používanie kvalitnej struny do kosačky s dĺžkou 15 m vám umožní kosiť vašu trávu efektívne, s minimálnym úsilím.

 

UŠETRITE PRI KOSENÍ SVOJ ČAS A ÚSILIE

Kvalitná struna do krovinorezu vám  zabezpečí vynikajúci výkon a dokonalé výsledky vašej kosačky pri kosení trávy. Kosenie bude oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie.

 

 jedinecna-struna-do-kosacky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Prierez: štvorcový
  • Hrúbka lanka: 2 mm
  • Dĺžka lanka: 15 m

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: