Unikátna drôtená kefa na krovinorez – oceľová

Kód: DS96124281
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte túto unikátnu drôtenú kefu na krovinorez  a benzínové vyžínače, ktorou poľahky vyčistíte chodníky a iné povrchy vo vašom okolí. Vaša predzáhradka a záhrada získajú perfektný vzhľad behom okamihu.

Tento jedinečný nástavec premení váš krovinorez na profesionálne zariadenie odstraňujúce burinu, ale zároveň aj rôzne machy, plesne, či prípadnú hrdzu z vašich chodníkov.

Vynikajúci drôtený kotúč je určený na krovinorezy a benzínové vyžínače s uchytením 25,4 mm s výkonnosťou až do 10 000 otáčok za minútu.

Praktická drôtená kefa je tvorená štetinami z kvalitnej hliníkovej ocele zamotanými do štetcov.

Vďaka jedinečnej drôtenej kefe na krovinorez a benzínové vyžínače rýchlo, jednoducho a kvalitne docielite upravený vzhľad vašej záhrady. Ušetríte svoj čas.

Získate záhradu a predzáhradku, po akých ste vždy túžili.


NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie drôtenej kefy na krovinorez za zvýhodnenú cenu.

Na orezávanie drevín v záhrade vám nesmie chýbať naša elektrická ručná pílka.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCA DRÔTENÁ KEFA NA KROVINOREZ

Máte aj vy radi krásne, čisté a úhľadné povrchy aj v exteriéri vášho domu? Pomocou unikátnej drôtenej kefy to nebude žiaden problém. Je ideálna na odstránenie trávy, buriny, tŕstia, ale aj kríkov z tvrdého povrchu. Vašu vonkajšiu dlažbu ľahko, jednoducho a rýchlo očistíte od prerastajúcich častí rastlín.

 unikatna-drotena-kefa

PERFEKTNÁ ZÁHRADA

Senzačný pomocník do záhrady. Áno, práve tento jedinečný drôtený kotúč vám pomôže docieliť perfektný vzhľad záhrady, či vášho vchodu do domu. Behom okamihu vyčistíte chodníky od buriny a výsledný vzhľad bude ako z katalógu.

Popri odstraňovaniu burín sa zbavíte na chodníku aj machu, či prípadnej hrdze. Niekedy stačí naozaj málo, aby sme v predzáhradke a záhrade urobili veľké a viditeľné zmeny. V priebehu niekoľkých minút  budú vyzerať perfektne.

 

UPEVNÍTE NA KROVINOREZY I BENZÍNOVÉ VYŽÍNAČE TRÁVY

Univerzálny kefový kotúč ľahko upevníte na krovinorezy a benzínové vyžínače trávnika od väčšiny výrobcov. Má štandardné uchytenie 25,4 mm.

 

VYNIKAJÚCI KOTÚČ Z OCELE

Jedinečná drôtená kefa na krovinorez je vyrobená ako kotúč z kvalitnej uhlíkovej ocele. Je mimoriadne odolná voči mechanickému poškodeniu.

 ocelova-drotena-kefa

 

VHODNÝ AJ PRI VYSOKÝCH OTÁČKACH

Vynikajúci drôtený kotúč na krovinorez môžete používať pripnutý k svojmu krovinorezu alebo benzínovému vyžínaču trávnika pri otáčkach až do 10 000 otáčok za minútu. Vďaka tomu dosiahnete požadovaný výsledok rýchlo, jednoducho a efektívne.

 

ZAMOTANÝ TYP ŠTETCA

Táto úžasná kefa na krovinorez poľahky odstráni burinu a iné trávy a kroviny prerastajúce cez dlaždičky vašej vonkajšej dlažby vďaka kotúču z uhlíkovej oceli. Štetiny sú na kotúči zamotané do viacerých zamotaných štetcov.

 

KOMPATIBILNÁ S NASLEDUJÚCIMI VÝROBCAMI KROVINOREZOV A VYŽÍNAČOV

 • VICTUS - BC301, BC43, BC32, BC36;
 • NAC - CG430N, CG33N, CG360N, CG430B, CG330B, CG260B;
 • TEXAS - CG430B, CG330, CG260, BC320, BC300;
 • ALKO - BC301;
 • ECHO - SRM2305, 5000, 4000, 350, 330, 250;
 • DOLMAR - MS25,30,340;
 • HONDA - UMK425, 435, 431;
 • MAKITA - DBC250, 300, 340, 290;
 • KAWASAKI - KBH27, 34, 43, 48;
 • DEMON - QR415, QR430;
 • ako aj MAGNUM, AGROMA, GRYZZLY, FLO BYG, CYG, POWERMAT, MARCHPOWER, FALONETCH, MASTIFF, GUDE a mnoho ďalších

 drotena-kefa-na-krovinorez

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: uhlíková oceľ.
 • Maximálne otáčky: 10 000 ot./min.
 • Typ štetca: zamotaný.
 • Montáž: závit 25,4 mm.

 

NÁŠ TIP

 

VYNIKAJÚCA NYLONOVÁ KEFA NA KROVINOREZ

 

čistiaca kefa na krovinorez

 

Spoznajte túto jedinečnú čistiacu kefu na krovinorez  a benzínové vyžínače, ktorou poľahky vyčistíte chodníky a iné povrchy vo vašom okolí. Vaša predzáhradka a záhrada získajú perfektný vzhľad behom okamihu.

 

 

VYNIKAJÚCA STRUNOVÁ HLAVA NA KROVINOREZ

 

strunová hlava na krovinorez

 

Máte aj vy radi krásne a úhľadné upravenú záhradu? Hľadáte kvalitnú hlavu do krovinorezu? Vyskúšajte túto jedinečnú strunovú hlavu, vďaka ktorej premeníte Váš krovinorez na najvýkonnejší odstraňovač porastov.

 

 

ŠPECIÁLNY DVOJRAMENNÝ POPRUH KU KROVINOREZU

 

dvojramenný popruh ku krovinorezu

 

Vyskúšajte pohodlný dvojramenný popruh ku krovinorezu s hladkým nastavením a stabilným zamykaním. Je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

 

 

PRAKTICKÁ OCHRANNÁ MASKA A KRYT NA KOSENIE SO SIEŤKOU

ochranná maska a kryt na kosenie so sieťkou

Špeciálna ochranná maska a kryt na kosenie so sieťkou je ideálnym riešením pre všetkých záhradkárov a majiteľov trávnikov, ktorí sa chcú dokonalo ochrániť pri práci pred postriekaním, trieskami a kamienkami.

 

 

PRAKTICKÁ RUČNÁ ELEKTRICKÁ KOSAČKA

 

ručná elektrická kosačka

 

Spoznajte špeciálnu ručnú elektrickú kosačku, ktorou docielite krásne upravený trávnik priamo u vásVďaka svojej nízkej váhe a menším rozmerom ju zvládne používať každý záhradkár aj na tých najmenej prístupných miestach.

 

 

SPOĽAHLIVÁ STRUNA DO KOSAČKY

 

struna do kosačky

 

Zabezpečte si spoľahlivú strunu do kosačky, krovinorezu, ktorá vám uľahčí kosenie vášho pozemku a poskytne dokonalé výsledky. Môžete sa spoľahnúť na rýchle a efektívne kosenie.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: