Špeciálna ochranná maska a kryt na kosenie so sieťkou

Kód: DS54566671
€16,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Špeciálna ochranná maska a kryt na kosenie so sieťkou je ideálnym riešením pre všetkých záhradkárov a majiteľov trávnikov, ktorí sa chcú dokonalo ochrániť pri práci pred postriekaním, trieskami a kamienkami.

Táto praktická ochranná maska sa skladá z odolného plastu a kvalitnej sieťoviny, ktorá vám umožní vidieť všetko v okolí, zatiaľ čo vás chráni pred nebezpečenstvom.

Sieťka na kryte má šírku 26 cm a výšku 20 cm, čo zabezpečuje dostatočnú ochranu pred trieskami a postriekaním. Rozsah nastavenia čelenky z oceľovej sieťoviny sa pohybuje v rozmedzí od 21 do 27 cm.

Unikátna ochranná maska je nastaviteľná pre maximálny komfort a je vhodná pre všetky typy tváre. Rozsah nastavenia obvodu hlavy je od 52 do 66 cm.

Vynikajúca ochranná maska na kosenie so sieťkou je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a vysokú úroveň ochrany.

Doprajte si ju pre seba alebo ako originálny darček pre svojich blízkych, ktorí sa starajú o svoju záhradu.


 
NÁŠ TIP
 
 
Pozrite sa na ďalšie skvelé produkty pre kutilov.
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ OCHRANNÁ MASKA A KRYT NA KOSENIE SO SIEŤKOU

Chcete sa dokonalo ochrániť pred všetkými druhmi nebezpečných postriekaní, triesok a kamienkov, ktoré by vás mohli zraniť pri práci? S touto úžasnou praktickou ochrannou maskou a krytom na kosenie so sieťkou je to samozrejmé.

Táto špeciálna ochranná maska sa skladá z odolného plastu na vrchnej časti a sieťoviny zboku. Výsledkom je maska, ktorá vám poskytne nevyhnutnú ochranu a zároveň vám umožní pohodlne dýchať.

 specialna-ochranna-maska-na-kosenie

DÔLEŽITÁ OCHRANA TVÁRE

Ak často používate krovinorezy, vyžínače alebo píly, je táto unikátna ochranná maska nevyhnutným doplnkom vášho náradia. Jej špeciálne navrhnutá sieť vám umožní vidieť všetko, čo sa deje v okolí, zatiaľ čo vás chráni pred nebezpečenstvom postriekania a triesok. Budete mať zaistené bezpečné krytie tváre počas celej práce.

 

ODOLNÝ PLAST A KVALITNÁ SIEŤOVINA

Ochranná maska a kryt na kosenie so sieťkou má všetky potrebné vlastnosti, ktoré by ste očakávali od špičkového produktu. Vrchná časť z odolného plastu zabezpečuje, že maska vydrží aj tie najťažšie podmienky, ktoré môžu nastať pri práci v exteriéri.

 

VYNIKAJÚCA VIDITEĽNOSŤ

Vynikajúca ochranná maska a kryt na kosenie je vpredu vybavený špeciálnou sieťkou. Tento obal zo sieťoviny vám poskytne vynikajúcu viditeľnosť bez akéhokoľvek rozptylu, pretože tu nedochádza k zahmlievaniu.

 

 maska-a-kryt-na-kosenie

 

NASTAVITEĽNÉ PRVKY PRE MAXIMÁLNY KOMFORT

Nastavenie uhla masky a prispôsobiteľný plastový hlavový most, ktorý sa dá pohodlne prispôsobiť obvodu hlavy, vám poskytne maximálny komfort počas celého použitia. Ochranná maska sa dá ľahko prispôsobiť každému typu hlavy a zaistí, že vám nespadne z hlavy v momente, keď ju budete najviac potrebovať.

  • rozsah nastavenia čelenky z oceľovej sieťoviny je 21 - 27 cm
  • rozsah nastavenia obvodu hlavy je 52 - 66 cm

 

VYNIKAJÚCA VEĽKOSŤ SIEŤKY

Vynikajúca ochranná maska a kryt na tvár disponuje sieťkou praktickej veľkosti. Je vhodná pre všetky typy tváre. Maska má šírku sieťky 26 cm a výšku sieťky 20 cm, takže vám poskytne dostatočnú ochranu pred postriekaním a trieskami.

 

PRAKTICKÝ DARČEK

Hľadáte perfektný darček pre každého záhradkára a majiteľa trávnika? Úžasná ochranná maska a kryt na kosenie so sieťkou je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto sa stará o svoju záhradu. Ochranná maska je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a vysokú úroveň ochrany. S takýmto originálnym darčekom bude každý spokojný.

 

 jedinecna-maska-a-kryt-na-kosenie

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • materiál: plast + oceľová sieťovina
  • rozsah nastavenia čelenky z oceľovej sieťoviny : 21 – 27 cm
  • nastavenie uhla masky
  • nastaviteľný, plastový hlavový most
  • rozsah nastavenia obvodu hlavy: 52 – 66 cm
  • šírka sieťky: 26 cm
  • výška sieťky: 20 cm
  • farba: čierna a žltá

 

NÁŠ TIP

 

VYNIKAJÚCA NYLONOVÁ KEFA NA KROVINOREZ

 

čistiaca kefa na krovinorez

 

Spoznajte túto jedinečnú čistiacu kefu na krovinorez  a benzínové vyžínače, ktorou poľahky vyčistíte chodníky a iné povrchy vo vašom okolí. Vaša predzáhradka a záhrada získajú perfektný vzhľad behom okamihu.

 

 

VYNIKAJÚCA STRUNOVÁ HLAVA NA KROVINOREZ

 

strunová hlava na krovinorez

 

Máte aj vy radi krásne a úhľadné upravenú záhradu? Hľadáte kvalitnú hlavu do krovinorezu? Vyskúšajte túto jedinečnú strunovú hlavu, vďaka ktorej premeníte Váš krovinorez na najvýkonnejší odstraňovač porastov.

 

 

ŠPECIÁLNY DVOJRAMENNÝ POPRUH KU KROVINOREZU

 

dvojramenný popruh ku krovinorezu

 

Vyskúšajte pohodlný dvojramenný popruh ku krovinorezu s hladkým nastavením a stabilným zamykaním. Je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

 

 

PRAKTICKÁ RUČNÁ ELEKTRICKÁ KOSAČKA

 

ručná elektrická kosačka

 

Spoznajte špeciálnu ručnú elektrickú kosačku, ktorou docielite krásne upravený trávnik priamo u vásVďaka svojej nízkej váhe a menším rozmerom ju zvládne používať každý záhradkár aj na tých najmenej prístupných miestach.

 

 

SPOĽAHLIVÁ STRUNA DO KOSAČKY

 

struna do kosačky

 

Zabezpečte si spoľahlivú strunu do kosačky, krovinorezu, ktorá vám uľahčí kosenie vášho pozemku a poskytne dokonalé výsledky. Môžete sa spoľahnúť na rýchle a efektívne kosenie.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: