Kvalitná prenosná automatická miešačka kariet

Kód: DS63950028
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zažite nezabudnuteľné chvíle s rodinou a priateľmi pri kartových hrách. Ak patria tieto aktivity medzi vaše koníčky a už vás unavuje miešať karty, obohaťte svoju výbavu o automatickú miešačku kariet.

Dajte stopku podvodom pri miešaní kariet. S automatickou miešačkou kariet budete mať istotu, že sú karty zamiešané spravodlivo, ako od profesionála. Okrem toho zabránite zbytočnému opotrebeniu kariet.

Miešanie kariet je vďaka nej nielen spoľahlivé, ale aj rýchle. Umožňuje miešanie až dvoch balíčkov, alebo jedného, rozdeleného na dve polovice. Karty budete mať k dispozícii v spodnom zásobníku takmer okamžite.

Vezmite si miešačku kariet so sebou. Funguje bezdrôtovo, takže si môžete krátiť chvíle kartovými hrami na chate, stanovačke, alebo kdekoľvek chcete.

Obdarujte svojich priateľov a umožnite im objaviť čaro kasína.


 
 
NÁŠ TIP
 
 
Prezrite si našu ponuku spoločenských hier a strávte príjemné chvíle s priateľmi a rodinou.
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÁ AUTOMATICKÁ MIEŠAČKA KARIET

Ste fanúšikom kartových hier? Radi si zahráte so svojimi priateľmi? Spríjemnite si tieto spoločné momenty pomocou automatickej miešačky kariet a uľahčite si hru. Už nebudete musieť miešať karty ručne a riskovať ich opotrebenie. Ušetríte svoje karty i námahu.

  • Rýchle a spravodlivé miešanie kariet
  • Zamieša dva balíčky kariet, alebo jeden, rozdelený na dve polovice
  • Spodný zásobník poskytuje spoľahlivo zamiešané karty
  • Bezdrôtová prevádzka
  • Jednoduché použitie
  • Kvalitný materiál

pôsobivá prenosná automatická miešačka kariet 

VIAC ČASU NA HRU

Získajte čas pre seba a svojich priateľov. Rýchle zamiešanie kariet vám prinesie viac času na hru, čo znamená viac času na zábavu s priateľmi. Automatická miešačka kariet vytvorí dokonalú atmosféru a zároveň zabezpečí spravodlivosť.

 

DVE PRIEHRADKY

Automatická miešačka kariet disponuje dvomi priehradkami, do ktorých môžete vložiť až dve balíčky, alebo jeden balíček, ktorý rozdelíte na dve polovice. Vďaka tomu si môžete vychutnať akúkoľvek kartovú hru.

 

VÝSUVNÝ ZÁSOBNÍK

Spoľahnite sa na dokonale zamiešané karty, ktoré nájdete v praktickom výsuvnom zásobníku. Miešačka kariet vám poskytne karty behom chvíľky, a to úplne bez námahy.

 

originálna prenosná automatická miešačka kariet 

ŽIADNE ZBYTOČNÉ KÁBLE

Neoceniteľnou výhodou tejto miešačky kariet je, že funguje bezdrôtovo. Stačia vám len 4 AA batérie a môžete si zahrať karty napríklad aj na stanovačke, alebo v kempe. Stane sa vernou súčasťou vašich dobrodružstiev.

 

POUŽÍVA SA JEDNODUCHO

Objavte maximálne jednoduché použitie automatickej miešačky kariet. Vložte karty do dvoch horných priehradiek. Potom stlačte tlačidlo a po chvíli vytiahnite spodný zásobník so zamiešanými kartami.

 

KVALITA A ODOLNOSŤ

Spoznajte vysokú kvalitu spracovania tejto miešačky kariet. Je vyrobená z pevného a odolného materiálu, čo je zárukou dlhej životnosti.

 kvalitná prenosná automatická miešačka kariet

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Napájanie: 4 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
  • Rozmery: 10 x 10,4 x 20,3 cm
  • Počet priehradiek: 2
  • Počet zásobníkov: 1

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: